ویولا دیویس برای بازی میشل اوباما در پی اس را برای اولین بار بانوان


اوباما النور روزولت, بتی فورد نزدیک یو پی اس در یک فصل

Showtime دستور داده است تا درام بانوان اولبا Viola Davis بازی میشل اوباما. Showtime و Lionsgate تلویزیونی در حال تولید و دیویس را اجرایی تولید کند. هارون کولی ایجاد این مجموعه و نوشتن و اجرایی تولید آن است.

“در شرق بال کاخ سفید بسیاری از سابقه ترین تاثیرگذار و جهان در حال تغییر تصمیم گیری شده اند از نظر پنهان ساخته شده توسط امریکا کاریزماتیک پیچیده و پویا شود. این سری را پوست پشت پرده های سیاسی و شخصی زندگی این مبهم گفت:” پی اس.

فصل یک به نظر می رسد در النور روزولت, بتی فورد و میشل اوباما.

“در طول تاریخ ما رئیس جمهور و همسران اختیار داشت و نفوذ قابل توجه نه تنها در این کشور رهبران اما در کشور است.” گفت: جانا Winograde رئیس جمهور, سرگرمی, Showtime Networks Inc. “بانوان اول کاملا متناسب در پی اس wheelhouse از درام و سیاست آشکار چقدر روابط شخصی تاثیر داخلی و رویدادهای جهانی. داشتن Viola Davis بازی میشل اوباما یک رویا به حقیقت می پیوندند و ما نمی تواند خوشبخت به او استعداد فوق العاده ای برای کمک به راه اندازی این مجموعه.”

دیویس تلویزیون کار شامل How To Get Away with Murder, ایالات متحده تارا و رسواییو فیلم های او عبارتند از: کمک, نرده و شک.

بانوان اول اجرایی تولید شده توسط کتی Schulman از طریق وله سرگرمی, Viola Davis و ژولیوس Tennon از طریق JuVee تولیدات جف Gaspin از طریق Gaspin رسانه براد کاپلان از طریق لینک های سرگرمی و هارون کولی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید