به روز رسانی: وسیله نقلیه در تصادفات به تسهیلات زندگی کمک; $75,000 برآورد شده در مرکز آسیب

“یک شاهد همه آنها شرح داده شده بود دیدن یک فلش و بود که آن را” سرهنگ باب Shene از دلوت اداره پلیس گفت:.

راننده خودرو به بیمارستان منتقل شد با آسیب های متعدد. ساکن در آپارتمان بود و نه زخمی, Shene گفت: اما به بیمارستان منتقل شد برای مشاهده.

“ما خدا را شکر برای به اشتراک گذاشتن که ما حساب برای همه ما ساکنان و اعضای تیم” Ecumen سخنگوی ینا ایوانز گفت: اواخر جمعه تایید یک شهروند به بیمارستان منتقل شد.

“ما گزارش اولیه مثبت بود,” او گفت: از ساکن هستند.

بیست و ساکنان از طبقه اول منتقل شده است به چشمه مجاور ساختمان و تمام اعضای خانواده شده است تماس, او گفت:. ایوانز توصیف یک حادثه پاسخ در عرض چند دقیقه. Ecumen ادامه خواهد داد به ارزیابی وضعیت خود روز شنبه او اضافه شده است.

چند دلوت اولین پاسخ دهندگان و مقامات همگرا در 4000 لندن جاده که در آن تصادف رخ داده در نزدیکی دایره رانندگی در جبهه ورودی به امکانات گسترده. Shene توصیف یک سدان پایین آمدن 40th خیابان شرق با سرعت بالا. آن موفق به متوقف کردن.

Shene شرح داده شده بدون ترمز و یک وسیله نقلیه به خاک سپرده 30 فوت در داخل یک آپارتمان. ماشین رفت و از طریق یک پنجره و یک دیوار داخلی بین دو واحد باعث دود و راه اندازی تاسیسات سیستم زنگ خطر. دو واحد یک راهرو و یک منطقه مشترک آسیب دیده و تنظیم امکانات آسیب برآورد هزینه در حدود $75,000 با توجه به انتشار اخبار از اداره پلیس.

چند کامیون آتش نشانی و یک دوجین تیم ملی پلیس اتومبیل شد و در صحنه که در آن برانکارد و آمبولانس مورد استفاده قرار گرفت برای انجام دور دو طرف است.

صحنه همچنان فعال و مشغول به خوبی پس از تصادف گزارش شد در 8:39 بعد از ظهر

سازمان آتش نشانی بررسی ساختمان صداقت و اعلام آن از لحاظ ساختاری صدا, Shene گفت.

خدمات ساخت و ساز شروع به تعمیر ساختمان به عنوان به زودی به عنوان خودرو برداشته شد و آب و برق شده اند ترمیم انتشار اخبار به عنوان خوانده شده.

اداره پلیس در حال بررسی علت سقوط.

این داستان به روز شده در 9:39 a. m. مارس 18 با اطلاعات اضافی از دلوت اداره پلیس. این اصل نوشته شده در 9:42 بعد از ظهر, مارس 17.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>