ایالات متحده آمریکا-کمک های مالی Stelco گزینه برای خرید 25 درصد سهام در Minntac; گزارش $391 میلیون در سه ماهه اول از دست دادن

اعلام شد که ایالات متحده فولاد وضعیتی وخیم از متعدد اخراج و کاهش تقاضا برای فولاد در میان COVID-19 گیر گزارش از دست دادن $391 میلیون در سه ماهه اول سال 2020 است.

Hamilton, Ontario مبتنی بر Stelco خواهد پرداخت متحده جراحی 100 میلیون دلار در طول سال 2020 و دیگری 500 میلیون دلار تا پایان ژانویه 2027 به دست آوردن 25% سهام مالکیت در Minntac.

Minntac پس از آن عمل به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین Stelco و ایالات متحده جراحی با ایالات متحده فولاد در ادامه به مدیریت معدن.

“این توافق را تضمین می کند ایالات متحده فولاد ادامه خواهد اپراتور و اکثر صاحب Minntac معدن و معنی 2.4 میلیارد دلار ارزش سرمایه گذاری برای Minntac عملیات” ایالات متحده فولاد گفت: در انتشار اخبار اعلام آن در سه ماهه اول نتایج مالی.

در یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران در صبح روز جمعه ایالات متحده جراحی مدیر عامل دیوید ریس جاده شوید گفت: فروش بخشی از استراتژی شرکت به “کسب درآمد” آن سنگ آهن دارایی.

“این یک شروع … و من فکر می کنم این مفید بود برای ما در این زمان بسیار دشوار محیط بازار” ریس جاده شوید گفت.

پرسیده شده توسط یک سرمایه گذار اگر ایالات متحده جراحی را در نظر ترتیبات مشابه برای Keetac ایالات متحده جراحی معدن و پلت گیاه در Keewatin, ریس جاده شوید گفت: این امر اما این است که این شرکت با تمرکز بر Minntac معامله اول است.

“من فکر می کنم کسانی هستند که از مناطق تمرکز اصلی ما در حال حاضر … ما گفت: چند بار قبل از ما به دنبال فرصت برای ایجاد ارزش برای سهامداران و اگر ما می توانید کسب درآمد از دارایی است که از علاقه به کسی که می افزاید: ارزش ما مطمئنا به نگاهی به آن” ریس جاده شوید گفت.

ایالات متحده فولاد در ماه آوریل اعلام شد معطل ماندن Keetac و تخمگذار کردن 375 از آن 423 کارکنان وجود دارد به عنوان COVID-19 همه گیر باعث کاهش تقاضای فولاد و ایالات متحده جراحی idles تعدادی از آن انفجار کوره ها و کارخانه های فولاد. روز جمعه ایالات متحده جراحی اذعان Keetac شد idled “به طور نامحدود.”

Minntac در نظر گرفته شده است, شمال امریکا, بزرگترین taconite معدن سنگ آهن و پلت کارخانه فرآوری. آن را قادر به تولید 16 میلیون تن خالص گلوله در هر سال و شاغل تقریبا 1400 نفر در سال 2018 است. Minntac تولید نزدیک به 13.4 میلیون net تن گرانول در سال 2018 با توجه به Minnesota Department of Revenue.

“این معامله نشان دهنده یک نقطه عطف بزرگ برای Stelco آن را به عنوان امنیت دراز مدت عرضه با کیفیت بالا و سنگ آهن گلوله و بسیار ارزشمند آینده گزینه برای به دست آوردن 25 درصد مالکیت در Minntac معدن یکی از, اگر نه بهترین دارایی در محدوده آهن,” Stelco مدیر عامل آلن the bushel basket گفت: در جریان انتشار اخبار.

Stelco گفت: از آن نیز وارد یک جدید هشت سال گلوله توافق نامه خرید و فروش با ایالات متحده جراحی تا Jan. 31, 2028. گلوله های تامین خواهد Stelco دریاچه ایری با این نسخهها کار در Nantcoke, Ontario. معامله جایگزین توافق نامه های موجود که فرستاده شد به پایان می رسد در ماه ژانویه سال 2022.

این داستان به روز شده در 12:16 بعد از ظهر, آوریل 1 با اطلاعات اضافی از ایالات متحده جراحی کنفرانس آوریل 1. این اصل نوشته شده در 10: 54 بعد از ظهر, مارس 30.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>