Verizon به مشترکین رایگان حق بیمه کانال های


HBO, Cinemax, Starz اضافه شده برای مشتریان در خانه ماندن

Verizon گفت: از آن خواهد شد حق بیمه کانال های HBO Cinemax و Starz در دسترس مشترکان بسیاری از آنها در خانه ماندن به سرعت گسترش Coronavirus.

همه Fios TV مشتریان قادر خواهد بود به تماشای HBO و Cinemax مارس 17-20 و Starz از مارس 17 تا 23.

آنها همچنین قادر خواهد بود به تماشای رایگان جایگزین کلاسیک NBA بازی از لیگ NBA عبور را انتخاب کنید و بازی NHL از NHL مرکز یخ.

قبلا ورایزون اضافه شده بود بیش از 80 کانال به خدمات خود را از جمله هر دو حق بیمه کانال های سرگرمی و همچنین منابع اجازه می دهد که به صورت آنلاین مطالعه و يادگيری پشتیبانی برای دانش آموزان است.

از 1 آوریل Fios TV مشتریان که همین حالا مشترک برای انتخاب کانال های حق بیمه را دریافت و دسترسی به سایر شبکه ها بدون هیچ هزینه اضافه بدون نیاز به ثبت نام و یا ثبت نام در.

این شبکه شامل پی اس و Epix.

مشتریان همچنین می توانید 30 روز آموزش ورزش تصویری از Gaiam TV, تناسب اندام و یوگا.

در مارس ورایزون تلفن همراه و Fios مشتریان قادر خواهد بود به تجربه تا 60 روز دسترسی رایگان به ارزش منابع آموزش ابزار ها و بازی ها بدون هیچ هزینه ای از جمله:

  • Quizlet: دانش آموزان و معلمان می توانید یک Quizlet به علاوه حساب به مطالعه زبان, علوم, ریاضی, تاریخچه و بیشتر با درگیر شدن در یادگیری ابزار و مرتبا.
  • Bookful: کودکان می توانند به کتاب زندگی با صدها واقعیت افزوده و 3D تعاملی آموزش و پرورش کتاب ها و بازی ها برای بهبود درک.
  • Chegg: دانش آموزان برای دسترسی به جدید Chegg مطالعه بسته با گام به گام کتاب درسی حل متخصص Q&A, تمرین تست های گرامر و سرقت ادبی چکرز و گام به گام math solver.
  • حماسه!: پدر و مادر و فرزندان را دریافت کنید دسترسی به حماسه است 40,000-کتاب, کتابخانه دیجیتال, اعتماد بیش از یک میلیون معلم و ساخته شده برای ایمنی کشف و سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>