Viamedia طرح های زیر را به عمل در طول بحران


لغو و فرصت ها در محلی آگهی کسب و کار

قبل از هر کسی شنیده از coronavirus Viamedia به صورت گسترده و دقیق طرح اضطراری.

بنابراین زمانی که این بیماری ناشی از یک بحران و شرکت ها به کارکنان از صفحه اصلی کار این شرکت است که وظیفه تبلیغات فروش 60 کوچک تا اواسط اندازه اپراتور در 30 متحده بود که آماده است به عنوان امکان پذیر است.

آن کارکنان به حال کامپیوتر به کار از راه دور مبتنی بر فن آوری برای مدیریت ترافیک و موجودی و سیستم های ارتباطی هستند که آنها را قادر به ماندن در تماس با مشتریان MVPDs آنها را نمایندگی کند و هر یک از دیگر.

خوشبختانه هیچ کس در Viamedia دارای آزمایش مثبت برای COVID-19

علامت لیبرمن رئیس جمهور و مدیر عامل این شرکت در حال کار از یک دفتر کار در خانه خود را. اما به تازگی به عنوان جمعه او کار خارج از شرکت دفتر نیویورک و سوار به فیلادلفیا برای ناهار با دیوید کلاین, رئيس جمهور از منشور را طيف رسیدن به آگهی فروش واحد است.

“همسر من نبود به خصوص شاد من خانه را ترک کرد. معمولا او خوشحال به من از خانه,” او گفت:.

لیبرمن قبلی کار شد و با تحقیقات شرکت TRA. به منظور خود را از ارائه دهندگان داده راحت با داده های حساس را از جعبه تنظیم بالا TRA نیاز به یک رسمی تداوم کسب و کار/طرح بازیابی فاجعه در محل.

هنگامی که او پیوست Viamedia شش سال پیش او می خواست این شرکت به یک BCP/DR به عنوان به خوبی. با توجه Viamedia را hub-and-spoke راه اندازی در سراسر شبکه خود را مرکز عملیات در کنتاکی بسیار از این طرح در حال حاضر در محل. هنوز هم در زمان حدود یک سال برای تکمیل BCP/دکتر آن را به حال پروتکل ها و روش های خود را برای مردم فروش خود را به دفتر از جمله آن امور مالی, حسابداری, منابع انسانی, بازاریابی و تحقیقات است.

بخشی از داشتن یک BCP/دکتر به معنای دوره ای به روز رسانی و تست آن و Viamedia فرار یک آزمون چند هفته پیش به مطمئن شوید که آن را آماده برای NCAA بسکتبال مردان مسابقات است که مانند سوپر باول برای نقطه کابل صنعت به دلیل آن تولید مقدار زیادی از درآمد برای آنها لیبرمن گفت.

آزمون تکرار این نوع از خاموش کردن Viamedia و دیگر کسب و کار در حال حاضر صورت می شود. “ما هنوز هم می خواهید می شود قادر به رسیدن به آن 75 نفر در کنتاکی و 125 سراسر نقاط کشور,” او گفت:. آزمون برخی از شکاف. شکاف نیست, قابل توجهی, اما آنها نیاز به بسته شود.

یک مشکل این بود که یک شرکت مخابراتی تلفن همراه رو ضعف بیش از حد به سرعت حذف برخی از کارکنان از کنفرانس تلفنی.این بدان معنی است که برخی از آنها-مانند لیبرمن — تا به حال به دسترسی به خطوط تلفن ثابت و دیگران را شامل می شود با استفاده از دیزی زنجیره ای به شماره گیری آنها را در.

این شرکت همچنین تا به حال به راه اندازی آزمایشی سیستم به منظور مطمئن شوید که آن کارکنان آموزش دیده بودند در جدید دیجیتال و بیش از حد بالا محصولات که نورد حتی به عنوان ویروس بحران گسترش یافته است. همچنین نیاز به مطمئن شویم که آن را تا به حال سیستم های یکپارچه مهمی جدید MVPD مشتری. Viamedia استخدام برخی از MVPD کارکنان و نیاز به آموزش آنها در استفاده از Viamedia ابزار و سیستم های.

خبر خوب این است که هنگامی که Viamedia بسته دفاتر انتقال نسبتا صاف است. “آنها یک چت تصویری. خوب بود برای دیدن همه چهره” لیبرمن گفت. “من دیوانه نیستم در مورد اصطلاح” اجتماعی فاصله.’ شما واقعا می خواهید به اجتماعی نزدیک و جسمی دور.”

سخت افزار و نرم افزار Viamedia کارکنان باید در خانه آنها را قادر به رسیدگی به بسیاری از جنبه های فنی به تغییر تبلیغات برنامه و خلاق بودن قادر به تبدیل کد تصویری و حفظ تضمین کیفیت. “وجود دارد هیچ صوتی خونتان. که یکی از چیزهایی که ما تا به حال برای تست کردن آخرین هفته قبل از من خواسته هر کس به کار از خانه” لیبرمن گفت.

“افرادی که در انجام پژوهش معمولا دو و سه صفحه نمایش در دفتر. در خانه آنها تنها دارای یک صفحه نمایش. من شنیده ام که کسی رفت و این شهر را به دفتر ما در اواخر شب گذشته به دو تا از صفحه نمایش خود را از ساختمان” او گفت:. “یک افسر امنیتی رفت تا او را متوقف کند و به او بگویید که او نیاز به اجازه. او گفت: “نگاه من به کار از خانه و اگر شما می خواهید شما می توانید با من تماس بگیرید مدیر عامل.’ “

با بیشتر افرادی که قادر به رفتن به محل کار مشاهده تلویزیون است تا ایجاد مقدار زیادی از موجودی و برداشت. به ویژه در کابل تلویزیون همراه خود را به خصوص در طول روز و مردم در حال تماشای سی ان ان فاکس نیوز و MSNBC برای آخرین اخبار.

“سوال این است که رفتن به تبلیغات” لیبرمن گفت.

در حالی که برخی از تبلیغات را کشیده تبلیغات خود و دیگران را تغییر پیام خود را به تمرکز بیشتر بر تحویل خانه, برای مثال, Viamedia فروش کارکنان را قادر به دیدار با تقریبا و شناسایی برخی از جیب فرصت با شرکت هایی که ممکن است در غیر این صورت نمی توان تبلیغ گفت: بکی جونز رئیس بازاریابی و مردم افسر در Viamedia.

کسانی که شامل شرکت های فروش صفحه اصلی سیستم های تصفیه roofers صفحه اصلی تجهیزات گرمایش و تهویه مطبوع سازان و نصب شرکت های وام مسکن با استفاده از نرخ بهره پایین بهداشت و درمان باشگاه با در خانه تمرینات مدارس به دنبال ایجاد دانش آموزان آگاه از آنلاین از راه دور-آموزش مجازی فرصت ها و سازمان های دولتی به دنبال بدست آوردن کلمه را در مورد مشاوره و برنامه جونز گفت.

این Viamedia کارکنان نیز تا به حال به اطلاع آن 6,000 مشتریان و 4000 چشم انداز در مورد برنامه نویسی جدید فرصت با ورزش زنده بودن benched توسط ویروس. در میان پیشنهادات دختر بودند شب را در وضعیت های فیلم های ماراتن برنامه نویسی خانواده و به خصوص اخبار.

Viamedia نیز در تماس با آن MVPDs به اشتراک گذاری چشم انداز لیست و اجازه دهید آنها را می دانم آنچه اتفاق می افتد در بازار است. “ما واقعا خودمان را به عنوان یک فرمت از تیم خود و خانواده خود را بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در حال به طور مداوم در برقراری ارتباط با آنها و طوفان فکری با آنها” لیبرمن گفت .

لیبرمن گفت که خیلی زود به بگویید چگونه ad حجم خواهد بود آسیب دیده توسط ویروس. “ما گمان می برند که خواهد بود اما من مطمئن هستم که چقدر ما ممکن است پایین” او گفت:.

او افزود که در طول این بحران بیشتر MVPDs در حال تمرکز بر روی پهنای باند خود را از محصولات. “آن سود آور ترین بخش از کسب و کار خود را. آن ضروری به ویژه با مردم در خانه نیاز به متصل شود,” او گفت:. “آنها که مسئولیت بسیار جدی است.”

لیبرمن گفت که در این نقطه, آن سخت است برای پیش بینی آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد.

تکنولوژی باند پهن خواهد کمک از راه دور آموزش در مدارس و تغییر راه مردم کار می کنند. “با همه در حال حاضر کار از خانه و فروش از خانه خود را من فکر می کنم از آن خواهد شد یک راه جدید برای فروش,” او گفت:.

این اورژانس نیز سرعت بخشیدن به برخی از این تغییرات اتفاق می افتد در تبلیغات تلویزیون کسب و کار. صنعت تلویزیون می خواهد بیشتر شبیه دیجیتال بازیکن از نظر تبلیغات چگونه کار می کند. مسلما این خواهد شد در واقع شتاب که محوری.”

در کوتاه مدت “همه ما بسیار متمرکز در ساخت مطمئن شوید که ما می توانیم حقوق و دستمزد و ما می توانیم نگه داشتن کارکنان امن” او گفت:. “اما در همان زمان ما شده فکر کردن در مورد آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر در واقع می تواند کمک به ایجاد یک حتی قوی تر Viamedia زمانی که گرد و غبار حل و فصل همه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>