ویرجینیا نوجوانان بازداشتگاه جدید کروناویروس کانون

آسوشیتد پرس

BON AIR, Va. — Coronavirus فوران کرده است در داخل یک نوجوان بازداشتگاه در ویرجینیا با 25 بچه ها تست مثبت حسابداری برای یک چهارم از تمام موارد گزارش شده در جوانان امکانات در سراسر کشور, مقامات روز جمعه گفت.

فعالان حقوق کودکان و کارشناسان بهداشت هشدار داده اند مقامات دولتی برای هفته که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از این ویروس در زمان خاموش در داخل اطفال امکانات. آنها را به نام رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم شروع به انتشار به عنوان بسیاری از کودکان به عنوان با خیال راحت ممکن است از مراکز از جمله در تازه آمار Bon Air نوجوانان مرکز تادیبی خارج ریچموند.

“متاسفانه کسانی که قسم خورده برای محافظت از ما جوانان آسیب پذیر شکست خورده اند” گفت: لیز رایان سر از واشنگتن غیر انتفاعی مستقر در جوانان برای اولین بار ابتکار عمل. “این روشن است که امتناع از گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی قرار داده است جوانان ما و جوامع در خطر است.”

امریکا قفل تا مردم بیش از هر کشور دیگری در جهان با بیش از 2.2 میلیون نفر از مردان و زنان و کودکان در بازداشت است. کارشناسان می گویند زندان ها و زندان می تواند به عنوان ظروف پتری برای coronavirus. اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است بسیاری از موسسات تنها به تازگی شروع به ارائه زندانیان با ماسک ها و بسیاری از دسترسی ندارند به ضد عفونی کننده دست.

Coronavirus در حال حاضر پاره پاره از طریق چندین بزرگسالان شهرستان زندان همراه با دولت و موسسات فدرال برای بزرگسالان اما کمتر توجه شده است به 45,000 کودکان و نوجوانان در قفل.

تا کنون 101 بچه ها را آزمایش مثبت در سراسر کشور بیش از نیمی از آنها در ویرجینیا و لوئیزیانا با توجه به Washington DC-بر اساس حکم پروژه است که گرد شماره از اواخر مارس

از تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از کودکان با علائم در حال آزمایش است.

در مارس 2, مقامات در ویرجینیا اعلام کرد دو کارکنان در بون ایر تا به حال آزمایش مثبت اما تماس با ساکنان محدود بود. یک روز بعد یک بچه شروع به نشان دادن علائم و بعد تست مثبت است.

کریس ماه پزشک ارشد در ویرجینیا Department of Juvenile Justice گفت: 21 از 25 آلوده کودکان و نوجوانان در بون ایر به نمایش گذاشته بدون علائم ظاهری و تنها چهار نشان داد نشانه هایی که شدیدتر از یک سرماخوردگی یا آنفولانزا.

اگر چه این مرکز دارای ظرفیت به خانه 280 کودکان و نوجوانان آن را در حال حاضر 191 سنین اعم از 14 سال به 20 بخش گفت.

“هر resident که تست مثبت بود بلافاصله قرار داده شده در پزشکی انزوا” ماه گفت:, و اضافه کرد که 13 در حال حاضر منتشر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>