بینندگان متقاطع شیرجه عمیق: فاکس نیوز برنی ساندرز تاون هال


در مارس 9, فاکس نیوز, به میزبانی یک شهر با نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز. ما کنجکاو اگر بینندگان که انحراف نسبت به دیگر رسانه های خبری می تونه به فاکس نیوز برای دیدن سناتور ورمونت در عمل است. برای پیدا کردن ما به بررسی بینندگان متقاطع برای فاکس اخبار ویژه و فوق العاده سهشنبه پوشش خبری در سراسر عمده پخش و کابل شبکه های خبری (ABC, CBS, NBC, Fox News, CNN و MSNBC) با استفاده از داده ها از Inscape.tv تلویزیون اطلاعات شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 13 میلیون تلویزیون هوشمند.

در زیر نگاهی متقاطع برای فاکس نیوز تاون هال شش سه شنبه پخش اخبار. (توجه داشته باشید در مورد روش: شما را به انجام بیش از فقط تلنگر گذشته یک ایستگاه خود را با کنترل از راه دور برای شمارش به عنوان یک “متقاطع viewer” در Inscape سیستم. برای داده های زیر حداقل مشاهده آستانه 10 دقیقه.)

جای تعجب نیست که بالاترین نرخ متقاطع از ساندرز تاون هال بود با فاکس نیوز’ پوشش سه شنبه: 65 درصد از تاون هال بینندگان نیز به تماشای فاکس نیوز در سه شنبه و 18 درصد از بینندگان فاکس نیوز’ سه شنبه پخش تماشا سالن شهر. بالاترین متقاطع از بینندگان غیر-ایسنا سه شنبه پوشش و تاون هال: تنها 1.4 درصد از بینندگان سی ان ان امریکا انتخاب 2020: سه شنبه تماشای ساندرز سالن شهر.

Inscape همچنین ارائه زمان واقعی نگاه بینندگان تلویزیون به عنوان تاون هال لگد کردن و آن را شایان ذکر است که در 6:36 بعد از ظهر E. T. شبانه, اخبار پخش از ABC و NBC و CBS همه trended بالاتر از فاکس نیوز تاون هال.

به دنبال به طور خاص در لحن-در محل برای فاکس نیوز تاون هال و فوق العاده سهشنبه پوشش وجود دارد چند تفاوت — مهمترین آنها که Alpena, MI DMA led برای تاون هال. این را حس می کند پس تاون هال شد میزبانی در Dearborn, MI, و آن صورت گرفت در آستانه دولت دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه دادن به بینندگان یک دلیل برای تماشای قبل از رفتن به پای صندوق های رای در روز بعد.

در صدر فهرست برای DMA مکان از خانواده که در تنظیم شده برای تاون هال ساندرز: Alpena, MI; Panama City, FL; Ft. مایرز-Naples, FL; گل تلفونی ساحل-فلورانس SC; و ویلمینگتون, NC.

بالا DMAs برای فاکس نیوز’ سه شنبه پوشش شامل Panama City, FL; Ft. مایرز-Naples, FL; Tyler-Longview, TX; Dothan AL; و Huntsville-Decatur, AL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>