وایکینگها’ مایکل پیرس اعتماد به نفس در مورد جایگزینی Linval یوسف در بینی مقابله با

وایکینگ ها در مارس 13 منتشر شد که دو بار نرم افزار کاسه بینی مقابله با در یک حقوق و دستمزد-درپوش حرکت می کند. روز چهارشنبه آنها توافق کردند تا سه سال $27 میلیون قرارداد با بالتیمور رایگان-agent بینی مقابله با مایکل پیرس.

“با Linval ترک من فکر می کنم من می توانید انتخاب کنید تا جایی که او را ترک کردن و در ادامه به رشد من بازی و همچنین” پیرس گفت: در یک کنفرانس تلفنی جمعه.

پیرس گفت: او اول در نظر گرفته پیوستن به وایکینگ ها پس از آنها استخدام Imarjaye آلبری یکی از دوستان خود در فوریه. 20 به عنوان دستیار خط دفاعی مربی. او گفت: مقابله مهر و موم شده بود و بعد از صحبت او این هفته به وایکینگ ها مدیر کل ریک Spielman سر مربی مایک زیمر و همکاری دفاعی هماهنگ کننده و خط دفاعی مربی آندره پاترسون.

“من سوپر, سوپر خدا را شکر به بخشی از وایکینگ ها سازمان گفت:” پیرس بود که undrafted از Samford در سال 2016 و بازی در چهار فصل با کلاغ.

6-پا 340 پوند پیرس گفت که می داند زیادی در مورد وایکینگ ها, تاریخ, از جمله بسیاری از بالا دفاعی linemen پترسون مربی است. او گفت: توقف اجرای “من کارت” اما معتقد است که او می تواند به گسترش بازی خود را تحت پاترسون.

“در این نقطه در زندگی حرفه ای من از آن زمان به شکوفه و زمان به برخی از گام های” گفت: پیرس که آغاز شده و 30 از 60 بازی او برای کلاغ از جمله تمام 14 او با بازی در 2019. “(پترسون) بیان به من چگونه به او کمک Linval رشد خود را در بازی. او در یک موقعیت مشابه زمانی که او امضا شده با تیم های مثل خودم.”

یوسف امضا به عنوان یک عامل آزاد در سال 2014 ساخته شده و طرفدار فرنگی در سال 2016 و 2017. او موافقت کرد به دو سال 17 میلیون دلار قرارداد در این هفته با لس آنجلس شارژر.

Sendejo به Browns

اندرو Sendejo آخرین Vikings دفاعی به عقب را به حرکت در.

رایگان-عامل ایمنی توافق به یک سال $2.25 میلیون قرارداد با کلیولند. او می خواهد پیوست با کوین Stefanski یک دیرین مینه سوتا دستیار قبل از این سال تبدیل شدن به Browns’ سر مربی.

وایکینگ ها علاقه مند بودند در امضای مجدد Sendejo که بیشتر از یک دهه گذشته با آنها.

Sendejo می شود پنجم دفاعی بازگشت به رفتگان وایکینگ ها در یک هفته. آنها منتشر شد شروع cornerback خاویر رودز و از دست, cornerbacks Trae Waynes و Mackensie الکساندر و ایمنی Jayron Kearse در آژانس رایگان.

Sendejo برای وایکینگ ها از 2011-18. پس از آنها را انتخاب کنید تا خود را 5.5 میلیون دلار گزینه برای 2019 او امضا یک سال از 1.3 میلیون مقابله با فیلادلفیا. پس از عقاب چشم پوشی او در ماه نوامبر وایکینگ ها ادعا کرد او و او در شش بازی شروع دو.

وایکینگ ها بازگشت شروع قوی ایمنی Harrison Smith و دوشنبه گذشته با قرار دادن $11.441 میلیون حق رای دادن برچسب در شروع ایمنی رایگان آنتونی هریس. وایکینگ ها می تواند در حفظ و هریس در برچسب ثبت نام او را به یک قرارداد بلند مدت, تجارت او و یا برداشت تگ و جبرانی پیش نویس انتخاب های بعدی سال است.

وایکینگ ها باید قابل توجه حقوق و دستمزد-کلاه مسائل. منابع گفت هریس که بازی زیر یک سال-$3.095 میلیون قرارداد در سال گذشته به عنوان یک عامل رایگان می خواهد به ماندن در مینه سوتا اما می خواهد امنیت علیه ایران.

به طور خلاصه

  • وایکینگ ها و Wilf خانواده مالکیت گروه اعلام کرد آنها اهدا خواهد شد $500,000 برای علل به مبارزه با کروناویروس. آن اعلام شد که مقدار زیادی از پول را به پسران و دختران باشگاه از شهرهای دوقلو که تا به حال نزدیک به مراکز و به مینه سوتا بازیابی صندوق Coronavirus.
  • قرارداد فوتبالیست دن بیلی که توافق به دوباره ثبت نام پنجشنبه با ارزش است $8.95 میلیون بیش از سه سال است. او می تواند کسب درآمد به دلار دیگر 3 میلیون با انگیزه. خود معامله شامل 6 میلیون دلار تضمین شده از جمله $3.15 میلیون امضا جایزه. او یک کلاه تعدادی از 1.1 میلیون دلار برای سال 2020 است.
  • این قرارداد یک ساله وایکینگ ها نسخه پشتیبان تهیه کارفرمایی شان Mannion توافق به ارزش $1.047 میلیون. این شامل یک $910,000 حقوق و دستمزد پایه و $137,500 امضای جایزه.
  • پایان دفاعی Stephen Weatherly که در سمت چپ وایکینگ ها به عنوان یک عامل رایگان به امضای دو سال $12.5 میلیون مقابله با Carolina خواهد پیوست با سابق خود را در مینه سوتا هم تیمی کارفرمایی عروسکی بریج. “من فکر می کنم که dope,” Weatherly گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>