وایکینگ ها باقی می ماند خوش ‘ در مورد میزبانی پیش نویس NFL

این برنامه شده است چندپاره و فاقد تأثیرگذاری اما مینه سوتا وایکینگ ها باقی می ماند و امیدوار در مورد میزبانی یک پیش نویس NFL بعد از این دهه است.

در ماه اوت گذشته وایکینگ ها با ارسال یک “ابراز علاقه” به NFL برای برگزاری این پیش نویس در شهرهای دوقلو در 2024, 2025 یا 2026.

Coronavirus همه گیر منتقل هفته گذشته پیش نویس از لاس وگاس به یک رویداد مجازی پس NFL اعطا لاس وگاس 2022 پیش نویس است. پیش نویس سایت در حال حاضر مجموعه ای برای سه سال آینده.

پیش نویس خواهد بود در کلیولند در سال 2021 و در Kansas City, Mo. در سال 2023. که چندین تیم مناقصه برای 2022 اگر چه وایکینگ ها نبودند یکی از آنها است. تیم از جمله Green Bay Packers بود که رقابت برای 2022 در حال حاضر تمرکز خود را بر روی 2024 که می تواند تحت تاثیر قرار زمانی که وایکینگ ها ممکن است یک پیش نویس برای اولین بار.

“تیم در شهرستانها بودند که مورد بحث برای 2022 ضربه رو به پایین در این بحث به سال 2024 میلادی و فراتر از آن” وایکینگ ها معاون اجرایی رئیس جمهور از امور عمومی Lester بیگلی روز سه شنبه گفت. “اما ما خوش برای یکی از این سه سال (2024, 2025 یا 2026).

“ما خوش بین است که ما این پیش نویس در این بازار و ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم به آن امن برای اوایل تاریخ به عنوان امکان پذیر است.”

پس از همه گیر در ماه گذشته ساخته شده است آن را آشکار است که NFL نمی شود برگزاری این پیش نویس در لاس وگاس بیگلی گفت وجود ندارد, هر گونه ارتباط بین وایکینگ ها و NFL در مورد آینده پیش نویس سایت. اما آن را خواهد پرداخت.

“ما به دنبال NFL سرب در رویدادهای آینده در این Covid-نهفته محیط زیست” بیگلی گفت. “لیگ ارائه خواهد شد جهت به تیم در هر گونه تغییر در روند یا جدول زمانی برای رویدادهای آینده از جمله پیش نویس NFL و سوپر باول. ما همچنان علاقه مند به تامین امنیت آن بالا مشخصات وقایع برای این بازار است.”

وایکینگ ها نیز با ارسال یک “ابراز علاقه” به میزبانی سوپر باول در ایالات متحده بانک ورزشگاه در فوریه 2028, 2029 یا 2030. شهرهای دوقلو شده است این سایت برای دو نفر قبلی سوپر کاسه یکی از آخرین در فوریه 2018.

تاریخ برای سال آینده پیش نویس در کلیولند اعلام شد شنبه. آن برگزار خواهد شد مارس 29-مارس 1 2021 یک هفته بعد از در سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>