برای نهمین بحث دموکراتیک شش نامزد در زمان مرحله در لاس وگاس: جو بایدن, Mike Bloomberg, پیت Buttigieg Amy Klobuchar برنی ساندرز و الیزابت وارن. آنها در جواب سوالات از ان بی سی Lester Holt, NBC, اخبار سیاسی, مدیر, Chuck Todd, NBC News ارشد کاخ سفید خبرنگار Hallie جکسون, Noticias Telemundo ارشد ونسا خبرنگار Hauc و جان Ralston, سردبیر نوادا مستقل است.

با توجه به Inscape تلویزیون داده شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 12 میلیون از تلویزیون های هوشمند, بینندگان, افزایش طول اولین ساعت اوج حدود 9:50-9:53 p. m. ET. این زمانی بود که سناتور Klobuchar شد در دفاع از خودش در مورد قادر بودن به نام رئیس جمهور مکزیک در یک اخیر Telemundo مصاحبه. او sparred با Buttigieg بر سر این موضوع قبل از سناتور وارن شروع به پریدن کرد به دفاع از Klobuchar “من درک می کنم که او را فراموش کرده و یک نام است.” و در نهایت درست قبل از شکست تجاری سابق معاون رئیس جمهور بایدن یک کلمه و ذکر تجربه گسترده خود را در آمریکای لاتین است.

Inscape همچنین ارائه یک نگاه که در آن مردم بودند و در تنظیم از شب گذشته: نقاط خانوار بینندگان شامل غرب پالم بیچ-Ft. پیرس, FL; Palm Springs, CA; خم شدن و یا; و Ft. مایرز-Naples, FL DMAs. (در heatmap زیر تیره رنگ بیشتر خانواده ها بودند و در تنظیم.)

ما همچنین نگاهی به تبلیغات بینش از iSpot.tv که همیشه در تلویزیون تبلیغ سنجش و اسناد شرکت. وجود دارد بیش از 155.4 میلیون تلویزیون آگهی در طی بحث های که پخش می شد در ان بی سی و MSNBC. بیشتر دیده می شود برندهای موجود پرشین, Walmart, ورایزون و وایکینگ کشتی (NBC باعث می شود پنج لیست از آنجا که از شبکه وله که پخش شد).

با توجه به محدود تجاری که تنها 31 آگهی airings و شمارش نیست شبکه وله تنها چهار نقطه پخش شد بیش از یک بار: پرشین زد دو نقطه که هر دو بار پخش: “خوشحال کسب و کار: بچه کاراته” و “کاراته کید: زنده حسابداری” وایکینگ کشتی’ “سفر و اوقات فراغت: بهترین جهان” (دو airings) و خارج شده است “ایران شهر” (دو airings).

به ویژه سه نفر از این نقاط تا به حال بالا iSpot توجه شاخص*: “بچه کاراته: زنده حسابداری” تا به حال توجه شاخص 179 معنی آن را دریافت 79% وقفه کمتری نسبت به میانگین “سفر و اوقات فراغت: بهترین” تا به حال شاخص 125 (25% کمتر وقفه) و “ایران شهر” شده بود شاخص 124 (24 درصد کمتر وقفه). این نیز سه لکه توسط تلویزیون تبلیغ برداشت.

*این iSpot توجه شاخص نشان دهنده توجه خاص و خلاقانه و یا برنامه قرار دادن در مقابل متوسط در آن مربوطه میباشد. متوسط توسط یک نمره از 100 و در مجموع شاخص محدوده از 0 تا 200. برای مثال توجه شاخص 125 بدان معنی است که وجود دارد 25 درصد کمتر قطع آگهی پخش نسبت به متوسط. وقفه شامل تغییر کانال کشیدن تا, راهنمای سریع-حمل و نقل و یا خاموش کردن تلویزیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im