صدای در سر خود را’: پلیس فاش غم انگیز تجمع به کنکورد نوجوان به اتهام قتل مادرش

کنکورد — کنکورد یک مرد که گفته اعتراف به ضرب چاقو مادر خود را در entryway از آپارتمان او گفته محققان او از شنیدن “صدای در سر خود را” چه کسی دستور قتل پلیس گفت:.

پلیس بعدها یاد بگیرند که هریسون Mercier, 18 که شده مبارزه با بیماری روانی برای ماه قبل از او گفته چاقو 59 ساله الیزابت بری در آپارتمان او در 3500 جلوگیری از درمان بلوار. پلیس می گویند مرسیه به نام 9-1-1 در خود را پس از قتل گفتن محققان او در پاسخ به دستورات صوتی در سر خود را.

مرسیه نیز گفته محققان گفت که او تا به حال ساخته شده ویدئوها در مورد Feb. 5 کشتن. پلیس در حال بررسی این ادعا است. او همچنین پیشنهاد کرد صدای در سر خود را ممکن است از فیلم های ترسناک او شده بود تماشای اشاره به “اره” مجموعه ای با نام پلیس گفت:.

مرسیه حساب از کشتار می تواند به شدت به دفاع قانونی. کنترا کوستا دادستان متهم او را با قتل و استفاده از چاقو و او چهره یک جمله زندگی است. در مقابل اگر او دست و پنجه نرم نمی دلیل جنون گناه و تبرئه او پر کردن چهره در یک موسسه روانی.

به گفته پلیس اعضای خانواده متوجه مرسیه شده بود مبارزه با بیماری روانی به مدت حداقل یک سال. پدر و مادر او طلاق گرفته و زندگی از هم جدا ساخته بود تلاش به او کمک کند. فقط روز قبل از اینکه بری از مرگ مرسیه پذیرفته شده بود به 30 روز Outward Bound, پیاده روی, برنامه, و تا به حال کاهش یافته است در عرض یک هفته.

پس از رها کردن مرسیه رفت و به خانه پدرش در اوکلند. بر مرسیه بازگشت پدرش تصمیم گرفت مرسیه می تواند به نفع از وقت خود را با مادر و پیشنهاد او دیدار او. مرسیه در زمان اتوبوس به کنکورد به دیدار مادر خود را در فوریه. 2 سه روز قبل از کشتار.

اگر مرسیه وارد یک جنون درخواست این امر نیاز به دو محاکمه. در اولین منصفه خواهد تعیین کند که آیا او در واقع به جرم قتل. بر اعتقاد راسخ همان داوران پس از آن نقد و بررسی شواهد برای تعیین اینکه آیا او از نظر قانونی عاقل در زمان کشتن.

این حرکت نادر است هر چند به تازگی دو نمونه داشته اند wildly نتایج متفاوت است. در سپتامبر گذشته یک گردو نهر نگهبان رسیده و درخواست مقابله با دادستان که در آن او محکوم به 15 سال زندگی در یک موسسه روانی برای کشتن یک همکار برای بدون هیچ دلیل روشنی. او مقصر صدای در سر خود را و به تازگی زد اسکیزوفرنی دارو.

در سال 2017, ویلیام Shultz دریافت حبس ابد برای قتل 9 ساله اردن Almgren در طول یک sleepover در Almgren خانه. Shultz, 18 در آن زمان گفت: او معتقد بود جهان پایان و می خواستم برای دیدن آنچه آن را مانند به کشتن کسی. او به اتهام قتل درجه اول داشت از نظر قانونی عاقل و محکوم به زندگی بدون شانس برای آزادی مشروط برای 30 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید