با مشاهده بعضی از پیام ها می تواند طنین انداز

با کروناویروس بحران برش به آگهی های تلویزیونی درآمد ویدیو تبلیغات اداره منتشر کرده است یک گزارش جدید گفتن بازاریابان چگونه به استفاده از رسانه به عنوان خانه محدود بینندگان افزایش اعتبار.

این گزارش خواستار بازاریابان خود را به تجدید نظر daypart استراتژی با بیشتر مردم, و تماشای تلویزیون دوباره ارزیابی آنچه در برنامه نویسی آنها در حال خرید با بینندگان ولع مصرف اخبار و تغییر پیام برای برجسته کردن مراحل برندها در حال به نگه داشتن مصرف کنندگان امن و سهم شرکت های در حال ساخت به تلاش های امدادی.

“در حالی که COVID-19 وحشتناک دلیل برای جامعه ما به ماندن در خانه ما دیده ایم نمرات از بازاریابان به درستی با عجله به ارتباط عاطفی با ‘در اینجا برای کمک به’ پیام به مقیاس بالای-از-مقیاس افزایش 24/7 بینندگان به تمام اشکال از حق بیمه multiscreen محتوای تلویزیون گفت:” VAB مدیر عامل شرکت شان کانینگهام. “این بازاریابان دیدن هر دو توده از اطلاعات-گرسنه بینندگان و همچنین به عنوان خوشه در مشاهده به راحتی از مورد علاقه های شما حواس پرتی. تلویزیون و تلویزیون-اجتماعی است که در آن جمعیت در حال تمام همگرا در مارس و آوریل است.”

این گزارش اشاره می کند که زمان زیادی را صرف تماشای تلویزیون است تا 17% برای همه مردم و حتی بیشتر برای کودکان و نوجوانان (39%) و (46 درصد) عمدتا به دلیل تعطیلی مدرسه.

افزایش مشاهده است که اتفاق می افتد در سراسر dayparts و به خصوص تغییر مخاطبان برای روز.

“این یافته بر نقطه است که بازاریابان باید بدانند هر daypart ‘خارج از محدوده,'” گفت: Danielle DeLauro اجرایی معاونت در VAB. “با هر daypart نمایش را افزایش می دهد در حال حاضر بیش از همیشه بازاریابان باید توسط هدف قرار دادن مخاطبان نه daypart. مخاطبان برای روز تلویزیون به خصوص به تغییر به طور چشمگیری در حال حاضر با سن مدرسه بچه ها و جوان, بزرگسالان کار”.

این گزارش اشاره می کند که بسیاری از بازاریابان در حال حاضر به دنبال جایگزین هایی برای ورزش است. رشد در رتبه بندی برای اخبار برنامه نویسی شده است به خوبی مستند شده است. این VAB گزارش می افزاید که بینندگان نیز مشاهده بیشتر آگهی پشتیبانی برنامه نویسی از جمله فیلم ها و دستورالعمل ها و توصیه های برنامه نویسی.

زمانی که آنها انجام تبلیغ در تلویزیون, آنچه باید بازاریابان بود گفت: به مصرف کنندگان ؟ این VAB گزارش می گوید که مصرف کنندگان در واکنش به معتبر, هدف رانندگی مبارزات که مسائل ناشی از COVID-19. پیام ها در مورد هیچ لمسی تحویل مواد غذایی و ماشین پرداخت برنامه های امداد رسانی طنین انداز و ساخت بلند مدت تجاری سلامت.

این VAB گفت: 56 درصد از مصرف کنندگان خوشحال به شنیدن برندها اقدام مانند کمک های مالی از کالا و خدمات و 43 درصد می گویند آنها می خواهند پیام است که “اطمینان از مارک های من می دانم و اعتماد است.”

صنایع که با افزایش تبلیغات تلویزیونی از مخاطبان در حال ذخیره سازی و حمل و نقل, خودکار, آبجو, شراب و مشروب, کامپیوتر و دفتر تامین و صابون و پاک کننده ها گفت: این گزارش با استناد به داده ها از تاتاری.

با بینندگان اجتماعی-فاصله و گرفتن همراه با دوستان این نیز ممکن است زمان خوبی برای استفاده از دوم-صفحه نمایش نامزدی به عنوان بینندگان استفاده از رسانه های اجتماعی به واکنش نشان می دهد آنها در حال تماشای.

یک تجزیه و تحلیل از توییتر توسط VAB یافت که 66 درصد از موضوعات پرطرفدار در شب حدود premium محتوای ویدئویی با بیش از نیم در مورد ad-پشتیبانی از تلویزیون. از مارس 15 مارس 25, 33 سرگرمی تلویزیون را نشان می دهد trended در 10 صفحه در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im