خالی اپلتون زندان می تواند تبدیل به COVID-19 مرکز مراقبت

APPLETON, Minn. — محلی و سازمان های مراقبت های بهداشتی در حال ترکیب نیروهای خود را برای راه اندازی یک Tri-County COVID مرکز پزشکی باید آن را مورد نیاز در صورت حجم بالا از COVID-19 مورد در منطقه است.

برنامه های تماس برای Tri-County COVID مرکز پزشکی به کار در خارج از خالی دشت Correctional Facility در اپلتون که متعلق به CoreCivic. تسهیلات ارائه شده به TCMC بدون هیچ هزینه ای – معنای هیچ سود مالی برای CoreCivic.

Appleton منطقه سلامت CCM سلامت در مونته ویدئو جانسون یادبود خدمات بهداشتی و درمانی در Dawson, Madison, خدمات بهداشت و درمان و سریع شهرستان بنسون بیمارستان اعلام کرد این اطلاعات را در انتشار اخبار بعد از ظهر شنبه گفت: آنها در حال کار با یکدیگر برای ایجاد یک انتقادی مرکز مراقبت از بیماران و در نزدیکی Chippewa, Lac qui Parle و سریع شهرستانهای استان که به تایید COVID-19 ویروس. اپلتون در حدود 150 مایلی غرب مینیاپولیس.

انتشار در آمد از اپلتون منطقه بهداشت, اطلاعات عمومی افسر فرشته Molden که در حال حاضر در خدمت به عنوان نقطه فرد برای کسب اطلاعات در تلاش های مشترک.

در حالی که وجود داشته است و هیچ تایید موارد در این منطقه این گروه می گوید که آنها در حال بدست گرفتن یک موضع فعال در آماده سازی برای تعداد COVID-19 مواردی است که می تواند رخ دهد در جوامع آنها خدمت می کنند. انتشار متحده که از COVID-19 وقوع است به سرعت در حال تحول وضعیت پنج مستقل سازمان های مراقبت های بهداشتی خود ادامه خواهد داد و مراحل گرفتن برای کمک به کنترل گسترش این ویروس در حالی که مراقبت از کسانی که ممکن است تحت تاثیر قرار.

تسهیلات خواهد بود کارکنان و مدیریت توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی و CoreCivic را اختصاص کوچک کارکنان به حفظ ساختمان با توجه به انتشار.

اظهار نظر در این شرکت نقش CoreCivic مدیر عامل شرکت دامون Hininger اظهار داشت: “این یک زمان فوق العاده ای در تاریخ کشور ما که بخش های دولتی و خصوصی نیاز به کار با هم برای پیدا کردن راه های خلاقانه ای برای حل فوری مشکلات مواجه هستیم. ما می بینیم نقش ما به عنوان حمایت از ما شرکای دولتی و جوامع ما در خدمت در هر راه ما می توانیم.”

رهبری از منطقه سازمان های بهداشتی و درمانی گفت: آنها احساس correctional facility بهترین جا در سه شهرستان منطقه برای شروع این تلاش است. آن را قوی پزشکی و بهداشت و امکانات طراحی آن اجازه می دهد تا کارکنان به تریاژ بیماران و آن کلید در دست است.

تیم از هر سازمان بهداشت و درمان در حال حاضر شروع به برنامه ریزی و جلسه در محل پیشنهاد شده. اگر همه پشتیبانی و منابع بیا با هم TCMC پیش بینی شده است برای باز کردن 30 مارس.

به عنوان یک سرویس عمومی, فروم, اخبار, خدمات باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>