به روز رسانی: آتش سوزی در رها Kozy ساختمان اداره آتش سوزی

این دلوت آتش نشانی در پاسخ به این پل رابسون سالن و Pastoret تراس ساختمان قبلا به Kozy نوار 129 E. اول سنت فقط پس از 10:30 p. m. در یک گزارش از دود در هوا.

دستیار رئیس آتش نشانی دنیس ادواردز گفت: خدمه داشت سوار کردن درب باز آتش در سمت غربی پل رابسون سالن. آتش سوخته بودند راه خود را در داخل ساختمان.

11 p. m. روز شنبه, خدمه تا به حال کشیده شدن روی تخته برای بازگشایی درب باز و کشیده بود سوخته عایق کردن ساختمان است.

ادواردز گفت: این آتش سوزی به احتمال زیاد موجود به درب قاب منطقه اما خدمه برای چک کردن نقاط داغ بر روی پشت بام در مورد آتش تا به حال ساخته شده راه خود را به دیوار حفره.

به ساحلی که همچنین قرار دارد آپارتمان به شدت آسیب دیده بود توسط آتش در سال 2010 و این شهر را محکوم ساختمان برای زندگی انسان است. در طول دو سال آینده تعدادی از آتش سوزی گزارش شد در Kozy, از جمله یکی ناشی از آتش سوزی.

کیت ون Walid, اطلاعات عمومی و افسر برای شهر دولوت گفت: این ساختمان همچنان به علت مشکلات محله.

“این ساختمان است که واقعا به چالش کشیدن که در آن همچنان به صورت یک موضوع ایمنی و این ما بوده است موقعیت برای برخی از زمان” ون Walid گفت. “آن را همچنان به علت مشکلات محله.”

این شهر تا به حال سعی در ویران کردن ساختمان در فصل زمستان اما در مواجهه مخالفت با مالک سابق دکتر اریک Ringsred در دادگاه. Ringsred و یک گروه محلی preservationists احترام به نام از اینجا شروع می شود ارسال شده 50.000 دلار اوراق قرضه در ماه فوریه حفاظت از ساختمان از تخریب تا زمانی که یک درخواست تجدید نظر شنیده می شود.

سازمان آتش نشانی است که برآورد خسارت به ساختمان است در اطراف $100 ون Walid گفت.

هر کسی که در این منطقه در زمان آتش را تشویق به تماس با آتش سوزی نوک خط در 218-730-5080.

این داستان به روز شده در 9:06 صبح, مارس 30 با اطلاعات از بررسی است. این اصل نوشته شده در 12:25 صبح آوریل 30.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>