ViacomCBS به فروش Simon & Schuster واحد


Bakish تماس ناشر غیر هسته دارایی

ViacomCBS در حال برنامه ریزی برای فروش آن Simon & Schuster چاپ و نشر کتاب واحد است.

صحبت کردن در مورگان استنلی تکنولوژی رسانه و مخابرات کنفرانس سه شنبه ViacomCEO باب Bakish گفت: این شرکت با انجام یک بررسی نمونه کارها به شناسایی دارایی است که می تواند به فروش می رسد.

“آینده از آن ما تعیین که Simon & Schuster است نه یک دارایی اصلی شرکت است. آن است که مبتنی بر تصویری. آن را ندارد قابل اتصال به ما گسترده تر کسب و کار,” او گفت:. “در همان زمان هیچ سوال وجود دارد که این خیمه دارایی آن را بسیار با ارزش است.”

Bakish گفت که این شرکت در حال حاضر “, چند, ناخواسته تماس های ورودی” در مورد Simon & Schuster.

“به این بازار تثبیت ما در حال رفتن به شرکت در یک فرایند و نگاه استراتژیک جایگزین برای Simon & Schuster,” او گفت:. “و مطمئن باشید ما در حال رفتن به دنبال مکان های دیگر که در آن ما معتقدیم فرصت وجود دارد به دور از دارایی های در یک راه خلاق است.”

“این خواهد تولید مواد نقدی در سال 2020,” او اضافه شده است.

ViacomCBS قبلا اعلام کرد قصد دارد به فروش سنگ سیاه CBS مدت زمان منهتن ستاد. Bakish گفت که چندین رنگ آبی تراشه بالقوه شده اند, تور ساختمان به عنوان بخشی از علت سعی و کوشش برای ساخت یک پیشنهاد.

“ما باور داریم که این فرصت را برای accretive گرايش از دارایی های غیر هسته ای” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>