ما بر اساس نرم افزار ورزشی لیگ نظارت بر شیوع کروناویروس

توسط استفان Stefanie Marie | آسوشیتد پرس

عمده آمریکای شمالی ورزش حرفه ای لیگ در حال صحبت کردن به مقامات بهداشت و اطلاع رسانی تیم مورد شیوع کروناویروس که منجر به اولین گزارش مرگ در ایالات متحده آمریکا

مقامات از انجمن ملی بسکتبال ملی هاکی لیگ و لیگ اصلی بیس بال می گویند همه آنها مشاوره با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و سازمان های دیگر به طور منظم در مورد COVID-19. واشنگتن گزارش روز شنبه که یک مرد در 50s از درگذشت ویروس.

وجود دارد هیچ برنامه فوری برای لغو و یا به تعویق انداختن بازی و یا آنها را برگزار خالی استادیوم یا عرصه است. برخی از این احتمالات گرفته شده در کشورهای دیگر از جمله ایتالیا که در آن مسابقات فوتبال شد و به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است.

نرم افزار ورزش در آمریکا در حال حاضر در حال رفتن به عنوان برنامه ریزی شده هر چند لیگ را از نزدیک نظارت بر وضعیت. NBA و NHL در فصول منظم و MLB در بهار آموزش در آریزونا و فلوریدا با روز افتتاحیه کمتر از یک ماه راه است.

“سلامت و ایمنی کارکنان و تیم ها بازیکنان و طرفداران میباشد” NBA در بیانیه ای گفت. “ما در حال هماهنگی با تیم ما و مشاوره با CDC و متخصصان بیماری های عفونی در coronavirus و در ادامه به نظارت بر وضعیت نزدیک است.”

NHL است که هفت تیم مستقر در کانادا است که در تماس با پرسنل از CDC و بهداشت عمومی کانادا. معاون کمیسر لایحه دالی گفت: با ایمیل NHL در نظر گرفته نشده هر گونه لغو شد.

“ما به طور منظم در ارتباط با باشگاه های ما در مورد این مسئله و گذشت همراه بهترین شیوه بودن توصیه شده توسط CDC و بهداشت عمومی کانادا از کارشناسان پزشکی” دالی گفت. “بسیاری از این مراحل عبارتند از حس مشترک احتیاط اما قطعا شامل افزایش آگاهی.”

NHL سخنگوی اضافه شده لیگ “را پیاده سازی لازم است تمام اقدامات ایمنی به عنوان مورد نیاز است.” تیم شده اند و گرفتن اطلاعات از لیگ در مورد COVID-19 از اواخر ماه ژانویه است.

MLB شده است به طور فعال نظارت بر شیوع بیماری برای برخی از زمان و در ارتباط با بوده است CDC و بهداشت و خدمات انسانی. آن است که ارائه راهنمایی به باشگاه کارکنان و بازیکنان هستند که آینه CDC توصیه می کند.

Churchill Downs با استفاده از زمان باقی مانده قبل از کنتاکی دربی در اوایل ممکن است به سازمان دیده بان به عنوان این وضعیت توسعه قبل از میزبانی مسابقه اسب بزرگترین رویداد.

“ما هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای نظارت و واکنش نشان می دهند” Churchill Downs در بیانیه ای گفت. “ما همچنین یادگیری از دیگران به عنوان آنها برگزاری رویدادهای آینده تعداد هفته است. ما در حال مشورت با مقامات مربوطه و را هر و همه گام های لازم برای اطمینان از ایمنی از همه کسانی که حضور و شرکت کنند.”


AP بسکتبال حرفه نویسنده, تیم رینولدز و AP بیس بال نویسنده رون بلوم کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>