قیمت رسیدن به $2.8 متر برای 30 ثانیه لکه های

ورایزون و گوگل پیوست کادیلاک و Roley به عنوان ‘افتخار’ حامیان ABC پخش جوایز اسکار در روز یکشنبه.

پشت Super Bowl ad قیمت برای اسکار در میان بالاترین در تلویزیون با 30 ثانیه ای نقاط برای رفتن تا آنجا که $2.8 میلیون از سال گذشته با توجه به منابع.

Kantar Media تخمین می زند که جوایز اسکار تولید $114 میلیون دلار درآمد تبلیغ در سال گذشته از رکورد $132 میلیون دلار در سال 2018 است.

اسکار قرمز نشان می دهد فرش تولید شده یکی دیگر از 12 میلیون دلار در سال گذشته است.

“شرکت” اسکار حامیان عبارتند از: Adobe; کلگیت نوری سفید; کشف; دیزنی+; FX; General Mills; Hulu همانا; Intuit TurboTax; Kinder Bueno; M&M; مک دونالد; مایکروسافت; Postmates; نیویورک تایمز و استودیو والت دیزنی.

در علاوه بر این به دیزنی جریان, خدمات, آینده Quibi نشان داده خواهد شد.

جری Daniello ارشد معاونت سرگرمی نام تجاری راه حل های دیزنی آگهی فروش گفت که جایزه اسکار را به خود جذب ثروتمند مخاطبان 18 تا 49 ساله است که 40 درصد بزرگتر از گرمی و یا گلدن گلوب.

علاقه اسکار در اوایل آغاز شده با 50% تخفیف بسته شدن در صف مقابل.

دیزنی است که برای این تحقیق نشان می دهد که تبلیغات در مراسم اسکار تولید 25 درصد بیشتر پیام memorability از تبلیغات در دیگر جایزه نشان می دهد. هنگامی که یک اسپانسر تقویت پیام خود را با رسانه های اجتماعی رسیدن به 10 ٪ افزایش یافته.

برای سال دوم, دیزنی چیده شده برای ایجاد یک منحصر به فرد isolated90-دوم تجاری غلاف در طول پخش به صورت یکی از آن “افتخار” حامیان مالی. سال گذشته جدا شده 90-نقطه دوم راه اندازی ماریوت Bonvoy هتل برنامه های وفاداری تولید مقدار زیادی از ترافیک در ماریوت سایت.

بسیاری از این تبلیغات از ویژگی های یک لیست استعداد با Janelle Monae, Billie Eilishand برنده اسکار Regina King در میان کسانی که به ظاهر شدن در تبلیغات.هر دو خواننده در حال انجام در طول پخش.

“همه آنها واقعا پا تا مطمئن شوید تجاری خود را خلاق و خارج از غرفه در اسکار پخش Daniello گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im