بینندگان شیرجه عمیق: در اواخر شب نشان می دهد با ‘WFH’ فرمت


با بینش از Inscape

Coronavirus همه گیر است طرح میتوانست خیلی از تلویزیون سنتی اکوسیستم از جمله زندگی ورزشی. اما حداقل یک به طور موقت منجمد عرصه برنامه نویسی را آغاز کرده است به unthaw: اواخر شب تلویزیون. با بسیاری از استودیو های بسته و بدون مخاطبان در حضور میزبان در حال تعویض به صفحه اصلی بر اساس راه حل, پخش زنده از شخصی خود را در حوزه ها و آوردن مهمانان از طریق ویدئو کنفرانس.

در این هفته های مختلف در اواخر شب نشان می دهد بازگشت با “WFH” قسمت از جمله CBS The Late Show with Stephen Colbert, ABC را Jimmy Kimmel Live!, ان بی سی در اواخر شب با Seth Meyers, TBS را کانن و براوو را سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن. (چون این Tonight Show Starring Jimmy Fallon معطوف به ترکیبی فرمت در هفته گذشته ما در حال خروج از آن خارج از این بحث به تازگی بوت را نشان می دهد که همه بازگشت در مارس 30).

مرتبط با: روز, اخبار کابل دریافت تقویت به تماشای تلویزیون رونق

ما کنجکاو در مورد چگونه به دقیقه توسط دقیقه بینندگان ممکن است تغییر داده می شود که فرمت های جدید, بنابراین ما با استفاده از داده ها Inscape.tv تلویزیون اطلاعات شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 14 میلیون از تلویزیون های هوشمند برای انجام یک مقایسه.

به دنبال در دقیقه توسط دقیقه لحن در بینندگان از قسمت جدید از The Late Show with Stephen Colbert, Jimmy Kimmel Live! و سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن تمام مشخصی در ابتدا و به طور پیوسته کاهش یافته است — تقریبا همان الگوی مشاهده شده در گذشته قبل از coronavirus را نشان می دهد.

اما مخاطبان برای اواخر شب با Seth Meyers ماند تنظیم برای اکثریت مارس 30 پخش فرو بردن کمی به سمت پایان یک بیت از یک تغییر از گذشته در استودیو نشان می دهد که شاهد ثابت کاهش پس از سوم اول قسمت.

کانن دیدم کمی دقیقه توسط دقیقه کاهش طول 30 مارس نشان می دهد اما نه کاملا به عنوان شدید به عنوان نرخهای دوران گذشته خود را به طور منظم نمایش در مارس 12.

Inscape نیز مورد بررسی قرار بینندگان متقاطع در مارس 30 این را نشان می دهد. (توجه داشته باشید در مورد روش: شما را به انجام بیش از فقط تلنگر گذشته یک ایستگاه خود را با کنترل از راه دور برای شمارش به عنوان یک “متقاطع viewer” در Inscape سیستم. برای داده های زیر حداقل مشاهده آستانه 10 دقیقه.)

این مهم است به یاد داشته باشید که برخی از این نشان می دهد که با هم تداخل دارند اعتبار: کانن و تماشای چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند و هر دو شروع و در ساعت 11 شب در حالی که میشل پخش فقط پس از 11:30 p. m.; جیمی کیمل آغاز می شود در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در حالی که Seth Meyers شروع می شود و کمی بعد از 12:30 a. m. به طوری که می شود گفت در اینجا برخی از نکات برجسته:

  • بالاترین متقاطع: 8.8% از Seth Meyers بیننده حداقل 10 دقیقه از کلبردر حالی که 5.1 درصد از کلبر بینندگان نیز بررسی Seth Meyers.
  • بالاترین نرخ متقاطع بين پخش را نشان می دهد و براوو را سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنندو تنها کمی بالاتر متقاطع برای کانن.
  • از سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند بینندگان 1.9% همچنین بررسی کلبر.
  • برای کاننبالاترین متقاطع رای (3.2%) بود با کلبر.

تنظیم محدوده تاریخ به ضبط نهایی به طور منظم نشان می دهد قبل از studios تعطیل بزرگترین تفاوت این است برای کلبر بینندگان بالاترین متقاطع بود با جیمی کیملنه Seth Meyers — معکوس از آنچه اتفاق افتاده است در 30 مارس. نیز وجود دارد یک تغییر در چه چیزی اتفاق می افتد زندگی می کنند, با بزرگترین متقاطع وجود دارد رفتن به جیمی کیمل در مقابل در مارس 30, بزرگترین متقاطع رفتن به کلبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>