تصویری: دوچرخه سوار است hit by hit-and-run مشکوک در شرق خلیج ایستگاه گاز

یک جوان 19 ساله کاسترو دره مرد دستگیر شد و پس از هدف قرار دادن یک دوچرخه سوار در حالی که رانندگی و پس از خروج از صحنه گشت بزرگراه کالیفرنیا گفت.

افسران بازداشت شان کومار, 19, ظن, جنایت, hit-and-run چهارشنبه در مدت کوتاهی پس از برخورد در شورون ایستگاه گاز در گوشه ای از ردوود جاده و کاسترو دره بلوار. تصادف رخ داده در اطراف 11:10 صبح سه شنبه.

با توجه به CHP دوچرخه سوار در ایستگاه گاز پارکینگ فقط در غرب ردوود جاده هنگامی که یک آئودی آمد خروش از طریق بالا بردن سرعت. آئودی کوتاه جلو تایر دوچرخه و ضربه زدن به آن و سوار خود را به زمین.

دوچرخه سوار رنج می برند نیست تهدید کننده زندگی صدمات و قادر به دریافت بخشی از پلاک روی آئودی آن را به عنوان فرار از صحنه های CHP گفت. آئودی به طور خلاصه متوقف شد و پس از سقوط و سپس فرار کرد غرب بر روی کاسترو دره بلوار CHP گفت.

نمایندگان از آملدا دیدم آئودی آن را به عنوان نزدیک دریاچه Chabot جاده کشیده و آن را بیش از. CHP گفت: Kumar متوقف شد و نمایندگان او را بازداشت کردند تا CHP می رسند.

یک بررسی سوابق از زندان شهرستان نشان نداد کومار ذکر شده در بازداشت در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>