مربیان در جنوب کالیفرنیا جامعه تعلیق تبادل برنامه برای نگه داشتن بازدید دانش آموزان چینی در خارج از قرنطینه.

مدارس در سراسر ایالات متحده به خصوص کسانی که با کودکان و نوجوانان به آمریکا جمعیت را درهم برای پاسخ به شیوع رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 2000 نفر و بیمار دهها هزار نفر دیگر تقریبا همه در چین است.

تا کنون 15 مورد تایید شده اند در ایالات متحده عمدتا در کالیفرنیا به حدود یک سوم از این کشور را مهاجران چینی.

مناطق خود را در قلمرو ناشناخته به عنوان آنها درخواست جدید فدرال قوانین مسافرت به دانشجو بدن. و در برخی موارد مدیران تصمیم گیری به آدرس والدین ترس — نه واقعی بیماری با هیچ مقام رسمی راهنمایی. آنها وزن آیا اجازه می دهد تا دانش آموزان برای کار از خانه حتی اگر آنها نمی, سفر در خارج از کشور به تازگی و یا اجازه دهید آنها را به پوشیدن ماسک صورت در کلاس.

متعادل کردن این درخواست در برابر افکار عمومی نیازهای بهداشتی اغلب منجر به نتایج متفاوت است.

“ما در حال انجام بهترین های ما برای رعایت” به عنوان قوانین و شیوع تکامل و گفت: جنی اوون سخنگوی دوارت Unified School District حدود 20 مایلی شمال شرقی مرکز شهر لس آنجلس و در آن حدود 6 درصد از دانش آموزان شناسایی به عنوان ،

علائم کروناویروس, بیماری, دوبله COVID-19 محدوده از یک سرفه خفیف و یا آبریزش بینی به ذات الریه شدید و دشواری در تنفس. دانشمندان تخمین می زنند دوره کمون دهانه تا 14 روز و هنوز در حال بررسی این که آیا این بیماری می تواند گسترش هنگامی که افراد بدون علائم واضح است.

برای جلوگیری از این ویروس را گسترش در آمریکا دولت فدرال صادر کرده است قوانین برای بازگشت مسافران: شهروندان ایالات متحده و اقامت دائمی قانونی که برای بازدید از کانون شیوع این بیماری در چین هوبئی در گزارش قبلی 14 روز باید تحت اجباری دو هفته قرنطینه در یک دولت-اجرای تاسیسات. کسانی که بازدید از سایر نقاط چین باید در خانه بمانند و خود “قرنطینه” به مدت دو هفته.

سیاست شروع Feb. 2, و به عنوان یک نتیجه از یک برنامه تبادل آورده است که کودکان از چین به دوارت مدارس شده است به طور موقت متوقف برای جلوگیری از دانشجویان که از قرنطینه اوون گفت.

دولت بهداشت عمومی ادارات با استفاده از قوانین فدرال به پیش نویس دستورالعمل برای مدارس.

سیاست یک “شب و روز” تفاوت در پاک کردن سردرگمی به خصوص برای خانواده هایی که به تازگی از سفر چین و بدونم که آیا یا نه به فرستادن کودکان خود به مدرسه گفت: هیچ Austin سرپرست از حدود 12000 دانشجو پالو آلتو واحد مدرسه در منطقه منطقه خلیج که در آن حدود 36 درصد از دانش آموزان شناسایی به عنوان ،

“هنگامی که من برای اولین بار شنیده ام از مفهوم خود-قرنطینه اولین غریزه بود و این می تواند مشکل اگر ما به تنهایی در آن و تلاش برای ایجاد برخی از این سیاست ها و شیوه های در پرواز” او گفت:.

اما مدارس و ادارات بهداشت محلی هنوز هم به تصمیم گیری سریع در مواردی است که خارج از دستورالعمل های فدرال.

مقامات بهداشت در اوهایو, شهرستان, غرب ویرجینیا پرسید: یک خانواده برای بازیابی یک کودک از مدرسه در فوریه. 3 به تحت 14-روز خود قرنطینه حتی اگر دستورالعمل های فدرال اعمال نمی شود به دانش آموز سفر تاریخچه گفت: Howard قمار یک سخنگوی Wheeling-Ohio شهرستان در بخش بهداشت و درمان. کودک تا به حال فقط در بازگشت از هنگ کنگ که بخشی از سرزمین اصلی چین است. اما یک عضو خانواده که سفر گزارش آنفولانزا مانند علائم پس از بازگشت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری پشتیبانی منطقه تصمیم قمار گفت. CDC نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

فدرال راهنمایی وجود ندارد در سایر سوالات مدارس وزن.

در San Ramon Valley واحد مدرسه در منطقه منطقه خلیج نزدیک به 40 درصد از 32,000 دانش آموزان شناسایی به عنوان ، چند خانواده را کشیده اند کودکان خود را از مدرسه و خواست منطقه به بهانه غیبت خود در حالی که آنها تکمیل مدرسه از خانه حتی اگر آنها نمی, سفر به چین به تازگی یا در تماس نزدیک با مسافران از چین گفت: Christopher George سخنگوی منطقه است.

منطقه گفت: بله.

“ما می خواهیم خانواده های ما به این گزینه حتی برای خانواده هایی که می ترسند برای فرستادن بچه های خود به مدرسه” او گفت:.

پالو آلتو Unified School District دریافت کرده است مشابه درخواست و سرپرست Austin گفت: او را اجازه می دهد فردی در مدارس برای تصمیم گیری — در حال حاضر.

بر خلاف قرنطينه که در پایان پس از 14 روز اقامت از مدرسه به خانه برای جلوگیری از coronavirus قرار گرفتن در معرض هیچ پایان تاریخ, او گفت:.

“اگر این ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان برای X تعداد ماه در چه نقطه ای خواهد ما می گویند که شما باید دوباره به مدرسه ؟” او گفت:. “هدف این است که برای هر دانش آموز است که بدون قرار گرفتن در معرض به ماندن در خانه به عنوان یک احتیاط.”

یکی دیگر از منطقه خاکستری برای مدارس استفاده از ماسک صورت.

CDC نمی توصیه به استفاده از ماسک برای عموم چرا که آنها یک راه موثر برای جلوگیری از عفونت. اما در برخی از کشورهای آسیایی با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت در برابر آلودگی هوا و یا میکروب های طبیعی در نظر گرفته است.

برخی از مدارس از جمله Arcadia واحد مدرسه در منطقه لس آنجلس اجازه می دهد تا دانش آموزان و کارکنان به آمدن به مدرسه با ماسک صورت اگر آنها مایل به ارائه آنها با پوشیدن آنها برای پیشگیری دلایل و بیمار نیست.

“این بسیار آسان تصمیم گیری برای ما” گفت: Ryan Foran سخنگوی منطقه که در آن حدود 66 درصد از 9,400 دانش آموزان شناسایی به عنوان ، “با پوشیدن ماسک است که هیچ چیز جدیدی در جامعه ما است.”

در نزدیکی Garvey منطقه مدرسه معلمان و کارکنان “با احترام و به آرامی” از نقاب دانش آموزان اگر آنها احساس خوبی اما آیا محروم کردن آنها از فعالیت های مدرسه گفت: آنیتا چو سرپرست منطقه که در آن حدود 60 درصد از دانش آموزان آسیایی تبار.

در الحمرا Unified School District که در آن حدود نیمی از دانش آموزان شناسایی و به مدیران دلسرد استفاده از ماسک و سعی کنید برای توضیح به خانواده هایی که آنها نمی محافظت از بیماری گفت: توبی گیلبرت یک سخنگوی این منطقه است.

که صدا های علمی مشاوره. در عین حال این منطقه تلاش شده است با ملاقات آنلاین change.org طومار درخواست مدیران اجازه می دهد تا دانش آموزان را به پوشیدن ماسک و لغو کلاس های بیش از ترس از ویروس. درخواست بیش از 14,000 الکترونیکی, امضا, اما روشن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که از درون منطقه.

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی “توصیه ما این است که ماسک را کاذب حفاظت و اضافه کردن به آب و هوا از زنگ بدون اینکه از کمک” گیلبرت گفت. “ما همیشه اجازه ماسک اما می خواستم پدر و مادر به آنها ارائه حمایت می کند.”

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im