ViacomCBS وعده $100M برای بیکار تولید کارکنان


شرکت راه اندازی برنامه خیریه

ViacomCBS گفت: آن را مرتکب شده است 100 میلیون دلار برای کمک به مردم در تلویزیون و فیلم های تولید شده اند که تا حد زیادی idled توسط COVID-19 بحران است.

در یک یادداشت به کارکنان مدیر عامل شرکت باب Bakish به نام تولید یک “به خصوص به چالش کشیدن منطقه” در طول بحران. صندوق کمک خواهد کرد که ارائه پشتیبانی به مردم را که این شرکت را داستان به زندگی از جمله “غیر کارکنان در ViacomCBS تولید که عملیات متاثر شده اند.”

این شرکت همچنین با استفاده از این پول برای کمک های مالی توسط Motion Picture & Television صندوق و بازیگران صندوق به علاوه کمک به سازمان های خیریه.

این شرکت همچنین می خواهد به طور رسمی راه اندازی جدید خود را ViacomCBS کارکنان مطابق برنامه هدیه. شروع با ایالات متحده آمریکا و انگلستان شرکت خواهد کرد بازی تا 1000 $در هر سال از کمک های خیریه از کارکنان تمام وقت معاونت و زیر.

“در این زمان نامشخص دادن و حمایت از رفاه ما و خانواده ها و جوامع و خودمان را مهم تر از همیشه. و من نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم, چگونه شرکت ما گرد هم می آیند برای ارائه کمک و پشتیبانی به کسانی که به آن نیاز دارید” Bakish گفت.

در اینجا این است که این یادداشت از Bakish:

تیم

همانطور که می دانید COVID-19 تا به حال بی سابقه ای تاثیری بر صنعت ما و شرکت ما در پاسخ به آنها در بسیاری از راه های مقابله با بحران. این شامل pivoting تا حد زیادی به کار از خانه و قرار دادن کارمند جدید برنامه کمک در محل تغییر رویکرد ما به زندگی و تولید و با استفاده از رسانه های ما و برندها برای حمایت از مصرف کنندگان و خیلی بیشتر. امروز, من می خواستم به شما به روز رسانی در برخی از تحولات اخیر.

یکی به خصوص به چالش کشیدن منطقه در این دوره شده است و تولید به عنوان ما متاسفانه تا به حال توقف بسیاری از ما تلویزیون و تولید فیلم برای محافظت از سلامت و ایمنی ما بازیگران خدمه و جوامع است. این, به نوبه خود قرار داده است در معرض خطر معیشت همکاران ما که کمک به این داستان به زندگی است. در تلاش برای کمک به این جامعه شرکت ما در حال حاضر متعهد 100 میلیون دلار برای کمک به ارائه پشتیبانی به آن نهفته COVID-19 از جمله البته به غیر کارکنان در ViacomCBS محصولات که عملیات متاثر شده اند. این بودجه را نیز پشتیبانی خواهد کرد کمک های مالی توسط Motion Picture & Television صندوق و بازیگران صندوق و همچنین به عنوان کمک به سازمان های خیریه.

علاوه بر مارک های ما همچنان به حمایت از ما مخاطبان و جوامع بیش از حد. آخرین نمونه از این آمد در این هفته هنگامی که ما پیوست و جهان را در اذعان به این کار باور نکردنی از بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان در سراسر همه از ما ViacomCBS خطی کانال ها و حساب های اجتماعی با #AloneTogether با تشکر از پاسخ ابتدا نقاط. این نقاط پیوستن به یک میزبان از مبارزات در حال حاضر در جریان است از جمله:-ورزش متمرکز کمپین به تازگی راه اندازی شده توسط CBS ورزشی و فوتبال به نام #InThisTogether و #StayHomeStayStrong; Nickelodeon خود استفاده می شود #KidsTogether ویژه برای جمع آوری پول و آگاهی برای موسسات خیریه تمرکز بر نیازهای کودکان و اولین پاسخ دهندگان و شرط تولید تلاش های امدادی ویژه صرفه جویی خودشان ما به جمع آوری کمک مالی برای جوامع از رنگ های بسیاری نهفته; کمدی سنترال پخش زنده فیلم کمدی مجموعه به منظور بالا بردن بودجه برای LaughAid Covid-19 صندوق امداد; و ما فقط اعلام کرد که یک دنیا با هم در خانه رویداد با همکاری سازمان بهداشت جهانی و شهروند جهانی در سراسر ما ViacomCBS شبکه. در این زمان بحران از آن مهم است که ما با استفاده از رسانه های ما برای حمایت از ما مصرف کنندگان در سطح جهان است. و این چیزی است که ما ادامه خواهد داد به دنبال انجام دهید.

به عنوان ما به دنبال راه های دیگر برای حمایت از ما و جوامع ما نیز به طور رسمی راه اندازی جدید ViacomCBS کارمند هدیه تطبیق برنامه در هفته های آینده. ابتدا در ایالات متحده و انگلستان – و در حال گسترش به مناطق دیگر در آینده – ViacomCBS مطابقت خواهد کرد تا 1000 $در هر سال از کمک های خیریه از کارکنان تمام وقت معاون رئیس جمهور و زیر. لطفا در ارتباط باشید برای پیگیری یک ایمیل با جزئیات بیشتر در مورد چگونه شما می توانید شرکت. ضمنا اگر شما به دنبال راه هایی برای به عقب در سطح فردی ما ارسال شده یک شماره مجازی فرصت های داوطلبانه در COVID-19 منبع صفحات میراث ویاکام و CBS شبکه های داخلی Photokonnexion و CBS و شما. و می دانم که ما خواهد شد به روز رسانی این سایت با اطلاعات و منابع به عنوان ما همچنان به کار با شرکای خود در طرح های دیگر. پس لطفا در ارتباط باشید.

در این زمان نامشخص دادن و حمایت از رفاه ما و خانواده ها و جوامع و خودمان را مهم تر از همیشه. و من نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم, چگونه شرکت ما گرد هم می آیند برای ارائه کمک و پشتیبانی به کسانی که به آن نیاز دارید.

اقامت خوب

باب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>