Kiyoko, AOC, راس میلر افتخار

فیوز در جشن ماه تاریخ زنان با تجلیل برجسته زنان در هنر و سیاست در آن تاریخ در آینده سازان

به عنوان بخشی از آینده آن تاریخچه حق رای دادن شبکه برداشت کرده است چهار زن را برای آینده تاریخ زنان کلاس از سال 2020 است.

برندگان عبارتند از:

  • خواننده Hayley Kiyoko برای استفاده از موسیقی خود را به آشکارا و unapologetically سهم او در حقیقت به عنوان عجیب و غریب یک هنرمند در نتیجه هموار کردن راه برای او تجاوز همسالان.
  • Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز برای بیان حقیقت به قدرت برش از طریق معمول بست سیاسی با ابراز پشتیبانی از تک پرداخت کننده, بهداشت و درمان, سالم, مهاجرت, سیاست و محیط زیست اصلاحات طریق سبز “معامله جدید”.
  • بازیگر گلپر راس به صورت ایستاده برای نما و عجیب و غریب جوامع و خاموش کردن صفحه نمایش که آیا بخشی از پیشگامانه تلویزیون و یا ارائه آموزش و پشتیبانی و مشاغل به ترانس مردم در مواجهه با تبعیض در محل کار با او TransTech اجتماعی شرکت ماشین جوجه کشی.
  • نویسنده و هنرمند شانل میلر برای دادن صدا اعتبار و امیدواریم برای دیگر بازماندگان پس از او ناشناس قربانی تاثیر بیانیه ویروسی رفت و از طریق او پرفروشترین 2019 خاطرات نام من می دانم.

برندگان خواهد بود آنه در multiplatform محتوا از جمله فرم کوتاه تصویری عکس های شرح داری. عکس های شرح داری هستند ابراز شده توسط ناتالیا پرز میزبان از فیوز پسر بزرگ محله.

.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im