Vallejo استخدام بحران روابط عمومی شرکت برای کمک به دادستان شهرستان

شهرستان وللجو استخدام یک بحران روابط عمومی شرکت در ماه اوت گذشته برای کمک به دادستان شهرستان “تسهیل نتایج مطلوب” در دادگاه بر علیه شهر Vallejo, بار هرالد یاد کرده است.

با توجه به قرارداد مشاوره به دست آمده توسط این روزنامه این شهر موافقت کرد به صرف تا $50 ، 000 ساکرامنتو بر اساس Heenan ارتباطات به کمک آن شهرستان وللجو وکیل کلودیا Quintana با توسعه دادخواهی استراتژی.

Quintana

شهر تصویب قرارداد آن را به عنوان آماده برای چندین بالا مشخصات دعاوی مربوط به Vallejo, اداره پلیس رئیس در میان آنها یک طرح دعوی در دادگاه فدرال در ماه ژوئن گذشته بیش از مرگ ویلی مک کوی که به ضرب گلوله کشته شد ده ها بار شش افسر در فوریه 2019. مککوی کت و شلوار واصل شده از طریق دفاتر قانون حقوق مدنی وکیل جان Burris به نام برای فدرال نظارت از اداره پلیس است.

Heenan ارتباطات در وب سایت خود ارائه می دهد خدمات روابط عمومی در “مدیریت بحران” و بیداد کار خود را برای کشاورزان در دره سالیناس منطقه بودند که به سرزنش برای e. ای کولای در اسفناج است که تحت تاثیر 217 نفر در سراسر هشت متحده است.

“ما می تواند به شما کمک کند شکل و تصحیح پیام خود را. ما می تواند به شما کمک کند انتقال این پیام به مخاطبان شما نیاز به رسیدن به, در مطبوعات, دولت و سازمان های نظارتی و خود را در میان کارکنان و مشتریان” Heenan وب سایت می گوید. “این که آیا آن را یک اختلاف کار است که تهدید به تضعیف شهرت نام تجاری نظارتی دولایه که ایجاد سهامداران خبري انتظار دادخواهی با خطرناک بالقوه و یا به سادگی نیاز به صحبت می کنند بیشتر به وضوح خود را با مشتریان ما می تواند کمک کند.”

این شهر قرارداد می گوید: استخدام Heenan بود “لازم” برای کمک به دادستان شهرستان دفاع فعلی و در حال بررسی پرونده های حقوقی.

“به این منظور مشاور باید کمک دادستان شهرستان توسعه دادخواهی استراتژی در انتخاب قبل از دادخواهی و دادخواهی و کمک به مانور پرونده های حقوقی به یک موقعیت مطلوب برای هر دو حل و فصل و یا دفاع موفق حکم به عنوان مناسب” قرارداد می خواند.

قرارداد مدت به طول انجامید و از اوت. 1, 2019 از طریق Jan. 31, 2020. در یک جداگانه سوابق درخواست از تایمز هرالد شهر ارائه فاکتور از Heenan نشان می دهد که این شهرستان پرداخت می شود $28,609 برای خدمات بین Aug. 1 از طریق Nov. 13, 2019.

جالب است که این قرارداد نیز قید شده است که مشاور مایکل Heenan می تواند کمک به شهرستان برقراری ارتباط با پتانسیل قضات و هیئت منصفه در آینده موارد مربوط به شهرستان وللجو.

“به منظور تسهیل ارتباطات داخلی میان های مختلف درگیر کارکنان و مقامات و ماموران از شهرستان وللجو و خارجی به قضات بالقوه و پتانسیل منصفه برای کمک به دادستان شهرستان موقعیت موارد در یک شیوه ای به منظور تسهیل نتایج مطلوب در دادخواهی و قبل از دادخواهی مسائل به کار گرفته شده توسط دادستان شهرستان” امروز قرارداد متحده است.

Quintana را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

آن را با یک 2019 برای Quintana بود که در زیر نور افکن در یک سری از بحران. او زیر آتش پس از ارسال نامه ای به Solano County قضات درخواست آنها را به اقدام در برابر غیر قانونی میکنند.

حرف رفتن نیست به هر وکلای درگیر با غیر قانونی آزادسازی موارد مربوط به Vallejo یک شکست که ریاست قاضی جان الیس نوشته بود در مورد.

الیس نوشت که Quintana نامه تشکیل یک “ex parte” مکالمه یک اصطلاح حقوقی است که اشاره به ارتباط بین وکلای مدافع و قضات که در آن همه احزاب مربوطه در حال حاضر. این یک بنیادین اخلاقی قاعده در محل برای اطمینان از عادلانه بودن نظام حقوقی و مدون در دستورالعمل های اخلاقی برای هر دو قضات و وکلای مدافع.

Quintana حاضر به اصلاح این وضعیت پیشنهاد شده توسط الیس.

سپس در مصاحبه با دلیل magazine, Quintana پیشنهاد روزنامه نگاران به یک “تحقیق تعصب به دنبال نفوذ قضایی و حل و فصل نتایج” در برابر آن را پرداخت 7 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی و دعاوی حقوقی علیه Vallejo پلیس پس از سال 2011 است.

در سپتامبر 2019 در شورای Quintana پنج درصد افزایش تداوم او سالانه حقوق و دستمزد به $219,760. سپس یک ماه بعد او به مدت شش ماه متوجه اعلام بازنشستگی اش.

شورا پس از نام شیدا Risner به عنوان شهرستان موقت شهرستان وکیل در حالی که بدن باقی می ماند به عنوان یک مشاور تا رسمی بازنشستگی در ماه آوریل است.

این شهرستان دارای نگاه به خارج از وکیل به نمایندگی از آن در دو موارد بالا مشخصات.

در علاوه بر این به دفاع از McCoy کت و شلوار شرکت از آلن Glaessner, Hazelwood & Werth استخدام شده برای دفاع از Vallejo افسر پلیس دیوید مک لافلین که دیده می شد در حال حاضر ویدیو های ویروسی مقابله با آدریان بارل به عنوان او فیلم برداری از ایوان خود را Vallejo خانه در ژانویه 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید