پی اس مطالب جدید حق بیمه ردیف

ViacomCBS انتظار می رود که اعلام تهاجمی تر جریان استراتژی زمان آن اعلام کرد سود آن در فوریه. 20 منابع گفت.

به تازگی در ترکیب شرکت است که انتظار می رود به گسترش CBS دسترسی به همه خدمات جریان بود که اولین جریان خدمات معرفی شده توسط یک پخش از شبکه. از آن پس رسانه های دیگر شرکت ها شروع به پریدن کرد در با بزرگتر مستقیم به مصرف کننده ارائه به رقابت با Netflix بکشد که انحراف مسیر بینندگان.

بخشی از منطق برای ترکیب ویاکام و فردا که هر دو تحت کنترل خانواده سامنر Redstone و daugher شاری Redstone بود برای ایجاد مقیاس به منظور رقابت در تلویزیون کسب و کار که در حال حرکت به سمت جریان و مستقیم به مصرف کننده مدل اشتراک.

در حالی که گسترش همه دسترسی ViacomCBS است که انتظار می رود برای حفظ آن تبلیغات پشتیبانی پلوتون تلویزیون به عنوان یک سرویس رایگان.

CNBC برای اولین بار بود که به گزارش ViacomCBS برنامه ریزی برای گسترش آن جریان کسب و کار.

همه دسترسی است انتظار می رود به اضافه کردن محتوا از میراث ویاکام کانال قرار داده و برنامه نویسی از Showtime در حق بیمه ردیف.

فیلم از ViacomCBS پارامونت کتابخانه نیز بخشی از ارائه اما از آن نخواهد بود که در آن همه برترین فیلم زمین بلافاصله پس از اکران.

معلوم نیست چقدر ViacomCBS قصد دارد به اتهام برای این سرویس جدید و یا حق بیمه خود را, ردیف.

تحت مدیرعامل باب Backish این شرکت شده است در تلاش برای بهبود روابط خود با کابل و ماهواره ای و توزیع کنندگان. آن را در سال گذشته یک معامله به فردا همه-دسترسی یکپارچه به Comcast در X1 سیستم عامل. این شرکت انتظار می رود تا از نزدیک با کار توزیع آن رسانه ها آن را به عنوان رول گسترش جریان محصول.

این شرکت در حال حاضر در عمل بیش از حد بالا showtime خدمات. ترکیب فردا همه دسترسی به و پی اس بیش از حد بالا و بیش از 10 میلیون مشترک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im