فردا روزنامه نگاران دریافت خلاق در میان Coronavirus انزوا


Global studios حرکت به حمام و سرویس بهداشتی, اتاق نشیمن

به عنوان COVID-19 ویروس همچنان به گسترش و پناه در خانه می شود, جدید, محل کار, صدای امریکا بزرگترین کشور های بین المللی پخش شده خالی آن اتاق های خبر است و با انجام آن برنامه از راه دور از خانه از آن روزنامه نگاران و صدها نفر از آنها در سراسر جهان است.

فردا فراهم می کند اخبار در 40-به علاوه زبان به مخاطبان آن را تخمین می زند در 280 میلیون و معمولا پس از تقریبا 50 اتاق های خبر/تجهیزات استودیو. کسانی که در حال حاضر بدل به خانه موقت استودیو به گزارش از چین و کره و ایران و روسیه و بسیاری از کشورهای با 1800 ساعت در هر هفته از برنامه نویسی.

“COVID-19 ایجاد کرده است چالش های زیادی به ما جهانی newsroom عملیات است که ملاقات با یک شکوفایی در سطح نوآوری توسط خبرنگاران ما تولید کنندگان و سردبیران برای انطباق با گزارش های خبری در طول این جهانی و همه گیر” گفت: فردا مدیر آماندا بنت در حال حاضر حتی بیشتر پرت و دور افتاده خبرنگاران.

به تازگی منصوب صفحه اصلی استودیو شامل یک اتو کردن هیئت مدیره لنگر میز در یک اتاق زندگی می کنند در استودیو فردا بوسنی یک گنجه کت رادیو استودیو با لباس دو برابر به عنوان مانع نفوذ صدا به صدا خفه کن سر و صدای پس زمینه در آمريکا و کره جنوبی و یک حمام (خبر) شکستن با یک پرده حمام به عنوان یک منظره پس زمینه به صورت زنده و کنترل از راه دور از Celia مندوزا یک فردا اسپانیایی خدمات پخش (تصویر بالا) و یک پلاستیک رومیزی صفحه نمایش سبز در VOA ارمنستان (برای دیدن چگونه یک دیوار می شود یک پنجره در جهان لطفا این فیلم کوتاه).

این ویروس همچنین ضربه به صفحه اصلی به صورت بین المللی پخش. سابق VOA سر جف پوسته (او در گذشته رئیس Broadcasting Board of Governors) آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>