بسیار شلوغ شب ” شروع می شود در اوایل برای خدمه آتش به عنوان آتش بازی منفجر سراسر منطقه خلیج

همانطور که خورشید نزدیک به افق و غروب شروع به وارد شنبه, آتش, رئیس لوئیس Broschard سعی کردم به صحبت می کنند به یک گروه کوچک از خبرنگاران در مورد خطرات ناشی از آتش بازی. به عنوان او صحبت کرد صدای آشنا از مواد منفجره رفت در پس زمینه و یک آژیر blared به عنوان یک موتور 100 متری دور مسابقه به یک صحنه.

رهبر Contra Costa County Fire Protection District لازم نیست بگم خیلی برای بیان آنچه در آن همه به معنای.

“جریان ثابت از بالا میآید و رونق,” او گفت: “به ما یادآوری می کند که آن را به بسیار شلوغ شب.”

او شوخی نیست. ConFire خدمه در پاسخ به بیش از 50 آتش سوزی قبل از نیمه شب از جمله یک حریق در منطقه سوتهوود درایو و اوک هیلز رانندگی در پیتسبورگ آتش سخنگوی استیو هیل گفت. که در آن زمان حدود 20 خدمه به نگه داشتن خانه از سوختن.

دو خانه هم سوخته در Crestpark دایره در انطاکیه.

اخبار مشابه بود برای آتش ادارات در سراسر منطقه خلیج به عنوان آتش بازی ظهور از طریق منطقه خلیج و سر و صدا از آژیر سوراخ اواخر شب

سانتا کلارا کانتی و سان خوزه ماموران آتش نشانی مشغول به کار با هم به سرعت 20 آتش سوزی قبل از نیمه شب, که برخی از آنها سوزاندن پوشش گیاهی و دیگران شامل ساختمان آتش, مقامات گفت.

در آالمدا کانتی خدمه زدم دو آتش سوزی در نیوآرک (یکی در تورنتون خیابان و درخت گردوی امریکایی خیابان دیگر در چاه خیابان) و یکی در دوبلین (در دوبلین بلوار و Shaefer Ranch Park). آنها همچنین مبارزه آتش وحشی در طول پترسون تصویب و جنوب واسکو جاده ها است.

یک پوشش گیاهی آتش نیز سوخته به یک ساختمان تجاری در نپتون درایو و ویلیامز خیابان در سن لیندرو اما آتش نشانان قرار داده و آن را بدون آسیب گزارش شده است.

در شهرستان کنترا کوستا ایالت خدمه در یک نقطه بود به طور همزمان در صحنه 14, آتش سوزی سه نفر از آنها شامل برخی از نوع ساختمان هیل گفت. آنها اعزام تنها یک موتور آتش به هر غیر ساختار آتش به دلیل تقاضا برای خدمات.

حداقل سه نفر از آتش سوزی تایید شده ناشی از آتش بازی هیل گفت.

در یک نقطه حدود 8:15 بعد از ظهر, چهار آتش سوزی سوخته به طور همزمان در Brentwood بای پوینت و Pittsburg. خدمه قرار داده و از هر سه نفر از کسانی که. آتش بازی بودند اعتقاد به موجب همه آنها هیل گفت.

آتش بازی نیز ممکن است نقش مهمی در پوشش گیاهی آتشی که خاموش مرل خیابان در مارتینز و آتش سوزی در معدنچی خیابان در سن پابلو سوزش در یک ساختار هیل گفت.

خدمه هم جنگیدند چمن آتش خاموش Lettia جاده در سن پابلو; چمن آتش خاموش میمس جاده در بای پوینت; و چمن آتش سوزی در منطقه سان مارکوس و ریو ورد درایو در پیتسبورگ.

فعالیت غیر منتظره نیست. ConFire خدمه آماده برای شب با آوردن اضافی موتور و بلدوزر و با قرار دادن برخی از خدمه خود را در 24 ساعته وظیفه Broschard گفت.

خدمه از شرق خلیج منطقه ای پارک های, San Ramon Valley Fire Protection District موراگا-اوریندا آتش منطقه و شرق کنترا کوستا Fire Protection District نیز آماده شده برای ارائه پشتیبانی به عنوان بودند فدرال نظارت خدمه از کنکورد سلاح های دریایی ایستگاه منطقه است.

Broschard گفت: واقعیت این است که چهارم جولای تعطیلات کاهش یافت و بر یک شنبه شب زیر ماه از مجبور بودن در داخل خانه به دلیل COVID-19 همه گیر بود و خدمه آتش “پیش بینی آن خواهد بود شلوغ.” Broschard گفت: ماه منتهی به تعطیلات نیز یک نشانه اضافه کرد که خواستار شدند تا 400 ٪ در همان شش ماه از یک سال پیش.

روز جمعه خدمه تعقیب 14 آتش سوزی در ساعت هفت. چهار نفر از آنها — دو که وسایل نقلیه آسیب دیده و دو که آسیب دیده خانه های سوخته در کنکورد در طول 30 دقیقه span تپه گفت. خدمه آتش قرار داده و همه آنها را بدون هر گونه آسیب.

آنها همچنین مبارزه چهار چمن آتش سوزی در یک مدت زمان 30 دقيقه تپه گفت: به عنوان بسیاری از آنها ممکن است در یک روز تمام در این زمان از سال است.

خدمه در شهرستان کنترا کوستا ایالت بودند و نه تنها آنهایی که مشغول است. در اوایل روز شنبه, کالیفرنیا, گروه جنگلداری و آتش مدیریت خدمه همراه با آالمدا کانتی و لیورمور-Pleasanton آتش پرسنل تقریبا به طور کامل موجود فروغ در تپه سونل که سوخته و 100 هکتار است. که فروغ بود 70% موجود نیمه شب و خدمه انتظار می رود که در تلاش برای مهار آتش از طریق شب.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>