ویروسی عکس: وحشی میمون می رسد به مرد در مار آلوده آب

توسط Emma رینولدز, سی ان ان,

(سی ان ان) — جهان طبیعی هرگز نتواند ما را متعجب و این حرکت برخورد بین اورانگوتان و یک مرد در جزیره بورنئو ذوب قلب در سراسر جهان است.

عکاس آماتور آنیل Prabhakar اسیر زودگذر لحظه ای که در یکی از جزیره اندونزی را به شدت در معرض خطر انقراض میمون کشیده دست خود را برای کمک به یک مرد از مار آلوده آب.

Prabhakar بود با دوستان در حفاظت از جنگل های اجرا شده توسط اورانگوتان بورنئو بقا پایه (BOS) هنگامی که او شاهد صحنه است.

او به سی ان ان گفت: “وجود دارد یک گزارش از مارها در این منطقه پس از سرپرست آمد و او را پاکسازی مارها. … من تو را دیدم یک اورانگوتان آمده بسیار نزدیک به او و فقط او را در دست خود را.”

Prabhakar گفت: آن را دشوار برای به حرکت در گل آلود آب روان. به نظر می رسید به عنوان اگر اورانگوتان بود گفت: “من ممکن است به شما کمک کند ؟” به او گفت.

“من فقط برداشت آن لحظه. آن را واقعا احساسی.”

مارهای سمی شکارچیان از جزیره بورنئو را اورانگوتان که در معرض خطر هستند از جنگل, آتش سوزی از دست دادن زیستگاه و شکار.

“شما می توانید می گویند مارها خود را بزرگترین دشمن” گفت: Prabhakar, یک زمین شناس از کرالا در هند.

گارد سپس نقل مکان کرد و دور از میمون و با صعود از آب است. زمانی که Prabhakar پرسید که چرا او نقل مکان کرد و دور, “او گفت:” آنها کاملا وحشی, ما نمی دانیم که چگونه آنها واکنش نشان می دهند.'”

Prabhakar گفت: کل برخورد به طول انجامید فقط سه یا چهار دقیقه. “من خیلی خوشحال هستم که لحظه ای برای من اتفاق افتاد” او گفت:.

عکس از لحظه ای شده دوست 15000 بار در Instagram.

اورانگوتان آسیا تنها میمون بزرگ و عمدتا در جزیره بورنئو و سوماترا در اندونزی با 10 درصد باقی مانده موجود در صباح و ساراواک در مالزی با توجه به BOS پایه و اساس است. تخمین زده می شود که Bornean اورانگوتان جمعیت کاهش یافته است بیش از 80 درصد در گذشته سه نسل.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر