VMP متعهد به کمک به مشتریان با کسب و کار “فاصله” طرح های در طول COVID-19 بحران


محصول جدید راه اندازی و افزایش فروش خط ابزارهای موجود در COVID-19 بحران

STEVENSVILLE, Md., در 28 آوریل سال 2020 — تصویری کوه محصولات (videomount.com) پیشرو در ارائه دهنده نصب و استقرار راه حل های را برای امنیت, تجاری, CI, مسکونی, و, نرم افزار صوتی/تصویری, بازار, همچنان, باز, برای, کسب و کار, راه اندازی محصولات جدید و ارائه مجازی فروش ابزار خود را برای همکاران و مشتریان در طول COVID-19 بحران است.

“این یک زمان دشوار برای هر دو کسب و کار و افراد است و ما می خواهیم همه بدانند VMP است که در اینجا برای ما و همسایگان و همکاران و مشتریان گفت:” کیت Fulmer, رئيس جمهور از ویدئو کوه محصولات. “تجارت نشان می دهد و خیلی از چهره های کسب و کار صنایع ما باید همیشه با اتکا تبدیل شده اند به کنار برای آینده قابل پیش بینی. VMP است که در اینجا برای کمک به شما در طول این بار تلاش. علاوه بر انبار ما باز بودن و به طور کامل عملیاتی ما همچنین ارائه فروش آنلاین ابزار برای کمک به همکاران و مشتریان ما است که باید با تکیه بر کسب و کار فاصله’ مانند مجازی گزینه های برای کمک به نگه داشتن کسب و کار خود را باز و مولد.”

VMP محصولات را می توان نه فقط در وب سایت خود را, اما همچنین در D-ابزار و توزیع آن شریک وب سایت. اگر شما نیاز به کمک انتخاب مناسب کوه برای خود برنامه, VMP نیز ارائه می دهد VideoMount™-یاب در www.chooseamount.com. این VMP تیم فروش و توزیع کننده آن شبکه هنوز 100 درصد موجود به میدان می نامد.

“ما متعهد به تضمین این که ما همچنان به ارائه محصولات خود در طول این زمان در حالی که همچنین انجام بخشی از ما در نگه داشتن ما کارکنان و مشتریان امن و سالم” Fulmer ادامه داد. “بیایید همه به یاد داشته باشید که ما همه با هم هستیم و امیدوارم هر چه زودتر بعد از آن کسب و کار به عنوان معمول’ خواهد بار دیگر همه را سرود.”

VMP به تازگی جشن از آن 25 سال به عنوان یک پیشرو در ارائه دهنده نصب و استقرار راه حل های A/V, ارتباطات و امنیت, صنایع.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید و یا تلفن رایگان 877-281-2169. اگر شما نیاز به کمک انتخاب مناسب کوه برای نرم افزار خود را امتحان کنید VideoMount™-یاب در www.chooseamount.com.

در مورد ویدئو کوه محصولات

تصویری کوه محصولات (VMP) پیشرو در ارائه نصب راه حل های A/V, ارتباطات و امنیت صنایع از سال 1994. VMP محصولات به طور مداوم ارائه آخرین طرح ایمنی و انعطاف پذیری, همه در یک ارزش برجسته است. VMP محصول ارائه شده همچنان به رشد با اضافه کردن نصب سیستم به آدرس بخش در حال رشد در سراسر بسیاری از بازارها است.

VMP تبدیل شده نصب سیستم های شرکت انتخاب برای حرفه ای ها و مشتریان خود را در همه جا. همه محصولات طراحی شده است و برای نصب با اعتماد به نفس در هزاران نفر از خانه های مسکونی, تجاری, هتل ها, رستوران ها, مدارس, بیمارستان ها, خانه عبادت و برنامه های امنیتی در سراسر جهان است. VMP به خود می بالد در ارائه بهترین محصولات در این صنعت و با حمایت از آن دسته از محصولات با آگاه حرفه ای که درک کنند که “حمایت” هسته اصلی کسب و کار ما.

# # #

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>