ویروس کاهش خطی آگهی های تلویزیونی درآمد 27 درصد: IAB


فروش execs بررسی بهبود را ببینید بعد در سال

خطی تبلیغات تلویزیونی درآمد پایین 27 درصد به دلیل Coronavirus بحران با توجه به آگهی فروش مدیران مورد مطالعه توسط اینترنت تبلیغات اداره است.

از مدیران انتظار می رود که بحران خواهد شد که بزرگترین آن تاثیر تبلیغات بین مارس و ژوئن و به آنها گفت که کاهش در هزینه های دیجیتال بودند کوچکتر از کسانی که در رسانه های سنتی. برنامه ریزی فروش بودند که تحت تاثیر کمتر از فروش مستقیم.

نتایج نسبتا مطابق با یک نظرسنجی مشابه IAB انجام شده دو هفته قبل در میان خریداران و بازاریابان گفت: IAB جمهور دیوید کوهن که قبلا به بالا خریدار با رسانه های آژانس مگنا جهانی. خریداران در این بررسی گفت: آنها برش هزینه های خطی تلویزیون 38 درصد و دیجیتال 33٪.

تلویزیون احتمالا ضربه سخت تر است چرا که خرید دیجیتال تمایل به انعطاف بیشتری نسبت به تلویزیون و دیجیتال جدید تبلیغات آسان تر برای ایجاد از تبلیغات کوهن گفت.

نقطه روشن در این گزارش آمده است که فروش مدیران فکر می کردم که این کاهش را کوچکتر در سه ماهه چهارم به 18 درصد. خریدار در اوایل سنجی گفت: هزینه های خود را خواهد بود 12 درصد.

در این گزارش اشاره کرد که برای هر دو و تلویزیون دیجیتال, اخبار, مصرف راه بود اما که درآمد آگهی نمی شد در حال حرکت در همان جهت.

“اخبار است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار در شرایط توقف لغو و تنظیمات در علاوه بر این به فهرست سیاه,” کوهن گفت.

کوهن گفت: IAB موقعیت بود که خبری شده است هرگز مورد نیاز بیشتر از حال حاضر در طول این بحران است. “اگر ما را پشتیبانی نمی کند این خبر و پس از آن ما ندارد و اخبار ما را در یک وضعیت به مراتب بدتر از ما هستند در حال حاضر,” او گفت:. IAB برنامه ای برای برگزاری نشست با تبلیغ به اصرار آنها را به لیست سیاه تبلیغات بعدی به محتوای اخبار در مورد COVID 19.

“ما شنیده شواهد که نشان می دهد که بسیاری از مارک های که شروع به استراحت خود را مسدود اخبار” او گفت:.

در این نظر سنجی فروش مدیران گفت: آنها که بیشتر انعطاف پذیر با مشتریان در طول بحران با 58 درصد موافقت خود را برای فشار مبارزات به تاریخ بعد 39% های مختلف ایجاد فرصت های حمایت 36% ایجاد محتوای جدید برای حامیان 38% کار با خریداران به تغییر خلاق پیام 31% ارائه ارزش افزوده بیشتر و 32% ارائه نرخ پایین تر است.

“فروشندگان در حال تبدیل شدن به خیلی بیشتر مشورتی,” کوهن اضافه شده است.

در, دیجیتال, فروشندگان خود گفت: درآمد پیش بینی برای ماه مارس تا ژوئن بودند پایین 25 درصد به صورت دیجیتال نمایش 20 درصد به صورت ویدئویی دیجیتال 21 درصد به صورت صوتی دیجیتال 20 درصد برای رسانه های اجتماعی و 19% به جستجو پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>