مجازی آلاباما ممکن است بیشتر سرگرم کننده تر از چیزی که واقعی

توسط Alex Andrejev | شارلوت آبزرور

قبل از مسابقه آغاز شده و حتی مجازی, آلاباما, هیجان انگیز بود. که چون راننده Ryan Newman پیوست FOX Sports پخش اعلام کرد که او در نظر گرفته شده برای بازگشت به صندلی راننده در هنگام نسکار فصل رزومه که می تواند به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 17.

پنج شنبه شاهد یکی دیگر از بازگشت به صندلی راننده یا راننده دکل حداقل. چهار بار قهرمان جام جف گوردون ارائه اضافی برجسته در 74-lap رویداد که رفت به اضافه کاری پس از احتیاط نامیده می شد با سه دور باقی مانده در قوانین و مقررات. گوردون وضعیت به عنوان یک شش بار برنده در واقعی آلاباما به معنای کوچک در مجازی آهنگ. گوردون رفت هوابرد توسط دامان 11. او به پایان رسید 38th.

آن بود که الکس بومن که به پایان رسید, در وهله اول, به مناسبت سومین پیروزی متوالی برای یک Hendrick Motorsports راننده. بومن به دنبال داشت کوری LaJoie در دوم و رایان Preece در مقام سوم در پرچم شطرنجی. رانندگان عبور فقط صدم ثانیه از هم جدا.

“واقعا باید تشکر Preece برای هل دادن من” بومن گفت. “علت این که چه چیزی ساخته شده تفاوت که در آن نقطه زمانی که شما آن منجر شود ، این واقعا مرد پشت شما تفاوت.”

Ty دیلون نیز در مخلوط در حال اجرا در وهله اول در وقت اضافه, اما او چرخید تماس زیر با LaJoie. دیلون به پایان رسید 23rd.

“من احساس می پایین (خط) نبود محل به” بومن گفت. “پس (من) سلام اجازه Ty باید پایین که restart کردم و فقط سعی در نگه داشتن اجرا به پایان رسیده است.”

بومن پیروزی به دنبال بازگشت به عقب برنده Hendrick هم تیمی ویلیام بایرون در دو نرم افزار دعوتی نژادها. بایرون که بریده خود را 700th بالا-پنج iRacing پایان با گذشته خود را با پیروزی آغاز کرده در آخرین جایی برای نژاد روز یکشنبه. او هنوز هم ششم به پایان رسید.

“من مشروع اشتباه چگونه این اتفاق افتاده است” بومن توییتی به شوخی پس از چرخش مجازی خود را پیروزی دونات. “Tbh من نمی توانستم آن را انجام داده اند بدون @WilliamByron را کمک کند. او در نهایت به من کدهای تقلب”

بومن شده است سرگرم کننده طرفداران خود را با توییت زنده در طول نژادها مجازی از نرم افزار دعوتی سری لگد کردن در مارس 22. او نوشته شده است, تصاویر از سگ فین و Roscoe نشسته در صندلی شبیه ساز و جوک در مورد آنها چگونه درایو برای ماشین خود را.

او را تایید نمی کند به خبرنگاران که آیا فین بود, در واقع کسی است که خود را مسجل iRacing برنده شوید.

“من فکر می کنم من میخوام ترک آن را به تخیل اگر آن را به من بود یا سگ رانندگی” بومن گفت.

iRacing جانباز گرت Smithley به پایان رسید و در جایگاه چهارم پس از Landon Cassill در پنجم. با وجود دوم خود به جای گذشته پایان گوردون همراه با FOX Sports مهمان تحلیلگر Clint Bowyer ارائه سرگرم کننده بورسی در طول مسابقه.

“من دوست دارم که بخشی از این” گوردون گفت. عالی بود به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد در عمل در این رقابت ها در مسیر و در حال انفجار است.”

Bowyer به پایان رسید 33 39 رانندگان است. مجازی حیاط-میامی برنده و واقعی دیتونا 500 برنده دنی Hamlin به پایان رسید در جای گذشته است. راننده ارائه توضیح در فیلم او ارسال شده به توییتر پس از مسابقه. Hamlin گفت: هفت سال دختر قدیمی, تیلور, خاموش کردن مانیتور خود اواسط مسابقه.

“دختر من در آمد و با یک کنترل از راه دور و اساسا ما به پایان رسید روز” Hamlin گفت. “این چیزی است که شما فقط نمی شنوند هر روز مردمی است.”


©2020 شارلوت آبزرور (شارلوت, N. C.)

بازدید از شارلوت آبزرور (شارلوت, N. C.) در www.charlotteobserver.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>