به روز شده: Duluth, کوره صاحب تعطیل رستوران به retool از تلاش

صاحب دلوت کوره خاموش کردن ناوگان خود را از رستوران ها و تخمگذار کردن 200 کارکنان آن را به عنوان retools برای چه برای تلفن های موبایل مانند یک دوم برو در را-را خدمات.

این دلوت کوره OMC دودخانه, Corktown دلی و Brews و شریف پور, همه, واقع در لینکلن پارک محله Duluth تعطیل شده اند به طور نامحدود به عنوان اولین گزارش استار تریبیون.

“ما در یک الگوی برگزاری به سادگی متوقف کردن امکان رفتن در سوراخ بیشتر با تلاش حفظ را” صاحب تام هانسون گفت: در یک ایمیل به اخبار تریبون. “مواد غذایی ما طول می کشد تا تیم از مردم به تولید برای ساعت ها و ساعت ها قبل از ما حتی آماده به خدمت به آن. شدید دبستان همراه با خطر نمی دانستند چقدر ما نیاز ساخته شده است ما آگاه است که ما باید دوباره مهندس ما دبستان و ممکن است قادر به بازگشت به آن را در یک یا دو هفته با نگاهی جدید-برنامه ریزی.”

در اخراج هانسون گفت: “ما از وضع هر کس با ما مناظر سالم بودن به اندازه کافی به چیزی برای ما کارکنان برای بازگشت به. این فقط یک رستوران مشکل است. وجود دارد میلیون ها نفر از کارگران رستوران ، این یک فرصت برای تست خودمان به عنوان یک ملت و ساخت از این است.”

محبوب eateries و موسسات شناخته شده خود را برای دستور العمل های خانگی و محلی منابع مواد تا به حال اقدام به را رفتن را از خدمات در روز پس رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را در این هفته به کافه ها و رستوران ها به ناهار خوردن در خدمات. هانسون گفت WDIO که هزینه حقوق و دستمزد او در مورد $86,000 یک هفته.

رستوران ها پرتاب کرده بود خود را به بهترین شیوه در اوایل موج COVID-19 پاسخ به دو برابر بهداشت تلاش ها و اقدامات مانند برداشتن مشترک چاشنی از جداول. اما دولت فدرال و ارشاد توصیه های اجتماعی فاصله انزوا و به دور از حتی متوسط به اندازه گروه زور زدن مواد غذایی, خدمات, صنعت, روش های متعدد.

در طول هفته, Duluth, کوره بوده است به روز رسانی روزانه در مورد وضعیت خود در رسانه های اجتماعی.

این داستان به روز شده در 10:39 p. m. ممکن است 20 تا منعکس کننده که استار تریبیون شکست و یکt 10:05 بعد از ظهر, مارس 20 بعد از تام هانسون در پاسخ به اخبار تریبون. این اصل ارسال شده در 9 بعد از ظهر مارس 20.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>