ViralGains’ VoiceAlike می افزاید: AI به بیننده مقیاس بازخورد


شرکت ابزار اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده با تبلیغات تعاملی

ViralGains که اقدامات تمایلات مصرف کننده توسط درخواست بیننده واکنش در پیام های تجاری در حال راه اندازی یک محصول جدید است که با استفاده از هوش مصنوعی برای ساخت و هدف مدرج گروه های مخاطب به احتمال زیاد مشابه پاسخ.

این محصول جدید که به نام VoiceAlike و ViralGains مدیر عامل مرگ Loofbourrow گفت: می توان آن را به هدف قرار دادن رسانه ها اقدام به خرید, در, دیجیتال, صفحه نمایش, تصویری, تلویزیون متصل و بر روی Facebook.

“ما تا به حال این وجود از سال گذشته [در آزمون بتا] و ما شاهد نتایج فوق العاده ای” Loofbourrow گفت.

در سال گذشته ViralGains راه اندازی اودیسه که متصل تعاملی ماژول به مشتریان خود تبلیغات. این ماژول به شمار سوالات بینندگان در مورد نظرات خود را از نام تجاری محصول و شرکت زد که آگهی.

“آنچه که مردم واقعا دوست دارم این است که توانایی به نوبه خود تبلیغات به گفتگو و در واقع درک مردم چگونه احساس خود را در مورد تبلیغات خود را از مارک های محصولات خود را.” او گفت:.

برای مثال یک مصرف کننده می تواند خواسته می شود اگر آنها خرید پوشک اگر آنها ترجیح می دهند به مشتریان برند و اگر آنها نمی, چه ویژگی های محصول آنها را دوست ندارم. یک مصرف کننده می تواند متقاعد به تغییر ذهن خود را با تغییر به پیام مورد نام تجاری سازگار با محیط زیست از ویژگی های.

محصول جدید VoiceAlike, غیر از پاسخ آن می شود که چگونه افرادی که دارای پاسخ هستند به احتمال زیاد به احساس بر اساس جمعیت و دیگر داده های ایجاد مخاطبان از میلیون ها نفر از مردم است.

“وجود دارد در مورد 298 متغیر است که به این مدل در حال حاضر” Loofbourrow گفت. VoiceAlike پس از آن ایجاد بخشهای مصرف کننده است که می تواند همسان خود را در برابر رسانه های تنظیمات به منظور هدف قرار دادن تبلیغات. که برای پوشک ساز, برای مثال, آن می تواند شناسایی مردم به احتمال زیاد به می گویند تو ترجیح می دهند پیام های در مورد مسئولیت شرکت و ارسال آنها پیام های مربوطه.

آن را همچنین می توانید با تقسیم آن گروه به اعتماد به نفس فواصل. با تمرکز بر مصرف کنندگان به احتمال زیاد به مطابقت واقعی بینندگان پاسخ بازاریابان می توانند کوه کمپین که 2.5 تا پنج برابر موثرتر از کسانی که با تکیه بر جمعیت به تنهایی.

آنها همچنین می توانید با صرف بودجه خود را عاقلانه تر با سرکوب کم قصد مخاطبان از آینده مبارزات و یا کار آنها را تحت تاثیر قرار های مختلف با محتوای خلاق.

این رویکرد جدید است که به موقع به عنوان بازاریابان دیگر قادر به استفاده از کوکی ها برای ردیابی مصرف کنندگان آنلاین.

اگر شما می خواهید به درک که در آن کسی است که خود را با نام تجاری به جای پیروی از آنها را در اطراف در یک خزنده راه به عنوان آنها را مرور اینترنت شما باید از آنها” Loofbourrow گفت. “اگر شما واقعا درک که در آن کسی است که در چرخه خرید خود را با نام تجاری و یا آنچه آنها فکر می کنم از نام تجاری خود را و یا چه چیزهایی که آنها علاقه مند در شما می توانید انجام یک کار خیلی بهتر نشان دادن آنها حق را محتوا است.”

ViralGains با این نسخهها کار با آژانس های تبلیغاتی و به طور مستقیم با مشتریان. بزرگترین دسته شامل خدمات مالی و دارو و محاسبات. همچنین بسیاری از کسب و کار با مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده شرکت ها و خرده فروشان.

Loofbourrow گفت که مشتریان که با استفاده از اودیسه مشتاق هستند برای VoiceAlike. “آنها از عشق و قدرت و بینش آنها از اودیسه اما قادر به انجام آن در تلویزیون مقیاس باعث می شود آن را بسیار بیشتر استراتژیک است.”

ViralGains است که مقر آن در بوستون با دفاتر در شیکاگو و لس آنجلس و سان فرانسیسکو و نیویورک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>