ما مسافران ‘بعید’ اجازه داده می شود به اتحادیه اروپا دیپلمات ها می گویند

توسط جیمز Frater واسکو Cotovio و لورا اسمیت-Spark | ایسنا

مسافران از ایالات متحده هستند “بعید است” اجازه داده می شود به اتحادیه اروپا به عنوان سفرای 27 عضو متحده توافق کرده اند که “در اصل” معیار به عنوان بلوک شروع به باز کردن به مسافرت های بین المللی چندین دیپلمات های اتحادیه اروپا سی ان ان گفت در روز جمعه.

توافق نهایی نیست به عنوان سفیران نیاز به مشورت با دولت هایشان.

تحت زمان معیار — که در میان سایر پارامترهای طول می کشد را به حساب تعدادی از coronavirus مورد در هر 100000 نفر در گذشته 14 روز — ما مسافران خواهد بود به احتمال زیاد حذف شدند.

توسعه برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

آمریکا بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر و عفونت در جهان است. از بعد از ظهر جمعه حداقل 2.4 میلیون بوده است آلوده در کشور و 124,891 مردم مرده بود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

یک دیپلمات اتحادیه اروپا سی ان ان گفت که آن را بسیار “بعید” مسافران از ما اجازه داده می شود در, و اضافه کرد که حتی اگر این لیست تا به حال نشده نهایی “ما را به احتمال نزدیک به صفر است.” این دیپلمات همچنین گفت: “با عفونتها … نه حتی می توانید آنها را بر این باورند که احتمال است.”

یک جلسه جدید در این موضوع برگزار خواهد شد در روز دوشنبه.

مقامات در کمیسیون اروپا کار کرده اند با کشورهای عضو در مشاوره است که بازدید کنندگان ممکن است در نظر گرفته امن برای بازدید از ژوئیه 1, زمانی که اتحادیه اروپا قصد دارد به بازگشایی مرزهای خود.

اما 27 عضو متحده هنوز به طور رسمی توافق بر سر معیارهای مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب تا هدایت خواهد شد که اعمال شده به 104 کشور است که با اتحادیه اروپا ویزا ترتیبات از جمله ایالات متحده است.

دیپلمات های اتحادیه اروپا که به سی ان ان صحبت می کرد اصرار داشت که این معیار می تواند بر روی سلامت سیاسی نیست ملاحظات.

به گزارش نیویورک تایمز در روز سه شنبه است که آمریکایی ها نمی ممکن است قادر به سفر به اروپا بلوک زمانی که آن را بازگشایی مرزهای خود. کاغذ گفت: آن را تا به حال دیده می شود پیش نویس لیست کشورهای قابل قبول در نظر گرفته یا نه بر اساس coronavirus وضعیت.

اما منابع متعدد با سی ان ان گفت که آنها تا به حال نه دیده می شود پیش نویس لیست کشورهای خاص.

“ما مجموعه ای از هدف نهایی معیارهای بنابراین اولین لیست کشورها شده است. آن وجود ندارد. ما داده اما هیچ لیست” اتحادیه اروپا گفت: با توجه به سی ان ان در روز پنج شنبه.

“معیارهای عینی است اعمال می شود به همان اندازه به یک صد و یا بیشتر کشورهای ثالث پس از آن هرگز در مورد یک کشور است.”

رویکرد هماهنگ

بحث همچنان در پایتخت های اروپایی جمعه پیش از سفیران’ جلسه به عنوان عضو اتحادیه اروپا با کشتی خاردار مسائل مانند نحوه رسیدگی محدودیت در کشورهای غیر اتحادیه اروپا که یک سفر دو جانبه ترتیب با یک کشور عضو اتحادیه اروپا مانند برزیل با پرتغال.

سوالات بیش از چگونه به ارزیابی برخی کشورها’ تست و ردیابی رژیم و قابلیت اطمینان از اطلاعات خود را نیز مطرح شده است.

توصیه شده توسط کمیسیون اروپا اجباری نیست — تصمیم گیری در مورد اینکه آیا و چگونه برای باز کردن مرزها مسائل به صورت فردی متحده است.

اما کمیسیون اروپا سخنگوی Adalbert Jahnz گفت: آن ضروری بود برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا به یک رویکرد آمریکا زمانی که مرز بازگشایی شده است.

“این است که در واقع ضروری برای اثربخشی این سفر محدودیت و همچنین برای یکپارچگی منطقه شنگن است که کشورهای عضو با هم عمل می کنند در این,” او گفت:.

“ما را دیده اند بسیار قوی تعهد سیاسی از کشورهای عضو برای ادامه بازیگری در راه هماهنگ در این موضوع است.”

وقتی پرسیده شد که در اوایل این هفته که آیا ما در یک لیست از مبدا کشورهایی که ممکن است منع از سفر به اروپا یک دیپلمات اتحادیه اروپا به کارگردانی سی ان ان به نقطه اول ژوئن 11 فهرست منتشر شده توسط کمیسیون اروپا در آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که اجازه می دهد مسافران به اتحادیه اروپا.

نکته اول در این فهرست می پرسد که آیا این کشور می تواند “در نظر گرفته شود که در مقایسه یا بهتر اپیدمیولوژیک وضعیت به طور متوسط در اتحادیه اروپا+ منطقه” با توجه به تعداد عفونت های جدید, روند از عفونت های جدید و پاسخ در زمینه هایی از قبیل تست, نظارت, تماس, ردیابی, مهار, درمان و گزارش.

دوم دیپلمات اتحادیه اروپا اصرار داشت هیچ جنبه سیاسی به معیارهای مورد بحث قرار گرفته.

“آن است که تنها تا کنون در مورد سلامت. برای مطمئن شوید که شما می توانید ببینید نه اینکه در این فهرست به عنوان چیزی سیاسی زمانی که یک کشور مجاز است و در دیگری نیست اما این نادرست از آنچه که ما انجام می دهند. ما به دنبال باز کردن مرزهای ما این است که یک گام مثبت” دیپلمات است.

“وجود دارد 27 کشور نشسته در اطراف میز که با داشتن بسیاری از نظرات مختلف در آنها متمرکز بر هدف معیار به عنوان معیار نیاز به اعمال یکنواخت.

“اگر شما ما را به عنوان من می دانم که وجود دارد تعداد زیادی از علاقه در حال حاضر پس از مقاله نیویورک تایمز, اگر شما نگاه کنید دقیقا در معیارهای پس از 11 ژوئن پس ما می توانیم باز کردن مرز به ما, اما ما نمی توانیم باز کردن مرزهای ما به کشورهای دیگر نیز است.”

این دیپلمات امیدوار است که پیشرفت می تواند ساخته شده در آخرین مذاکرات به عنوان تاریخ 1 ژوئیه مهلت.

ما تعرفه ها نه یک عامل

روابط متقابل توجه دیگری است تحت ژوئن 11 دستورالعمل.

در اوایل این سال ما را به شدت محدود سفر از بخش های بزرگی از اروپا به دلیل coronavirus نگرانی.

در پاسخ به سوال خبرنگار دوشنبه, اریک Mamer رئیس سخنگوی کمیسیون اروپا گفت که حرکت های آمریکا برای اعمال تعرفه های جدید به کالاهای اتحادیه اروپا نمی خواهد عامل به مذاکرات.

“ما فرآیند داخلی مربوط است بدیهی است که به ملاحظات بر اساس معیارهای سلامت. همه بقیه — در شرایط از آنچه که تصمیم گیری ما ممکن است یا نه حدس و گمان است که ما نمی خواهد به. و در هر صورت آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار ما فرآیند داخلی است.”

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: ما در حال همکاری با کشورهای اروپایی در مورد بهترین روش برای بازگشایی سفر.

“این مهم است که ایالات متحده به اروپا ظرفیت برای سفر به ایالات متحده است. آن را بسیار مهم برای اروپایی ها به طور مجدد با اقتصاد آمریکا نیز هست. من فکر می کنم رهبران در سراسر این دو مکان درک اهمیت این” او گفت: در وزارت امور خارجه جلسه.

در میان گزینه های مورد بحث عبارتند از محدودیت های مسافرتی بر اساس ما مناطق جغرافیایی به جای جارو بان در کل کشور از برخی مناطق بالاتر عفونت نرخ نسبت به دیگران دو خبرنگار سی ان ان گفت.

ما در انجمن سفر واکنش

ما در انجمن سفر معاون اجرایی رئیس جمهور برای امور عمومی و سیاست Tori امرسون بارنز زیر صادر بیانیه “اتحادیه اروپا اعلام کرد که فوق العاده ناامید کننده و یک گام در جهت اشتباه به عنوان ما به دنبال بازسازی اقتصاد جهانی ما.” این بیانیه در ادامه می گویند: “این اخبار ناخوشایند خواهد شد و عمده پیامدهای منفی برای بهبود اقتصادی — به خصوص اگر این ممنوعیت در نتیجه در چرخه تلافی به عنوان است که اغلب مورد است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>