بینندگان به نفع نقاط که اذعان COVID بحران


ازادی حرکت و جنبش و مطالعه می یابد یک ذوق ‘نود’ می تواند یک راه طولانی

بیشتر مردم در حال هزینه کردن زمان تماشای تلویزیون و ویدئو به دلیل coronavirus بحران و, با توجه به مطالعه انجام شده توسط Comcast را ازادی حرکت و جنبش و واحد آن دسته از بینندگان باز به تبلیغات در حالی که پناه در محل.

این بررسی نشان داد که بیش از 80 درصد از مصرف کنندگان گفت: آنها در حال صرف زمان بیشتری را با تصویری از فاصله فیزیکی آغاز شد و به سرعت گسترش ویروس با 32 درصد گفت: آنها در حال تماشای “چند ساعت بیشتر در هفته” و 22 درصد گفت: آنها در حال تماشای بین 1-2 ساعت در روز بیشتر است.

در طول این زمان اضافی در خانه مصرف کنندگان می گویند آنها اغلب به تماشای اخبار (49%) کمدی (48%) و درام (41%).

از دیدگاه تجاری بیش از نه نفر از 10 مصرف کنندگان گفت: آنها باور دارند که آن را مناسب برای علامت های تجاری برای تبلیغ در تلویزیون و ویدئو های آنلاین در طول بیماری همه گیر.

و نزدیک به 60 درصد مصرف کنندگان فکر می کنم که برندها باید ترکیب COVID-19 خاص پیام به آگهی های خود را در حال حاضر. بسیاری هشدار می دهند که این باید انجام شود در یک ذوق شیوه ای اما 40 درصد گفت: مثبت و معنیداری وجود دارد وابستگی با مارک های که در حال بازاریابی در طول این زمان.

“آنها می خواهند اشاره به زمان که در آن ما در آن هستیم این است که آیا که کامل نقطه اختصاص داده شده به روایت در اطراف ما در حال حمایت از مشتریان و یا حمایت از کسانی که در خط مقدم و دادن حس احساس مثبت است که ما را از این طریق دریافت کنید با هم. بدیهی است که ما می بینیم بسیاری از این گفت:” علامت گذاری McKee ارشد معاونت و سر از ایالات متحده, تجاری, ازادی حرکت و جنبش.

“این لزوما به این معنا نیست شما نیاز به کامل خود را تغییر دهید نقطه اما فقط درک است که این بار متفاوت هستند ممکن است نیاز به برش های مختلف از خلاق که از شما به طور معمول اجرا” McKee گفت.

قابل مشاهده بودن مهم است به مصرف کنندگان در طول زمان به چالش کشیدن مهم است که به مصرف کنندگان او اضافه شده است.

ازادی حرکت و جنبش است که کمک به مشتریان خود را تغییر دهید خلاق را بهتر منعکس کننده زمان McKee گفت. همچنین انعطاف پذیر بودن در هر دو سمت فن آوری و رسانه های جانبی به مطمئن شوید که تبلیغ پشتیبانی می کند کسب و کار خود را.

مصرف کنندگان نیز پرسید که چه نوع از تبلیغات آنها بیشتر باز برای دیدن در حال حاضر. بالا رده تا کنون بود مواد غذایی و آشامیدنی شرکت (51%) و به دنبال آن مالی (28%) و تکنولوژی (24%) شرکت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>