Vizio می افزاید: 30 کانال های جریان به SmartCast


استفاده تا 57 درصد در آخرین ماه مارس

تلویزیون های هوشمند ساز Vizio گفت: 30 اضافه شده جدید رایگان خطی کانال های تلویزیون به آن SmartCast صفحه اصلی پلت فرم.

در میان کانال های جدید در حال ایالات متحده آمریکا امروز, CBC News, Fubo شبکه ورزش TMZ و holly rice.

تلویزیون استفاده شده است موجی که مردم ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش Coronavirus و Vizio گفت: جلسات مشاهده روی SmartCast بودند تا 57 درصد در طول سه هفته گذشته از ماه مارس با آگهی پشتیبانی رایگان نرم افزار و خدمات جریان دیدن 59% افزایش بیش از مدت مشابه.

“بیشتر مردم در حال کشف ما رایگان مطالب ارائه شده و بیشتر مردم در حال ساخت آن را بخشی از روال زندگی روزانه خود را در حال حاضر گفت:” مایک اودانل ارشد معاونت پلت فرم کسب و کار در Vizio. “ما می دانیم نقش مهمی که تلویزیون پخش در صفحه اصلی به ویژه هنگامی که خانواده ها خواسته شده است که به ماندن در داخل. این مهم است برای ما برای ارائه محتوا محبوب به مصرف کنندگان و تمرکز ما روی به طور مستمر در حال گسترش اضافی رایگان و حق بیمه گزینه برای ما Vizio SmartCast تلویزیون مشتریان است.”

در علاوه بر این به اخبار و اطلاعات بینندگان می توانید پخت و پز راهنمایی از گرسنه و Food52, sci-fi مطالب از گرد و غبار و فرقه کلاسیک در CONtv و مستند در ماژلان TVNow و مستند درام زیر رایگان کانال های ردیف در SmartCast صفحه اصلی.

Vizio را WatchFree خدمات با پلوتون ویژگی های بیش از 150 رایگان پخش کانال های از جمله منحصر به فرد Choppertown اضافه شده به تازگی

Vizio SmartCast نیز ارائه می دهد دسترسی به اشتراک خدمات از جمله دیزنی+ Hulu نخست ویدئو YouTubeTV و Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>