ViacomCBS گسترش ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن


پی اس اضافه خواهد شد ‘Logo,’ شرط بندی کانال

ViacomCBS گفت: از آن خواهد شد در حال گسترش آن ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن جدید تولید تلویزیون را نشان می دهد فیلم ها و کتاب.

این شرکت همچنین برای رفتن به تغییر در برنامه نویسی میکس در پی اس شامل بیشتر واقعیت و ورزش به همراه برنامه نویسی با هدف سیاه بینندگان از آن شرط کانال کابل.

در ViacomCBS درآمد تماس پنج شنبه. مدیر عامل شرکت باب Bakish گفت: آخرین قسط در حق رای دادن ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکاردشکست رکورد مجموع جریان و مشترک از ثبت نام برای فردا همه دسترسی داشته باشید.

مرتبط با: ViacomCBS به راه اندازی جدید, جریان, خدمات

“ما در حال حاضر به گرفتن ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن و گسترش آن را در سراسر خانه” Bakish گفت.

Bakish وجود دارد گفت: دو ستاره بازحمت حرکت کردن سری در تولید یکی برای فردا همه دسترسی و یکی برای Nickelodeon است. وجود دارد دو سری بیشتر در توسعه و او اضافه شده است.

وجود یک ستاره جدید بازحمت حرکت کردن از ویژگی های فیلم برتر و یک سری از پیکارد رمان در حال نورد از شرکت Simon & Schuster شرکت چاپ و نشر.

مرتبط با: Bakish می بیند جریان درآمد تا 35-40 ٪ در سال 2020

“ما همچنین به حداکثر رساندن قدرت از مطالب ما استفاده بیشتر دقت به مدیریت محتوای ما مخلوط های سرمایه گذاری و بازده” گفت: Bakish.

او گفت: خطی محتوای سطح ثابت باقی خواهد ماند در حالی که این شرکت در اولویت جریان و تولید استودیو.

Baskish با اشاره به پی اس به عنوان یک منطقه که در آن استراتژی جدید خواهد شد بر روی صفحه نمایش.

“اشتباه نکنید high-end اسکریپت های برنامه نویسی و بازدید مثل میلیاردها, بی شرمانه و میهن خود ادامه خواهد داد به عنوان یک کلید ستون با نام تجاری” او گفت:. “اما با تغییر برخی از محتوای مخلوط از جمله از طریق استفاده از ViacomCBS نام تجاری ما می توانیم جذب مشترکین بیشتر مقرون به صرفه در راه است.”

ویژه فصل جدید از VH1 را rupaul’s Drag Race همه ستاره ظاهر خواهد شد بر روی پی اس بر روی اولین پنجره اساس. Bakish گفت: این حرکت را افزایش ROI از RuPaul حق رای دادن.

“ما حتی یک فرصت بزرگ برای رشد Showtime subs با ساخت و استفاده بهتر از آن پیچیده کانال که برخی از آنها در حال حاضر مورد استفاده قرارگرفته است.”

پی اس خواهد نام تجاری جدید تعریف آن ویترین کانال شو شرط این تابستان. کانال خواهد شد از ویژگی های آفریقایی-آمریکایی نوشته سری از Showtime و شرط و همچنین به عنوان فیلم محبوب و فوق العاده, او گفت:.

پی اس نیز استفاده بیشتر unscripted را نشان می دهد مانند Desus و Mero و سیرک و ترکیب برخی از Bellatore مخلوط هنرهای رزمی محتوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر