هادسون MA (26 فوریه سال 2020)Facilis پیشرو تامین کننده بین المللی از مقرون به صرفه با کارایی بالا در ذخیره سازی مشترک راه حل های مشترک برای تولید رسانه ای شبکه امروز اعلام کرد که Voxx Studios انتخاب کرده Facilis ذخیره سازی مشترک به جای آن NAS سیستم. این استودیو است که با تکیه بر یک 48TB Facilis HUB 8 و 65TB Facilis HUB 16 به پشتیبانی از چندین ابزار نرم افزار ایستگاه های کاری در حال اجرا برای مدت طولانی برای تکمیل متعدد دوبله, ضبط و پروژه های ADR.

لس آنجلس مبتنی بر تسهیلات Voxx Studios است که اختصاص داده شده به فیلم و تلویزیون تولید صدا و postproduction. استودیو متخصص در محلی سازی زبان دوبله, Dolby Atmos 7.1, 5.1 audio mixing, ADR, ترجمه, سازگاری, زیرنویس, بسته شده, شرح, صدا, طراحی و ویرایش. هنگامی که آن را باز پنج سال پیش هیچ امکانات در سواحل غرب انجام طولانی-فرم سری دوبله از آمریکای لاتین به زبان انگلیسی و پرتغالی برزیل. Voxx پرورش نسل جدیدی از حرفه ای بازیگری استعداد در لا و کسب و کار در زمان خاموش. که موفقیت اولیه را فعال کرده Voxx به گسترش به آلمانی, فرانسوی, ایتالیایی و ژاپنی است. امروز استودیو caters به انواع مشتریان در سراسر اروپا و آسیا و امریکا لاتین و ایالات متحده و همچنان به تخصص در ADR دوبله و صدای بیش و ترجمه برای پروژه های آینده در داخل و خارج از ایالات متحده است.

Voxx سه state-of-the-art ضبط صدا امکانات و با استفاده از Avid Pro Tools در حال اجرا بر روی اپل کاری به طور انحصاری است. بزرگترین مرکز Dolby Atmos mix studio با امکانات ADR دوبله و ضبط موسیقی است. مجاور مرکز دارای شش PT studios در حال اجرا از 10 ساعت در روز به صورت موازی. این استودیو انجام بخش عمده ای از Voxx روز به روز زبان دوبله. برنامه این است که همیشه شلوغ است و هیچ زمان برای سیستم ها و اپراتورها نباید در حال اجرا در 100٪.

برای ذخیره سازی Voxx در ابتدا مستقر NAS سیستم متصل به تمام ابزارهای نرم افزار ایستگاه های کاری. اما آن را به این تیم بسیاری از سردرد در طول دو سال و نیم مکرر با سیستم یخ در وسط جلسه و گاه به گاه سخت سقوط. “ما تا به حال مشکل گرفتن تمام استودیو های در حال اجرا در همان زمان گفت:” Silviu Epure مدیر کل در Voxx Studios. “چرخش توپ ساحل که در آن مک قفل شده است تا اغلب بدترین دلیل آن متوقف مهندسین و مدیران در آهنگ های خود را. آن را قطع جریان خلاق از بازیگران و باعث بسیاری از تنش و نا امیدی است.”

برای حل مشکل این تیم انجام بسیاری از تحقیقات و به دنبال رفت و برای راه حل های ذخیره سازی در NAB. در نهایت آنها تصمیم گرفتند در Facilis HUB ذخیره سازی مشترک پس از [RE]طراحی یک کسب و کار جهانی و فن آوری شرکت مشاوره مستقر در لس آنجلس است که دارای تخصص در رسانه ها و صنعت سرگرمی به آنها نشان داد چقدر خوب چند نرم افزار ابزار سیستم می تواند کار هنگامی که متصل به Facilis HUB ذخیره سازی مشترک. Voxx خریداری 48TB Facilis HUB 8 برای بزرگ Dolby Atmos مخلوط کردن اتاق و 65TB Facilis HUB 16 برای شش ابزارهای نرم افزار استودیو در ساختمان مجاور. هر دو سیستم متصل به خانه شبکه از طریق 10Gb ethernet.

“همه شش studios در حال حاضر در حال اجرا به صورت موازی متصل به Facilis HUB سرور. ما هر دو رسانه و ابزارهای جلسات در این سیستم می گوید:” Epure. “ما تا به حال هیچ گونه شکایتی تر از سردبیران و از همه مهمتر, ما دیگر از دیدن سیستم یخ. که یکی از بزرگترین چیزهایی که ما تا به حال امیدوار به دیدن با این نصب و راه اندازی و به عنوان نتیجه مهندسان ما در حال حاضر بسیار سازنده تر است.”

این Facilis به اشتراک گذاشته شده فایل سیستم طراحی شده است به منظور کاهش معاملاتي سربار بین مشتری های ایستگاه های کاری و سرور ذخیره سازی. NAS مبتنی بر سیستم های ذخیره سازی به طور معمول گرفتار بیش از حد معاملات زیرا آنها با استفاده از generic (میراث) TCP/IP پروتکل های داخل ویندوز یا سیستم عامل مک برای مدیریت تمام فایل معاملات و همچنین حجم و فایل سطح دسترسی.

“هنگامی که شما در حال برخورد با صدها کوچکتر فایل های صوتی که از چندین ایستگاه به طور همزمان می تواند تبدیل به یک مسئله بزرگ برای پست صوتی گردش” گفت: Zach مهن معاونت فنی و مهندسی در [RE]طراحی شده است. “داشتن کمتر معاملاتي اطلاعات نتایج در بیشتر داده های واقعی جریان بین مشتری و توپی سیستم.”

به منظور دریافت تصویری عالی عملکرد برخی از ذخیره سازی مشترک سیستم های بهینه سازی با افزایش حداقل اندازه یک بلوک از داده ها. این معمول است برای کاربران از این سیستم شکایت دارند که اندازه آنها Pro Tools جلسه نمایی رشد کرده به این دلیل که به طور پیش فرض اندازه بلوک برای نوشتن داده شده است مجموعه ای مصنوعی بالا برای افزایش عملکرد ویدیو. یک فایل صوتی ذخیره شده در این سیستم ممکن است تا پایان چندین بار بزرگتر است. این Facilis به اشتراک گذاشته شده فایل سیستم به خوبی کار می کند با فایل های کوچکتر به دلیل آن نیاز ندارد بلوک بزرگ اندازه برای رسیدن به بهترین عملکرد.

“یکی از دلایلی که ما را Facilis بود چرا که ما می دانستم که چگونه به خوبی آن را در تعامل با ابزارهای نرم افزار است. من خوشحالم که به گزارش ما Facilis سرور را تبدیل به یک مهم و قابل اعتماد در ستون فقرات به ما روز به روز عملیات” آمده Epure.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de