بینندگان و تبلیغات بینش برای 10 دموکراتیک بحث


در سه شنبه شب هفت نامزد ریاست جمهوری در زمان مرحله برای آخرین بحث قبل از کارولینای جنوبی اولیه و سه شنبه (3 مارس): معاون رئیس جمهور جو بایدن, Mike Bloomberg, پیت Buttigieg دیابت ctq دیابت برنی ساندرز تام Steyer و الیزابت وارن سناتور.. بحث مدیران بودند نورا o’donnell (CBS Evening News anchor) گیل پادشاه (شرکت میزبان از CBS This Morning), چهره ملت میزبان مارگارت برنان عمده گرت (رئیس خبرنگار) و 60 دقیقه خبرنگار لایحه ویتاکر.

در زیر ما به بررسی بینندگان تبلیغات و اجتماعی تصویری روند در اطراف بحث و داوطلبان با استفاده از بینش از Inscape, iSpot و لوله آزمایشگاه.

با توجه به Inscape تلویزیون داده شرکت با در شیشه ای-سطح بینش از یک پانل از بیش از 12 میلیون از تلویزیون های هوشمند بینندگان به اوج خود رسید و حدود 9:41-9:43 بعد از ظهر E. T. به عنوان نامزد مورد بحث سیاست خارجی در رابطه با اسرائیل و فلسطین.

هنگامی که آن را به می آید که در آن مردم بودند و در تنظیم از نقاط مهم از خانواده بینندگان شامل SC; Presque Isle من; گل تلفونی ساحل-فلورانس SC; وست پالم بیچ-Ft. پیرس, FL و Ft. مایرز-Naples, FL DMAs.

Inscape همچنین ارائه یک نگاه مخاطبان متقاطع برای نهمین و 10 بحث. (توجه داشته باشید در مورد روش: شما را به انجام بیش از فقط تلنگر گذشته یک ایستگاه خود را با کنترل از راه دور برای شمارش به عنوان یک “متقاطع viewer” در Inscape سیستم. برای داده های زیر حداقل مشاهده آستانه 10 دقیقه.) از 10th, بحث, بینندگان, 45 درصد نیز به گوش نهم بحث و 39 درصد از نهم بحث مراقب گوش به 10th بحث است.

حرکت به تبلیغات بینش با توجه به iSpot.tv که همیشه در تلویزیون تبلیغ سنجش و اسناد شرکت وجود دارد بیش از 309.8 میلیون تلویزیون آگهی در طی بحث های که پخش می شد در CBS و شرط. بیشتر دیده می شود برندهای موجود ADT جنگل داروسازی فاکس قرن بیستم و Dupixent (CBS باعث می شود پنج لیست از آنجا که از شبکه وله که پخش شد).

وجود دارد 77 آگهی airings و ADT شد و تجاری با بیشترین airings, هفت, از یک نقطه شامل اموال برادران Jonathan و جلب اسکات از HGTV شهرت. این نقطه همچنین دریافت بالاتر از متوسط توجه با iSpot توجه شاخص* 140 معنی آن را دریافت 40% وقفه کمتری از متوسط است. به دنبال در کل زمان Dupixent را “رول تا آستین خود را” و خارج شده است “ایالات شهرهای” هر دو سه دقیقه بر روی صفحه نمایش تلویزیون.

اجتماعی تصویری روند

برنی ساندرز موفق به کسب آرای مردمی در سه دموکراتیک اولیه متحده تا کنون — آیووا و نیوهمپشایر و نوادا— و این حرکت به نظر می رسد آشکار اجتماعی تصویری سیستم عامل مانند Facebook, Instagram, Twitter و YouTube به عنوان به خوبی.

پس Jan. 1 فیلم در مورد سناتور ورمونت به دست آورده اند 707 میلیون کراس پلت فرم انداز است که در میان تمام دموکراتیک مدعی در این بازه زمانی با توجه به تصویری اندازه گیری شرکت لوله آزمایشگاه. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دوم بود با 327 میلیون دلار توسط ماساچوست ایالت الیزابت وارن (227 میلیون) سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ (226 میلیون) و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigeg (176 میلیون). ویدئوها در مورد مینه سوتا بهداشت ، ctq به حال فقط 54 میلیون views.

سرب تبدیل شده است و حتی بیشتر آشکار برای ساندرز پس از هفته از آیووا انجمن (شروع Feb. 2) با او جمع آوری نزدیک به 41 درصد از تمام اجتماعی بازدید ویدیو در مورد نامزدها. به دنبال در همان بازه زمانی مهر تا 18 درصد بایدن دارای 15% و Buttigieg 13%. وارن فقط 10% از نمایش در حالی که Klobuchar تا 4 درصد.

تمام ویدئوها به نامزدها در بالا ترین نمایش در آمد از طریق یک برنی ساندرز Facebook تصویری: “مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای پایان دادن به جنگ بی پایان” است که جمع آوری کرده است 8.2 میلیون پس انداز بودن ارسال شده در Jan. 4.

*این iSpot توجه شاخص نشان دهنده توجه خاص و خلاقانه و یا برنامه قرار دادن در مقابل متوسط در آن مربوطه میباشد. متوسط توسط یک نمره از 100 و در مجموع شاخص محدوده از 0 تا 200. برای مثال توجه شاخص 125 بدان معنی است که وجود دارد 25 درصد کمتر قطع آگهی پخش نسبت به متوسط. وقفه شامل تغییر کانال کشیدن تا, راهنمای سریع-حمل و نقل و یا خاموش کردن تلویزیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>