تصویری: پلیس شلیک و کشتن خفاش-دارای حق اعمال انسان در سن لیندرو خارج

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل در مشاهده پیش نمایش به صورت اسلاید بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

یک San Leandro افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مرد که بود که در حرکت یک توپ بیس بال خفاش بعد از ظهر شنبه در فروشگاه وال مارت در سن لیندرو.

بخشی از این برخورد بود که فیلمی از حداقل یک خریدار. 58-دوم ویدیو نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید brandishing یک خفاش به عنوان دو سن لیندرو افسران رویکرد او را با اسلحه کشیده شده است تا از ورود به فروشگاه.

“بازگشت!” “بازگشت!” آنها فریاد چندین بار به عنوان یک فرد در پس زمینه شنیده می شود فریاد “آن را قرار داده پایین! آن را قرار داده پایین!”

حداقل یک افسر آتش خود تیزر سلاح در گمان که staggers بازگشت و پس از آن همچنان در حال پیشروی. زمانی که این مرد حدود پنج پا از سرب افسر ویدئو نشان می دهد افسر آتش تفنگ خود قابل توجه در قفسه سینه.

مرد staggers پشت قطره خفاش و خونریزی بر روی زمین فرو می ریزد و به وحشت نگاه خریداران در. یکی yells “آیا او شلیک کنید نه بیشتر.” یکی دیگر از yells “آمبولانس تماس بگیرید!”

یک San Leandro سخنگوی پلیس گفت: در اواخر روز پنجشنبه که پلیس لازم نیست که مرد مرده است یا نام شهرستان محل اقامت.

“ما در مراحل اولیه تحقیقات ما داد.” تد Henderson.

هندرسون گفت: پلیس وارد شدند و رانندگی فروشگاه در حدود 3:12 بعد از ظهر در پاسخ به یک تماس در مورد مرد. در حالی که در مسیر آنها داده شد به روز رسانی که یک سرقت اتفاق می افتد. هنگامی که آنها وارد هندرسون گفت: آنها مشخص وجود نداشت سرقت اما مرد بود brandishing بت menacingly به عنوان آنها سعی کردند او را بازداشت.

“ماموران در معرض خطر بودند” هندرسون گفت.

افسر که از کار اخراج شات که هندرسون نیست شناسایی است 20 سال کهنه اداره خواهد شد قرار داده شده در پرداخت مرخصی اداری به عنوان بخش سیاست زیر افسر-درگیر تیراندازی, او گفت:.

پلیس گشت بزرگراه کالیفرنیا و آالمدا کانتی کلانتر همچنین در پاسخ به این فروشگاه برای کمک به جمعیت کنترل cordoning آن را خاموش.

یکی از اصلی چه کسی گفت که او در فروشگاه نوشته شده در اکانت در Instagram صفحه با عکس مشکوک در داخل فروشگاه و بعد از او به ضرب گلوله کشته شد.

“من به معنای واقعی کلمه فوت دور از آن” نوشت: این مرد Mike_Myke یک اوکلند-ساکن منطقه که دارای یک کانال یوتیوب با 179,000 مشترکین است که ویژگی های تصویری و تفسیر میله داغ اتومبیل. “این شخص گفت: او می خواست به مرگ قبل از پلیس و حتی وارد شدند. او منتظر پلیس به از اینجا دریافت کنید در حالی که او نوسانی یک خفاش. او را تهدید به کشتن درب greeter. مردم ارائه شده به او کمک کند و او خودداری کرد. او گفت: همه در زندگی خود و زندگی او اهمیتی نمی کنه. زمانی که پلیس وارد, شخص فورا به او حمله کردند و نبود همکاری. افسر کشیده اش تیزر و از او خواست به عقب برگردد. شخص حمله افسر با خفاش و این زمانی است که او به ضرب گلوله او را با تیزر. شخص هنوز در تلاش برای ضربه زدن به افسر پس از او در حال حاضر در حال tased. افسر کشیده تفنگ خود را و به آن مرد گفت به عقب بر گردیم. افسر شروع به راه رفتن به عقب با سلاح خود را کشیده و مظنون در ادامه به راه رفتن به جلو با خفاش. هنگامی که او رفت و به او که زمانی که افسر او را به گلوله بست. او به ضرب گلوله کشته شد 1 بار و زمانی که او رفت. نبود مقدار افسر می تواند در این وضعیت انجام دهید.”

“من نه توجیه مرگ او اما این نیست سیاه و سفید در سفید نفرت و جنایت است که آنها gon آن را به توان گفت:” نویسنده است که آفریقایی-آمریکایی است. “تسلیت به خانواده اش اما این وحشی بود. دوست من گفت: من درست پشت افسر. من حتی سعی کردم با صحبت کردن به این شخص قبل از اینکه ماموران وارد شدند. این از دست دادن از دست دادن وضعیت. پسر عموی من در خواب خود را توسط (اداره پلیس اوکلند) بنابراین من می دانم که احساس و نفرت نسبت به پلیس. This ain’t همان وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>