وگان مواد غذایی شرکت در شمال خلیج دستور کالیفرنیا برای جلوگیری از گفتن آن “کره گیاهی” است که کره

یک پتالوما گیاهی-غذاهای شرکت تحت پیگرد کالیفرنیا مواد غذایی تنظیم کننده پس از دستور به توقف استفاده از کلمه “کره” در بسته بندی خود را.

Miyoko های متعلق به خود شرح داده شده “ملکه گیاهی پنیر” Miyoko Schinner ادعا در دست کت و شلوار است که کالیفرنیا است که نقض قانون اساسی حق آزادی بیان به عنوان آن kowtows به تولید گوشت و محصولات لبنی.

“کالیفرنیا متمایل به فشار لابی های صنعت گرفته و دو طرف در یک گرم بحث ملی بین طرفداران گیاهی و حیوانی مواد غذایی بر اساس” طرح دعوی در دادگاه واصل پنج شنبه ادعا کرد.

Miyoko بود گفت: در نامه ای از دولت رگولاتور ثبت به عنوان شواهدی در دست کت و شلوار برای جلوگیری از استفاده از کلمه “کره” در برچسب زدن برای آن “کشت کره گیاهی.” این شرکت محصولات ساخته شده از کشت بادام هندی و با توجه به کت و شلوار کره گیاهی است بالا فروشنده.

“این محصول است نه کره” وزارت کالیفرنیا از مواد غذایی و کشاورزی گفت: در نامه ارسال شده در دسامبر. کره و آژانس اظهار داشت ساخته شده است به طور انحصاری از شیر یا خامه و باید حداقل 80 درصد چربی شیر.

کت و شلوار مقابله که “محصولات مانند کره بادام زمینی و کره سیب و انواع میوه های دیگر و مهره کره را با استفاده از اصطلاح” کره ” برای بیش از یک صد سال بدون هر گونه اشاره ای از مصرف کنندگان را گیج و آنها را برای کره از شیر گاو است.” یک دادگاه تشکیل پرونده توسط Miyoko را نشان می دهد برچسب محصول برای آن کره است که می گوید برجسته “ساخته شده از گیاهان است.”

وزارت کالیفرنیا از مواد غذایی و کشاورزی حاضر به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه و یا توضیح دهد که چرا “کره گیاهی” باید درمان شود متفاوت از کره بادام زمینی.

کالیفرنیا حرکت در برابر میاکو را در میان یک ملت گسترده نبرد توسط لبنی و تولید گوشت به سرکوب رشد گیاهی جایگزین هایی برای گوشت و محصولات لبنی با تجارت گروه فشار سازمان غذا و دارو و وزارت کشاورزی ایالات متحده کت و شلوار گفت.

“برای دو دهه گذشته ملی تولید شیر فدراسیون درخواست FDA برای جلوگیری از گیاهی و لبنی جایگزین از استفاده از لبنیات اصطلاحات برای توصیف محصولات خود را” با توجه به کت و شلوار ظ روز شنبه در شمال کالیفرنیا در ایالات متحده دادگاه منطقه. “به طور مشابه در ماه فوریه 2018 ایالات متحده Cattlemen انجمن درخواست این وزارتخانه برای جلوگیری از گیاهی جایگزین هایی برای گوشت با استفاده از شرایط” گاو ” و ” گوشت.'”

کت و شلوار که به نام به عنوان متهمان کالیفرنیا بخش مواد غذایی و کشاورزی, وزیر کارن راس و آژانس لبنیات-مواد غذایی-رئیس ایمنی Stephen پرتو نقل از محبوبیت جایگزین های گوشت ساخته شده توسط فراتر از گوشت و غیر ممکن است مواد غذایی.

این سازمان همچنین خواستار آن شدند که Miyoko نوار را از وب سایت خود را از تصاویر آن را می گوید نشان دهنده “حیوانات و کشاورزی” از جمله یک عکس از یک زن بغل کردن یک گاو است. لبنی مربوط به تصاویر را نمی توان مورد استفاده برای ترویج غیر لبنی کالا که شبیه محصولات لبنی آژانس گفت. Miyoko نیز نمی تواند ترویج محصولات خود را از طریق استفاده از واژه “ظلم و ستم رایگان” “هورمون” و “لاکتوز رایگان” از آنجا که زبان نشان میدهد محصولات ساخته شده از محصولات لبنی اما بدون ظلم و ستم و هورمون و یا لاکتوز آژانس گفت: در این نامه است. “هورمون آزاد” عبارت است همچنین هیچ هیچ از گیاهان به طور طبیعی حاوی هورمون آژانس گفت.

Miyoko را در کت و شلوار استدلال کرد که این تصویر از زن و گاو است “یقین نیست یک تصویر از حیوانات, کشاورزی,’ اما به جای انتقال این پیام است که با انتخاب یک وگان گزینه مصرف کنندگان در حال حفاظت از گاو از آسیب در صنایع لبنی. کلمات “لاکتوز رایگان” و “ظلم رایگان” درست توصیف از محصولات کت و شلوار نگهداری می شود.

همانطور که برای ممنوعیت ادعا محصولات خود هستند “هورمون رایگان” Miyoko را استدلال کرد که “هیچ مناسب مصرف کننده فکر می کنم این برچسب نشان میدهد که Miyoko را گیاهی کره عاری از مواد رخ می دهد که در تمام گیاهان است.”

اطاعت از دولت دستور خواهد هزینه و بیش از 1 میلیون دلار در بسته بندی جدید و “به طور قابل توجهی مانع گیاهی تولید کنندگان توانایی برای انتقال پیام خود را” میاکو ادعا در کت و شلوار. این شرکت به دنبال حکم دادگاه جلوگیری از کالیفرنیا از اعمال محدودیت و سفارش اعلام کرد که این سازمان نامه نقض متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید