والاس Kawaguchi نام شرکت-EPs در ‘سرگرمی امشب’


ترکیب این دو را از 40 سال تجربه خود را به نقش های جدید

ویتنی والاس و لسلی Kawaguchi شده اند ارتقا به شرکت تولید کننده اجرایی از CBS Television توزیع را Entertainment Tonightگفت: تهیه کننده اجرایی ارین جانسون در روز دوشنبه.

و همکاران در سال 2020 همچنان با حرکت بزرگ و امروز ما در حال جشن دو از خود ما” گفت: جانسون در بیانیه ای. “موفقیت ما دیده ایم این چند ماه گذشته خواهد بود نه به عنوان قوی و یا به عنوان شیرین بدون ویتنی یا لسلی خستگی ناپذیر کار می کنند. آنها مراقبت عمیقا در مورد نام تجاری ما و هر عضو از تیم ما است که من هیچ شک آنها کامل مردم را در کنار من به عنوان ما همچنان به انجام رساندن نقاط عطف جدید در ET.”

هر دو والاس و Kawaguchi چهار بار در طول روز امی برندگان. والاس شده است و برای 14 سال شروع به عنوان یک اخبار تولید و کار راه خود را از طریق اخبار مدیر نظارت بر تولید و ارشد و تهیه کننده است. او فارغ التحصیل از دانشگاه میسوری در رشته پخش روزنامه نگاری.

کاواگوچی شده است با این برنامه 26 سال پس از آغاز به عنوان یک کارآموز و سپس ارتقا به دستیار تولید سر از صدای خارج از قاب وزارت دستیار پست سرپرست دانشیار مدیر و ارشد و تهیه کننده است. کاواگوچی شده انتگرال در ET اخیر گسترش به ویژه مانند “هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات” سری و ET-تولید ویژه برای شرط بندی: کوبه برایانت: پدر شوهر افسانه. کاواگوچی فارغ التحصیل از دانشگاه UC Irvine, و دارای مدرک کارشناسی ارشد ارتباطات از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>