Veritone در سال 2020 NAB نمایش


در این سال NAB Show (غرفه SL6323), Veritone نمایش خواهد خود را نمونه کارها کامل از هوش مصنوعی برنامه های کاربردی و راه حل های بهینه سازی شده برای رسانه ها و سرگرمی (M&E) میباشد. تظاهرات شامل مشتری محور نمونه از پیشرو, پادکست, رادیو, تلویزیون, و سازمان های ورزشی و به نمایش گذاشتن قابلیت های جدید از پلت فرم آن از جمله گسترش محتوای طبقه بندی قابلیت را قادر می سازد که بهتر هدف قرار دادن آگهی و ایمنی نام تجاری برای پادکسترها و برندها برای تعامل با مخاطبان خود را; عمده UI و UX بهبود آن گل سرسبد نرم افزار Veritone کشف برای بهبود بینش و سهولت استفاده برای پخش; و افزایش شناخت در آن رسانه های دیجیتال Hub به عنوان به خوبی به عنوان جدید یکپارچگی که در حال هموار کردن راه برای هوشمند مدیریت رسانه برای صاحبان محتوا.

Veritone aiWARE: لبریز محتوا در سراسر بسیاری از قابلیت های شناختی
انعطاف پذیر و آینده اثبات سیستم عامل برای هوش مصنوعی Veritone aiWARE فراهم می کند دسترسی به شناختی موتورهای بهینه سازی شده برای رسانه ها و سرگرمی های مورد استفاده از طریق یک نرم افزار واحد زیرساخت ها است. کاربران می توانند اهرم کلید در دست برنامه های کاربردی ساخته شده در aiWARE مانند Veritone کشف Veritone ویژگی یا Veritone رسانه های دیجیتال هاب و یا ارتقاء های موجود در سیستم های سازمانی و فرآیندها از طریق API یکپارچگی.

بروز رسانی های اخیر به aiWARE شامل گسترش محتوای آن طبقه بندی قابلیت پشتیبانی IAB Tech Lab مطالب طبقه بندی-سازگار با ابرداده خروجی از طریق aiWARE رابط های برنامه کاربردی. این ارائه جدید را قادر خواهد ساخت پادکست توزیع سیستم عامل برای برنامه نویسی رونویسی و برچسب جریانهای صوتی با موضعی, توصیفی و همبستگی کلید واژه ابرداده قبل از انتشار این امکان پیشرفته برای هدف قرار دادن تبلیغ متنی در مقیاس. بیشتر بینش بیشتر به موضوع پادکست کمک می کند تا تبلیغ حفظ ایمنی نام تجاری.

علاوه بر این Veritone نمایش خواهد آن Adobe Premiere پنل ادغام با aiWARE. کاربران می توانند دسترسی aiWARE را رونویسی و ترجمه هوش مصنوعی در حالی که مشغول به کار در نرم افزار Adobe پروژه به ساده خود را ویرایش.

Veritone کشف: جستجو و تجزیه و تحلیل محتوا در نزدیکی زمان واقعی بر روی صفحه نمایش و یا از طریق صدا
Veritone نمایش خواهد آخرین اضافه شده به آن گل سرسبد نرم افزار Veritone کشف در سال 2020 NAB نشان می دهد. Veritone کشف اجازه می دهد تا پخش برای پیدا کردن بینش های مهم با ساخت داده های صوتی و تصویری از پخش جستجو برای فعال کردن قوی برای تجزیه و تحلیل داده-محور همکاری با تبلیغ کنندگان و سایر ذینفعان. اخیر UI ارتقاء شامل یک تجزیه و تحلیل جدید مجموعه است که به ارمغان می آورد انعطاف پذیری بیشتر و سفارشی سازی به راه حل برنامه ریزی مارک گزارش تحویل زنده نمودارهای تعاملی قوی فیلتر و همچنین به عنوان یک بهبود UX های صوتی فعال جستجو و ذکر دقت است.

Veritone رسانه های دیجیتال Hub: یکی از آسان به استفاده از پورتال های بی پایان مدیریت دارایی امکانات
Veritone رسانه های دیجیتال Hub یک رسانه هوشمند مدیریت دارایی پورتال طراحی شده برای صاحبان محتوا در ورزش فیلم, تلویزیون, اخبار و رسانه ای شرکت. با آن شهودی مارک رابط کاربران می تواند بلافاصله جستجوی مدیریت به اشتراک گذاری و کسب درآمد از فهرست مطالب. رسانه های دیجیتال Hub ارائه پیشرفته aiWARE-طراحی شده برای شناخت و حتی بیشتر موثر جستجو و کشف, سازمان دارایی ها و فرصت های کسب درآمد — پشتیبانی با توانایی ادغام با موجود MAMs یا سدها به منظور افزایش گردش.

در سال 2020 NAB نمایش Veritone برجسته خواهد شد علاوه بر این از گتی جستجو انتخاب خدمات به آن رسانه های دیجیتال Hub. این اخیر افزایش اجازه می دهد تا کاربران را به اهرم رسانه های دیجیتال هاب رابط برای کشف محتوا است که ساکن در هر گتی یا Veritone رسانه های دیجیتال کتابخانه ها.

شرکت نقل قول:

“اگر یک صنعت است که می توانید با استفاده از قدرت هوش مصنوعی این رسانه و سرگرمی است. با توجه به مقدار زیادی از محتوا و اطلاعات M&E سازمان باید به مدیریت و کسب درآمد از هوش مصنوعی خواهد بود یک جزء حیاتی برای موفقیت است. Veritone مصمم است برای کمک به شاخص و سازماندهی این مطالب در مقیاس اعمال نفوذ ما در سطح جهانی aiWARE پشته به کمک به حداکثر رساندن درآمد و توزیع این مطالب. اعتقاد ما بر این است که همه سازمان ها و هر فرد باید قادر به استفاده از قدرت هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به فرآیندهای کسب و کار دسترسی عملی هوش کشف و توزیع محتوا قبلا تصور نیست و تولید افزایشی و پایدار درآمد. در این سال NAB من نگاه به جلو به اشتراک گذاری Veritone مجموعه از برنامه های کاربردی و راه حل های که فعال کردن دقیقا همان است که.”
— رایان Steelberg رئيس جمهور Veritone

لینک به Headshot: www.wallstcom.com/Veritone/Veritone-RyanSteelberg.jpg

شرکت در یک نگاه:

Veritone (Nasdaq: VERI) پیشرو در ارائه دهنده هوش مصنوعی (AI) فن آوری و راه حل های. شرکت های اختصاصی سیستم عامل aiWARE™, orchestrates گسترش اکوسیستم از یادگیری ماشین مدل برای تبدیل صوتی و تصویری و دیگر منابع داده به عملی هوش. aiWARE می تواند مستقر در تعدادی از محیط و تنظیمات برای دیدار با نیازهای مشتریان. معماری باز آن را قادر می سازد مشتریان در رسانه ها و سرگرمی های دولتی و حقوقی و انطباق بخش به راحتی استقرار برنامه های کاربردی است که اهرم های قدرت از هوش مصنوعی به طرز چشمگیری بهبود بهره وری عملیاتی و اثربخشی. Veritone است که مقر آن در کوستا مسا کالیفرنیا و دارای دفاتر در دنور, London, New York, San Diego, و سیاتل. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید Veritone.com.

محصول و یا خدمات نام که در اینجا ذکر شده علائم تجاری صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Veritone/200228Veritone-2020NAB.docx

تصویر محبوبیت:

www.wallstcom.com/Veritone/Veritone-aiWARE.jpg
aiWARE: یکی از رایج هوش. بسیاری از موتورهای. بی نهایت شناختی مورد استفاده.

www.wallstcom.com/Veritone/Veritone-Discovery.png
Veritone کشف دریافت عمده تجزیه و تحلیل پیشرفت است.

www.wallstcom.com/Veritone/Veritone-Hub_Cognition.png
Veritone رسانه های دیجیتال Hub شناختی جدول زمانی

دنبال Veritone:
Facebook: https://www.facebook.com/veritoneinc
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/veritone-inc-/
توییتر: https://twitter.com/veritoneinc
یوتیوب: https://www.youtube.com/channel/UC8PfWDmpgY25mpz0rpRiFMw

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>