بینندگان شیرجه عمیق: ‘Top Chef’ و دیگر رقابت پخت و پز نشان می دهد


به عنوان coronavirus اسپرد را از طریق ایالات متحده و میلیون ها نفر از مردم سرپناه در محل تلویزیون مربوط تر از همیشه. و با زندگی ورزشی اساسا همه لغو شده برخی از بینندگان در حال یافتن مهلت در مواد غذایی متمرکز را نشان می دهد. نشانه های نجومی 17 والاتر از براوو آمار نشان می دهد سرآشپز بالا در مارس 19, این برنامه شامل 15 گذشته بالا آشپز شرکت کنندگان در “all-stars” فرمت.

با استفاده از بینش از Inscape.tv تلویزیون اطلاعات شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 14 میلیون از تلویزیون های هوشمند را بررسی کنیم بینندگان از برتر و همچنین متقاطع با دو نفر دیگر رقابت پخت و پز نشان می دهد که در حال حاضر در تلویزیون: شبکه غذایی , مسابقات قهرماناست که برای اولین بار 4 مارس و فصل 12 از مواد غذایی بزرگ مسابقه کامیون (همچنین در شبکه غذایی) است که برای اولین بار در 19 مارس ،

اول یک نگاه به دقیقه توسط دقیقه بینندگان از بالا آشپز برتر در 19 مارس ، براوو در زمان یک روش هوشمند در حال اجرا در یک روز ماراتن قبلی بالا آشپز فصل منتهی به اکران در 10 p. m. E. T. قابل توجه این شبکه دیدم نسبتا ثابت افزایش بینندگان در طول دوره از روز خونتان پس از مراسم افتتاحیه آغاز شد.

مربوط به: ویروس, بحران آوردن بینندگان جوان به محلی پخش

با استفاده از داده ها از مارس 4-19, Inscape ارائه یک نگاه بینندگان متقاطع در میان سه را نشان می دهد. (توجه داشته باشید در مورد روش: شما را به انجام بیش از فقط تلنگر گذشته یک ایستگاه خود را با کنترل از راه دور برای شمارش به عنوان یک “متقاطع viewer” در Inscape سیستم. برای داده های زیر حداقل مشاهده آستانه 10 دقیقه.)

در پایان بالا: 41 درصد از مواد غذایی بزرگ کامیون مسابقه بینندگان را به گوش مسابقات از قهرمانانو 16% از مسابقات قهرمان ناظران همچنین چک کردن این مواد غذایی بزرگ مسابقه کامیون. برای بالا آشپز, 19 ٪ از شب گذشته بینندگان تا به حال به تماشای مسابقات قهرماناما تنها 8 درصد تنظیم شده را به این مواد غذایی بزرگ کامیون مسابقه — شاید به دلیل برخی از سرآشپز بالا بینندگان شد غوطه ور در Bravo ماراتن قبل از والاتر و نبود تغییر به شبکه غذایی (بالا آشپز و مواد غذایی بزرگ کامیون مسابقه هر دو هوا در پنج شنبه ها هر چند در زمان های مختلف).

Inscape نیز مورد بررسی قرار بینندگان متقاطع بین مواد غذایی شبکه و براوو به طور کلی در طول همان دوره زمانی و نشان داد که 29 درصد از براوو بینندگان نیز تنظیم شده به مدت حداقل 10 دقیقه از شبکه غذایی در حالی که 22 درصد از مواد غذایی شبکه بینندگان در حال تماشا براوو.

در اینجا نگاهی به خانواده لحن-در محل برای هر نشان می دهد (در DMA نقشه زیر تیره تر رنگ بیشتر خانواده ها بودند و در تنظیم). شایان ذکر است که اگر چه بینندگان به طور کلی سبک تر در سراسر کشور برای سرآشپز بالا تر از دو نفر دیگر آن را به حال اکثر مناطق مترو تنظیم در.

در صدر فهرست برای DMA مکان از خانواده که در تنظیم شده برای بالا آشپز: Glendive, MT; SC; New York, NY; فیلادلفیا, بهبهان; و San Diego, CA.

در صدر فهرست برای DMA مکان از خانواده که در تنظیم شده برای مواد غذایی بزرگ کامیون مسابقه: شاین-سیلت استون, WY; آلبانی-شنکتدی-تروی نیویورک; Great Falls, MT; پارکرزبرگ WV; و Alpena, MI.

در صدر فهرست برای DMA مکان از خانواده که در تنظیم شده برای مسابقات قهرمان: Alpena, MI; ویکتوریا, TX; المیرا (Corning), NY; Utica, نیویورک, و, Great Falls, MT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>