خزانه داری آمریکا مبارزه می کند به عنوان شایانی رودخانه, Rosebud Oglala Sioux سوال مراقبت عمل انصاف

به عنوان بخشی از کنگره فراگیر Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) با تصویب قانون در مارس 8 میلیارد دلار در فدرال کمک به معنای رفتن به قبایل بومی آمریکا برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. کاخ سفید گفته است که “قبیله” به عنوان نوشته شده است در قانون می تواند شامل ANCs که برای سود شرکت ها با بومی آلاسکا سهامداران.

داکوتای جنوبی, Cheyenne, رودخانه, Sioux, Rosebud سو و Oglala سو قبایل در یکشنبه, مارس 22 ثبت یک دستور در دادگاه فدرال در برابر U. s. Dept. وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin که گروه در نهایت نمایندگان کمک این استدلال که 8 میلیارد دلار مجموع باید به قبیله ای دولت انجام خدمات اجتماعی نمی ANCs.

در اسناد دادگاه واصل پنجشنبه Mnuchin retorted که کنگره “به صراحت انتخاب شامل ANCs” در تعریف خود از “قبیله” در مراقبت عمل می کنند.”

در یک روز شنبه, آوریل 22, بیانیه, Harold Frazier, صندلی شایانی رودخانه سو قبیله در شمال-مرکزی داکوتای جنوبی گفت: بومی آلاسکا حساب برای یک اقلیت کوچک از همه آمریکایی های بومی و مراقبت در عمل به عنوان نوشته شده است آنها را می دهد یک مزیت غیر منصفانه است.

“بومی آلاسکا شرکت های بزرگ و تشکیل یک اقلیت از جمعیت بومی در ایالات متحده است. بومی آلاسکا شرکت ها نه قبایل” او گفت:. “آنها نباید درو مزایای مراقبت عمل در چنین قابل توجهی در راه است.”

در مارس 16, نامه به Mnuchin, 12 نماینده ایالات متحده — از جمله هر چهار بومی ایالات متحده آمریکا نمایندگان در دفتر و همچنین سوتا در کنگره ایالات متحده بتی McCollum — گفت: “روح و زبان” از اهمیت عمل به اختصاص 8 میلیارد دلار به دولت های قبیله ای نه ANCs.

“هر گونه تلاش برای منحرف کردن بودجه ارائه شده در زیر (Coronavirus صندوق امداد) به دور از بدن حاکم از دولت فدرال به رسمیت شناخته شده قبیله ای سازمان ملل که شامل آلاسکا بومی روستاها خواهد بود به وضوح بر خلاف کنگره قصد” آنها نوشت.

به گزارش ایسنا ، تینا Smith, D -, Minn. موافق: روز پنج شنبه او در توئیتر خود نوشت که وزارت خزانه داری تفسیر قانون “خیانت کنگره قصد & خیانت قبیله ای سازمان ملل.”

آلاسکا هیئت نمایندگان کنگره در آوریل 16 بیانیه آمد به خفاش برای ANCs آیا به عنوان معاون وزیر کشور برای امور هند تارا Sweeney که یک بومی آلاسکا سهامداران توسط birthwright. فریزر گفت: در بیانیه که Sweeney توصیه می شود تخصیص به ANCs هستند “به شدت ناعادلانه” و دشت های بزرگ قبیله ای رئیس انجمن نامیده می شود برای حذف از دفتر گفته او “از دست داده است اعتماد به نفس از قبایل هند است.”

در کنگره ایالات متحده دان جوان, R-آلاسکا گفت: “زمان به ابراز نگرانی” بیش مراقبت عمل زبان بود و قبل از آن گذشت قریب به اتفاق نه در حال حاضر که او “اعتماد به نفس است که ما سازمان های فدرال تعیین خواهد کرد منصفانه و عادلانه توزیع این کمک های حیاتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>