دقیقه قبل از وایکینگها’ شماره 22 انتخاب در دور اول پیش نویس NFL سابق ستاره این تیم تا به حال نام در توییتر برای آنها به LSU گیرنده گسترده جاستین Jefferson. مینه سوتا سپس به انطباق.

وایکینگ ها و سپس معامله کردن با سان فرانسیسکو در دور اول از شماره 25 تا شماره 31 و در زمان TCU cornerback جف Gladney. وایکینگ ها نیز شماره 117 انتخاب در دور چهارم و شماره 176 انتخاب پنجم از 49ers.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس همه تیم ها بود و نمایندگان خود را به کار خارج از خانه در NFL اول مجازی پیش نویس است. مینه سوتا مدیر کل ریک Spielman ساخته شده را انتخاب کنید از خانه خود را در ادن پریری.

وایکینگ ها تا به حال به دست آورد شماره 22 را انتخاب کنید در یک معامله در ماه گذشته که در آنها داد و ستد گسترده گیرنده Stefon Diggs به بوفالو برای یک بسته از پیش نویس انتخاب.

جفرسون قرار داده تا دیوانه اعداد فصل گذشته با 111 جلب 1,540 متری و 18 touchdowns. حافظه, گیرنده است و حتی شناخته شده به عنوان یک مسدود کننده.

جفرسون را دریافت حدود چهار سال $13.12 میلیون قرارداد که شامل حدود $7.1 میلیون امضا جایزه. او تعداد خواهد شد در مورد $2.38 میلیون در کلاه حقوق و دستمزد در سال 2020 است. او را به یک پنجم سال قرارداد گزینه است.

Gladney که 5-10, 191 پوند بوده است در مقایسه با سابق Vikings cornerback ترنس نیومن بود که یکی از سر مربی مایک زیمر مورد علاقه بازیکنان بود و ذکر شده ارتفاع 5-10. Gladney باعث می شود تا خود را برای عدم اندازه با سرعت و فیزیکی بازی.

“او می تواند دست خود را در فوتبال” گفت: پیش نویس تحلیلگر Dane Brugler. “او تا به حال 43 عبور دفاع در کالج. که می گذرد بیشتر در دفاع از شروع می شود (42).”

دوم و سوم دور از پیش نویس جمعه برگزار میشود. چهارم طریق هفتمین دور انجام خواهد شد در روز شنبه.

وایکینگ ها تا به حال وارد این پیش نویس با توجه به گسترده گیرنده cornerback یا مقابله با توهین آمیز در شماره 22.

اگر وایکینگ ها تا به حال طرح های در گرفتن یکی از سه گسترده ای از گیرنده های پنج شنبه که اتفاق نمی افتد حتی اگر اجرا بر روی آنها آغاز شد و بعد از انتظار است. آلاباما هنری Ruggs رفت شماره 13 به لاس وگاس آلاباما جری Jeudy شماره 15 به Denver و اوکلاهما را CeeDee بره شماره 17 به دالاس.

Ohio State جف Okudah و فلوریدا, C. J. Henderson شد و پیش بینی می شود دو, cornerbacks گرفته و آنها بودند. Okudah رفت شماره 3 به دیترویت و هندرسون شماره 9 به جکسون ویل. این یک بیت از تعجب, اگر چه, که, cornerbacks گرفته شد توسط آتلانتا با Clemson را A. J. ترل در شماره 16 و توسط لاس وگاس با ایالت اوهایو را دیمون Arnette در شماره 19.

وجود دارد و انتظار می رود در اوایل اجرا می پردازد. گرجستان اندرو توماس رفت و شماره 4 به New York Giants آلاباما Jedrick بخواهد شماره 10 به کلیولند لوئیزویل Mekhi Becton شماره 11 به New York Jets, آیووا را تریستان Wirfs شماره 13 به خلیج تمپا و USC است Austin جکسون شماره 18 به میامی. The Buccaneers یک تجارت به تلنگر لکه های سن فرانسیسکو که پس از آن برداشت کارولینای جنوبی دفاعی مقابله با Javon Kinlaw در شماره 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im