جانباز میکسر صدا کریس هاولند موجب صرفه جویی در ساقه پس از شلیک با Lectrosonics


“با تمام انواع مختلف از شاخه های من به نام برای آن پایین می آید به قابلیت اطمینان از دنده من. Lectrosonics همان نسخهها کار در هر زمان, بنابراین من می تواند کار متفاوت در هر زمان.”

Los Angeles, CA (26 فوریه سال 2020) — یک نگاهی به تولید میکسر صدا کریس هاولند است رزومه و بدیهی است که او یک جانباز چاشنی از فیلم تلویزیون سری دوم-واحد شاخه های از همه نوع. هاولند می یابد خود را تطبیق در نزدیکی صورت روزانه به مکان های مختلف و مدیران و خدمه و استعداد. به تازگی او سرنشین دار صوتی سبد خرید بر روی شاخه برای فضای حماسی Ad Astra, Jordan Peele ترسناک شاهکار آمریکاو دنیس وینو آینده بازسازی از تلماسه. به اطمینان حاصل شود که او می تواند رها کردن به هر تولید در یک لحظه متوجه و انجام مانند او شده است وجود دارد در تمام طول هاولند بسته زرادخانه از Lectrosonics دیجیتال ترکیبی بی سیم® دنده. این SMV و SMQV جمع و جور کمربند بسته و SMWB پهنای باند بسته خود فرستنده و HMa پلاگین در واحد متصل به طور مستقیم به میکروفن برای رونق کار. دریافت به کار گرفته شده است توسط سه نفر از UCR411a گیرنده به علاوه یک محل سیستم میزبانی VRT ماژول گیرنده.

“در هر تولید یک بار آنها را حل و فصل را به یک روش خاص انجام همه چیز آنها می خواهم به تغییر آن می گوید:” هاولند. “هنگامی که من رقص از نشان می دهد برای نشان دادن انجام وانت کار من دنده به من کمک مناسب به گردش کار خود را با هیچ تاخیر و یا اختلال.” بدون توجه به وضعیت هاولند در می یابد که Lectrosonics یک راه صرفه جویی در روز.

برای مثال خود-محدوده عملکرد به معنای واقعی کلمه ساخته شده یک صحنه در مقصد عروسییک کمدی رمانتیک با بازی کیانو ریوز و وینونا رایدر. “عروسی به عنوان مجموعه ای در یک تاکستان در پاسو روبلز کالیفرنیا” هاولند توضیح می دهد. “در آن وجود دارد, به طوری که آنها می خواستند یک مقدار گسترده ای از عکس برای ایجاد حس مکان که به معنی شما نمی توانید با استفاده از یک بوم برای گفت و گو. ما تا به حال تنها نه روز به ساقه همه چیز, بنابراین هدف ما این بود که اجازه کیانو و وینونا تمرکز بر روی عملکرد خود و منحرف کردن آنها است. وجود دارد یکی از این پیاده روی طولانی-و-بحث شات با کیانو و وینونا در یک مسیر در تاکستان و دوربین بر روی یک تپه. از آنجا که ما تا به حال سوار این تپه در یک Gator ATV مشترک با دیگر ادارات ما به اتاق را برای افزایش آنتن دکل; ما فقط در حال اجرا بر روی شلاق. آنها در حال قدم زدن به سمت ما و آنها شروع به عنوان دو لکه شاید 150 متری. من می خواهم سیمی آنها را هر دو با SMQV که انتخاب کردم به این دلیل که قدرت خروجی می تواند تا یک چهارم وات. از طریق UCR411a همه گفت و گو دستگیر شد و بدون یک تک ترک تحصیل.”

روی یک شوت برای آینده جهانی ویژگی در مورد یک دختر که دوست یک اسب شاخدار این SMWB پهنای باند فرستنده را تغییر دهید به عنوان یک کارت SD ضبط و نجات محوری دنباله. “شات در RF-سنگین پارک گریفیث در لس آنجلس” به یاد می آورد هاولند. “این یک برنامه تنگ و ما فقط یکی را. قهرمان ما این است که یک بازیگر کودک, روش سوارکاری با اسب شاخدار او به عنوان پسر بد به دنبال او سوار بر اسب. آنها فریاد در هر یک از دیگر تمام وقت من سوار faders. برای گفت و گو عکس های استعداد بودند مکانیکی اسب های نصب شده بر روی یک موتوری تریلر. وجود دارد هیچ جایی برای من در این تریلر بنابراین من در یک ون در مقابل و برای برخی از دلایل آنها برای آرام کردن و ما ندانسته رفتن و سوار خارج از محدوده. ما همچنین آمار شاخه که با خراب ما آنتن در بالای ون. من tech Kelsey تا به حال این ایده به دو تا با SMWBs در حالت ضبط در بازیگران. من قادر به کشیدن فایل های صوتی و تحویل آنها به پست و همه خوشحال بود.”

کاربران اغلب ستایش Lectrosonics برای صدا وفاداری که رقبای یک اتصال کابلی. جنبه های خاصی از این طیف پویا و شفاف محدود — ارزشمند ثابت به هاولند در کمدی کشتن Hasselhoff. “تولید شد touch-و-رفتن” او می گوید. “وجود دارد مقدار زیادی از آخرین لحظه تکه از ’80s در دوران بازیگران. یک بار ما رو به یک مکان که بوده است اجاره بنابراین ما هرگز دیده می شود قبل از آن با صفحات ما فقط می خواهم تحویل شده است و استعداد ما نمی دانستیم که قرار بود وجود دارد. وجود دارد بسیاری از ad-lib چرا که بسیاری از این بازیگران بودند کمدین و آنها می خواهم زمزمه در هر یک دقیقه و جیغ بعدی. من قادر به تنظیم سطح است که اسیر جزئیات زمزمه, اما به لطف کیفیت محدود در فرستنده وجود دارد هیچ یک از این خلاء و یا در اثر پمپاژ اگر استعداد کردم با صدای بلند. من اعتراف من دست بر دستگیره به دست آوردن تمام وقت, اما این کار — به تصرف عملکرد راه آن اتفاق می افتد. Lectrosonics قطعا ساخته شده است که کار آسان تر است در آن روز.”

Lectrosonics شناخته شده است برای انجام در محیط های خشن و هاولند را horror story قطعا متعلق روی دیوار شهرت: “در آخرین روز از تیراندازی یک Nickelodeon kids’ نشان می دهد به نام Mutt و مسائلوجود دارد یک صحنه با یک استخر شنا. ما از طریق صحنه و سپس showrunner فریاد به ما میزبان ‘می گویند خود را آخر خط و سپس پرش در آب!’ بازیگر اعتراض چندین بار است که او miked اما showrunner نگه داشته و اصرار دارد آن را خوب بود تا او شروع به پریدن کرد در حق او SMQV در مچ پا کوه. اگر من از دست دادن سیگنال در آن لحظه من tech باز چیزی که تا زمان سشوار به آن و در عرض 30 دقیقه آن را روشن دوباره! تولید مهربان بود و به جای فرستنده, اما یکی که رو خیس باقی ماند در خدمت چهار سال دیگر!”

“با تمام انواع مختلف از شاخه های من به نام برای آن پایین می آید به قابلیت اطمینان از دنده” هاولند نتیجه می گیرد. “. من Lectrosonics دنده کار می کند همان هر زمان بنابراین من می تواند کار متفاوت در هر زمان. این است که چگونه شما در حفظ و گرفتن نام برای مشاغل بیشتر است.”

در مورد Lectrosonics

و مورد احترام در فیلم های تلویزیون و تئاتر ویژگی های جوامع از سال 1971 Lectrosonics میکروفون های بی سیم سیستم های صوتی و پردازش محصولات در حال استفاده روزانه در ماموریت حیاتی برنامه های کاربردی توسط مهندس صدا با شرکت آشنا تعهد به کیفیت و خدمات به مشتریان و نوآوری است. Lectrosonics دریافت جایزه اسکار علمی و فنی جایزه برای آن دیجیتال ترکیبی بی سیم® فن آوری و تولید کننده ایالات متحده مستقر در ریو رانچو, New Mexico. بازدید از شرکت آنلاین در www.lectrosonics.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>