خودرو در تصادفات به تسهیلات زندگی کمک

با سرعت بالا خودرو سقوط کرد Ecumen Lakeshore زندگی کمک و مراقبت از حافظه تسهیلات در لندن جاده در شب جمعه باعث حداقل یکی از آسیب به وسیله نقلیه پاره به مسکونی چهارم زندگی می کنند.

“یک شاهد همه آنها شرح داده شده بود دیدن یک فلش و بود که آن را” سرهنگ باب Shene از دلوت اداره پلیس گفت:.

راننده خودرو به بیمارستان منتقل شد با آسیب های ناشناخته. ساکن در آپارتمان بود و نه زخمی, Shene گفت: اما به بیمارستان منتقل شد برای مشاهده.

چند دلوت اولین پاسخ دهندگان و مقامات همگرا در 4000 لندن جاده که در آن تصادف اتفاق افتاده در نزدیکی دایره رانندگی در جبهه ورودی به امکانات گسترده. Shene توصیف یک سدان پایین آمدن 40th خیابان شرق با سرعت بالا. آن موفق به متوقف کردن.

Shene شرح داده شده بدون ترمز و یک وسیله نقلیه به خاک سپرده 30 فوت در داخل یک آپارتمان.

چند کامیون آتش نشانی و یک دوجین تیم ملی پلیس اتومبیل شد و در صحنه که در آن برانکارد و آمبولانس مورد استفاده قرار گرفت برای انجام دور دو طرف است.

صحنه همچنان فعال و مشغول به خوبی پس از تصادف گزارش شد در مدت کوتاهی پس از 8:30 p. m.

خودرو را از طریق شکست چوب-قاب ساختار بیرونی دیوار و به طور کامل وارد تسهیلات باعث دود و راه اندازی تاسیسات سیستم زنگ خطر. سازمان آتش نشانی بررسی ساختمان صداقت و اعلام آن از لحاظ ساختاری صدا, Shene گفت.

این است که در حال توسعه داستان; بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>