به میدان می روند-اعزام تلویزیون JVC Studio ProHD برای پخش تولیدات

WAYNE, NJ, مه 5 سال 2020 — The Studio ProHD 4000S یک خود شامل چهار کانال پخش زنده استودیو سیستم از حرفه ای جی وی سی JVC تصویری یک بخش از JVCKENWOOD ایالات متحده آمریکا شرکت ثابت کرده است که راه حل مناسب برای در حال حاضر 48 مرکز دیجیتال استودیو در به میدان می روند-تلویزیون. خاکستری تلویزیونی متعلق به ان بی سی وابسته به خدمت به هانتسویل, Ala., اتحاد مستقر Studio ProHD 4000S کامل با دو رباتیک JVC KY-PZ100 پن تیلت و زوم (PTZ) دوربین های این شرکت برای افزایش توانایی خود را به زندگی می کنند جریان محتوای اصلی و تکرار آن پخش اخبار.

“ما به دنبال رشد جریان زندگی می کنند قابلیت برای سیستم عامل های دیجیتال مستقل از اخبار ما استودیو می گوید:” ویلیام McLain به میدان می روند-تلویزیون دستیار مدیر اخبار. “که خیلی برای ما مهم است چون ما می خواستیم به توانایی برای ارائه محتوا از طریق رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های دیجیتال حتی زمانی که استودیو مورد استفاده قرار گرفت به صورت سنتی خبر.”

این ProHD سیستم ترکیبی تولید بالا پایان کیفیت با آسان به استفاده از رابط صفحه نمایش لمسی است که متناسب به استودیو دیجیتال را تولید گردش کار. “چیزی که ما دوست دارم در مورد Studio ProHD آن است صفحه نمایش لمسی قابلیت های می گوید:” McLain. “پرسنل است که به طور معمول نمی خواهد بروید و نزدیکی بیشتر تهدید آمیز تولید سیستمهای که ما ویژگی های مدیران با استفاده از در حال حاضر قادر به کار به طور مستقیم در برنامه.”

پس از استقرار سیستم ایستگاه آموزش تولید کنندگان و خبرنگاران و مجریان به استفاده از Studio ProHD و مرتبط با دوربین PTZ کنترل. اصلی محتوای محلی و تکرار از غرب آسیا خبر در حال جریان از طریق ایستگاه وب سایت رسانه های اجتماعی و کانال های OTT از جمله آمازون آتش Roku و به زودی تلویزیون اپل. علاوه بر این به میدان می روند تا با استفاده از Studio ProHD به تولید محتوای خاص از جمله یک سری از SEC فوتبال کالج را نشان می دهد—هر دو از پیش ضبط شده و جریان را به رسانه های اجتماعی. ایستگاه نیز تمدید آن جریان پوشش برای تکمیل در هوا گزارش از عمده محلی داستان که نیاز خبرنگاران به سایت برای چند ساعت.

JVC Studio ProHD متصل به جی وی سی JVC را مبتنی بر IP-KY-PZ100 PTZ دوربین های دیجیتال بدون پیکربندی. این جفت ارز از دوربین های PTZ ثابت کرده است به خصوص مفید برای مصاحبه از 48 در حال حاضر مرکز. “ما عاشق پان شیب زوم دوربین زیرا هنگامی که ما را مهمان به مرکز ما قادر به دریافت مشخصات شات” می افزاید: McLain. “ما بسیار خوشحالیم که ما رفت و با دو نفر از آنها از آنجا که ما واقعا نیاز است که اجزا شات زمانی که ما در حال مصاحبه با مهمانان است.”

در غرب آسیا را Studio ProHD گره خورده است به ایستگاه سیستمهای مسیریابی. این اجازه می دهد تا اپراتور برای گرفتن عکس از دوربین های PTZ به عنوان به خوبی به عنوان موجود JVC GY-HM600 ProHD سری دوربین های مورد استفاده در استودیو اخبار. McLain پیش بینی می کند که JVC کامل Studio ProHD سیستم خواهد بود به خصوص مفید به عنوان ایستگاه سر نسبت به ماه نوامبر انتخابات است. “ما معمولا انجام بسیاری از انتخابات ویژه برنامه نویسی و ما نیز ممکن است انجام برخی از مناظره های قبل از انتخابات محلی” او می گوید. “ما در حال فکر کردن در مورد استفاده از این سیستم است که دلیل آن می تواند ارائه برخی از عکس های که حتی بزرگتر تولید سیستمهای ما با استفاده از برای ما خبری نمی تواند انجام دهد.”

علاوه بر آن صفحه نمایش لمسی بصری رابط Studio ProHD ارائه می دهد فوری پخش با حرکت آهسته پخش در تمام دوربین های دیجیتال به عنوان به خوبی به عنوان برنامه جریان ضبط کامل شامل میکسر صوتی ساخته شده است در جریان رمزگذار و ادغام با محبوب اجتماعی جریان سیستم عامل مانند Facebook Live.

KY-PZ100 دوربین های PTZ نیز شامل JVC IP communications موتور برای اتصال به شبکه از طریق Wi-Fi 4G-LTE یا کابلی LAN و همچنین به عنوان یک دقیق درایو مستقیم مکانیزم برای صاف و آرام و موقعیت یابی دقیق. دوربین با استفاده از یک تازه توسعه یافته 1/2.8-اینچ, 2.13 M pixel CMOS تصویرساز و تحویل تا 30x زوم اپتیکال.

RM-LP100 دوربین PTZ کنترل کامل فراهم می کند IP کنترل KY-PZ100 دوربین ها علاوه بر کنترل از راه دور توابع برای بسیاری از JVC IP را فعال کنید دوربین های حرفه ای. کنترل تعادل رنگ سفید, شاتر, افزایش, استاد, سیاه, R/B سطح جزئیات AE, سطح, منو برداری و لنز (خاص لنز) از هر دوربین در شبکه—تا 100 دوربین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>