ارتقاء به ریدل Bolero بی سیم, آی فون به ارمغان می آورد با کیفیت بالا و قابل اعتماد ارتباطات به تئاتر دیانا در گوادالاخارا, مکزیک


ووپرتال, آلمان — مارس 19, 2020 — ریدل ارتباطات امروز اعلام کرد که تئاتر دیانا یک 2,400-صندلی تئاتر در گوادالاخارا, مکزیک انتخاب کرده است به مناسبت آن 15th anniversary برای ارتقاء آن کل ارتباطات زیرساخت به ریدل را Bolero stand-alone بی سیم, آی فون.

“قابل اعتماد سیستم های حیاتی هستند برای همه ما زندگی می کنند نشان می دهد از جمله پخش کنسرت و همایش و سینما نمایش فیلم گفت:” ولفگانگ اشمیت, تولید, رئیس تئاتر ، “بولرو مشهور صوتی با کیفیت و قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری جذب ما از ابتدا و ما می توانید ببینید Bolero خواهد پیشنهاد ادغام ساده ترین و انعطاف پذیر ترین قابلیت های برنامه نویسی. ما می دانیم که ما می توانید تعداد Bolero برای حوادث از همه نوع و اندازه.”

کار با محلی ریدل نمایندگی فروش ویدئو Integra تئاتر دیانا انتخاب Bolero به جای یک میراث بی سیم, آی فون که شده بود در محل پس از تئاتر باز کردن. تئاتر خدمه می توانید با استفاده از Bolero آسان برای استفاده مبتنی بر وب پیکربندی پورتال به برنامه beltpacks به سرعت و به آسانی. علاوه بر این Bolero مدرن کدک و استفاده بهینه از پهنای باند به معنی تئاتر دیانا تیم می تواند پشتیبانی تا 10 beltpacks هر AES67 آنتن و ارائه مقدار پوشش گسترده تر و با کیفیت صدای فوق العاده.

“شروع حتی با کوچکتر Bolero سیستم ما قادر به ارائه برجسته پوشش برای کل مرحله و ویژگی های مناطق از جمله سالن اصلی” گفت: ایوان Guerra, صدا, مدیر تئاتر ، “در همان زمان ما, شما قادر خواهید بود برای گسترش نصب و راه اندازی به راحتی به عنوان رشد ما و نیازهای ما را تغییر دهید و آن را حتی ساده تر به لطف منابع محلی ما در تصویری Integra. با تشکر از این ویدئو Integra تیم و خود را موجودی های بزرگ از Bolero دنده ما قادر به دریافت و در حال اجرا با Bolero در زمان ثبت.”

“قابل اعتماد و شفاف comms سیستم است که باید به صورت چند منظوره تسهیلات مانند تئاتر دیانا نه تنها برای اطمینان از صاف در حال اجرا را نشان می دهد اما همچنین به ارائه بهتر و واضح تر ارتباطات” گفت: فرشته گنزالز España, ریدل ارتباطات بین المللی ” مدیر فروش, امریکا لاتین و کارائیب است. “ما به عنوان اولین بار Bolero محل در مکزیک تئاتر دیانا گرفته است یک گام بزرگ به جلو با اتخاذ لبه بی سیم, آی فون, فن آوری است. ما اعتماد به نفس است که Bolero ارائه خواهد شد به بهترین شکل ممکن پوشش و همچنین به عنوان برجسته برای حمایت از تئاتر دیانا خدمه آن از طریق بصری و ویژگی های پیشرفته است.”

اطلاعات بیشتر در مورد ریدل و محصولات این شرکت در دسترس است www.riedel.net.

# # #

در مورد ریدل ارتباطات
ریدل ارتباطات طراحی, تولید و توزیع پیشگام در زمان واقعی تصویری, صوتی, اطلاعات و ارتباطات, شبکه های پخش, نرم افزار صوتی, رویداد, ورزشی, تئاتر و برنامه های امنیتی. این شرکت نیز فراهم می کند خدمات اجاره برای رادیو و سیستم های رویداد آن راه حل های فیبر ستون فقرات و سیگنال های بی سیم سیستم های انتقال این مقیاس به راحتی برای رویدادهای هر اندازه در هر نقطه در جهان است. ریدل که مقر آن در ووپرتال آلمان و استخدام نزدیک به 700 نفر در 25 مکان در سراسر اروپا و استرالیا و آسیا و آمریکا.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Riedel/200319Riedel-Teatro.docx

لینک عکس: www.wallstcom.com/Riedel/Riedel-TeatroDiana.zip
عکس عنوان: تئاتر دیانا به روز رسانی آن comms زیرساخت با ریدل را Bolero.

دنبال ریدل ارتباطات
Facebook: https://www.facebook.com/RiedelCommunicationsInternational
توییتر: https://twitter.com/RIEDELnet
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/549773
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/riedelcommunications
پینترست: http://de.pinterest.com/RIEDELnet/
Instagram: http://instagram.com/riedelcommunications
اسلایدشیر: http://de.slideshare.net/RIEDELCommunications

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>