USPTO راه اندازی COVID-19-کلیدی مرتبط با تکنولوژی پلت فرم

ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر (USPTO) به ایجاد یک وب سایت مبتنی بر COVID-19-مربوط به IP بازار.

ایده این است برای ارائه یک کاربر پسند راهنمای ثبت اختراع و انتشار برنامه های کاربردی با هدف قرار دادن بیماری همه گیر.

مربوط به: کاخ سفید راه اندازی COVID-19 موتور جستجو برنامه

کسانی که عبارتند از: “روش های درمان عفونت کروناویروس” و “Prefusion Coronavirus سنبله پروتئین ها و استفاده از آنها.”

USPTO گفت که انتظار دارد که آن اختراع ثبت شده 4 مشارکت پلت فرم می تواند یک سلاح در گیر نبرد با آوردن به بازار توسط وجوهي “فن آوری برای پیشگیری و درمان و تشخيص COVID-19” در کوتاه مدت و شاید دیگر فن آوری در بلند مدت است.

“اختراعات 4 مشارکت یک محل ملاقات را قادر می سازد که ثبت اختراع صاحبان که می خواهید به مجوز IP خود حقوق برای ارتباط با افراد و کسب و کار است که می تواند به نوبه خود این حقوق را به راه حل برای سلامت و رفاه ما” گفت: USPTO مدیر آندره Iancu. “با تمرکز اولیه بر COVID-19 پلت فرم نشان می دهد که چگونه نوآوری می تواند کمک به این کشور در واکنش به این مهم بهداشت و درمان اضطراری است.”

مرتبط با: COVID-19 بازدید TV صنعت

اختراع فن آوری را می توان جستجو توسط کلمات کلیدی و مخترع نام, موضوع تاریخ ،

لیست وارد شده با اطلاعات از یک میزبان از پایگاه داده ها از جمله, در علاوه بر این به USPTO از فدرال آزمایشگاه کنسرسیوم برای انتقال تکنولوژی (FLC کسب و کار) در AUTM نوآوری بازار (هدف) دانشگاه موسسه ملی سلامت وزارت انرژی سازمان ملی هوانوردی و فضا غذا و داروی آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های وزارت دفاع و وزارت امور کهنه سربازان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>